Çocukların gelişiminde önemli bir yere sahip olan oyuncaklar, anne ve babalar tarafından tercih edilen ürünlerdir. Özellikle oyun hamurları çocukların beyin gelişimlerinde, yaratıcı yeteneklerinin ön plana çıkarılmasında önemli yardımcılardır. Hamuru şekillendirerek ortaya çıkaracağı figürler çocuğun hayal dünyasını geliştirmenin yanında, stresini atmaya da yardımcı olur. Hamuru şekillendirirken harcadığı efor sayesinde yorulan çocuklar gece uykularını daha iyi alır. Barbie oyun hamuru, çocuğun Barbie bebeklerin renkli dünyasına uzanabileceği ve oynarken keyif alabileceği özel ürünlerdir. Özellikle kız çocukları için ideal oyuncakların arasında yer alan Barbie bebekler farklı oyun seçeneklerinin yanı sıra oyun hamuruyla çocukların hayal gücüne ve el becerilerine de ulaşmayı hedefler. İçerisinde bulunan kalıplar ve şekillendiriciler sayesinde Barbie’ye uygun ürünler yaratabilen çocuklar, oyun hamurunu şekillendirirken keyif alacakları bir aktivite gerçekleştirmiş olurlar. Farklı renklerde üretilen oyun hamurları, çocuğunuzun dilediği şekli almasını sağlayacak şekilde yumuşak ve ideal kıvamlıdır. Herhangi bir şekilde boyama ve bulaşma gibi sorunlarla karşılaşmayacağınız oyun hamurları, Barbie şıklığını yansıtacak biçimde rengarenk tasarlanmışlardır.

Barbie Oyun Hamuru Modelleri

Barbie oyun hamuru modelleri kız çocuklar için uygun olup, 2 ile 4 yaş ve 5 ile 7 yaş arasındaki çocuklara hitap etmektedir. Barbie karakterine ait oyun hamurları olmasının yanında içeriğinde bulunan şekillendirici aparatlar ve kalıplar vasıtasıyla oyun hamurunun kullanımı oldukça kolaydır. Çocuğunuz tarafından isterse kalıplar yardımıyla şekillendirilebilen oyun hamuru, isterse hayal gücünün yönlendirmesi ile farklı biçimlendirmeler alabilir. Sağlığa hiçbir zararı olmayan oyun hamuru modelleri boyama ve bulaşma gibi etkilerden tamamen uzakta güven içerisinde kullanabileceğiniz bir üründür. Ele yapışmayan ideal kıvamıyla istenen şekli alabilen Barbie oyun hamurları, karakterin renklerini yansıtacak biçimde parlak ve canlı renklere sahiptir.

Barbie oyun hamuru seti 50 gramlık 4 ayrı oyun hamurunun yer aldığı farklı renklerle sunulur. İdeal bir oyun arkadaşı olan Barbie’nin hayal gücünü ve el becerisini geliştirmeye yardımcı olan oyun hamuru ürünüyle çocuğunuz istediği şekilleri rahatlıkla çıkartabilir. Barbie için oyun hamurları ile sandalyeler, süs eşyaları, takılar ve ev aletleri tasarlayabilir. İstendiği anda tekrar eski şeklini alan oyun hamurları ayrı renklerde kullanılabileceği gibi birbirine karıştırılarak hamurlardan farklı renk alternatiflerinin yaratılması da sağlanabilir. Bu sayede farklı farklı tasarımların yapılabilmesine yardımcı olan Barbie oyun hamuru modelleri çocuğunuzun uzun bir süre boyunca bıkmadan oynayacağı bir ürün haline gelir. Çocuğunuz oyun hamuruyla Barbie için ürünler tasarlayabildiği gibi kendisi için de farklı ürünler tasarlayarak hayal gücünün sınırlarını geliştirebilir.

Barbie Oyun Hamuru Fiyatları

Oyun arkadaşı olarak çocuğun sakin ve huzurlu kalmasına yardımcı olan oyun hamuru kullanımı, beyin gelişimi ve beceri seviyesinde sıçrama sağlar. Farklı eşyaların yapımını sağlayan oyun hamuru el becerisinin yanında çocuğun gözlem yeteneğini ve eşyaları tanıma bilgisini de arttırmaya yardımcıdır. Oyun hamuru kullanımı sağlayarak, doğal bir biçimde gerçekleştirilecek oyun oynama aktivitesi çocuğun odak geliştirme ve dikkat gibi fonksiyonlarında artma yaratır.

Barbie oyun hamurları işlevselliklerinin yanında uygun fiyatlı olmalarıyla da çocuğunuza alabileceğiniz en ideal oyuncaklar arasında yer alır. Barbie oyun hamuru fiyatları oldukça makul seviyelerdedir. Barbie oyun hamuru seçenekleri çocuğun oyun sevgisini geliştirir. Alternatif oyunlar geliştirmeye yardımcı olmasıyla oyun hamuru oynamak, çocuklara kazandırdıklarıyla mukayese edildiğinde düşük denebilecek bir fiyata sahiptir. Bu nedenle Barbie oyun hamuru satın alarak, çocuğunuza hem uzun süre bıkmadan kullanacağı bir oyuncak verebilir hem de uygun bir fiyat karşılığında çocuğun oyun zamanını iyi değerlendirmesini sağlayabilirsiniz.

Barbie Oyun Hamuru Fiyatları

1 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Yaş Aralığı
 3. Markalar A-Z
  1. Barbie
  2. Play-Doh
  3. Jovi
  4. Lets
  5. Bu-Bu
  6. Wildlebend
  7. Craft and Arts
  8. Ceo
  9. Dede
  10. Degar
  11. Fen Toys
  12. Lino
  13. Play Toys
  14. Faber-Castell
  15. Novacolor
  16. Amos
  17. Doodi
  18. Niloya
  19. Brons
  20. Elit
  21. Hasbro
 4. Satıcı
 5. Çocuk Yaş Seçenekleri
 • Marka Barbie

Oyun Hamurları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483639/23031884/80123020/23020688
BAŞA DÖN