Barlar ve plakaları, spor ve fitness adı altında yapılan tüm aktivitelerin, hiç şüphesiz ki değişmeyen malzemelerinden birisi. Spor outdoor kategorisi altında bulabileceğiniz bu ürünler, hepsiburada.com'un avantajlı fiyatları ve en iyi ürün çeşitliliği ile sunuluyor.

En iyi fiyat indirimleri ve kolay ödeme imkanlarını sunan  hepsiburada.com ile rahat bir alışverişin yanı sıra; Dambıllar ve ağırlık plakaları kategorisinde, barlar ve plakaları kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Gerek evde, gerekse dışarıda kullanabileceğiniz barlar ve plakaları ile sporunuzu yaparken daha yüksek performans sergileyebilirsiniz. Siz sporunuzu yaparken satın alacağınız ürünler, sizi hiç yormadan kapınıza kadar gönderiliyor. Ayrıca güvenli alışveriş ile içiniz her zaman rahat.

Plakalarda çeşitli ağırlık ile barlarda hem düz bar, hem de rahat tutuş sağlayacağınız ''Z''  bar ile sonuca ulaşmanız hiçte zor olmayacak. Vinly kaplı ve döküm plakalar ile kullanım alanlarında rahatlık ve estetik görünüm yaratabilirsiniz. Kullanım kolaylığı açısından klipsli ve kauçuk kaplama ürünleri de  detaylı inceleme fırsatınız mümkün.  Ayrıca seçtiğiniz ürünleri kıyaslayarak hem fiyat hemde ürün kalitesini karşılaştırabilirsiniz.

Markalarda, yeni başlayan ve profesyonel kullanıcılar için çeşitler bulunuyor. Bar ve plakaları setler halinde bulabilir, ayrıca taşıma çantaları ile kolaylıkla istediğiniz yere götürebilirsiniz. Vücut geliştirme sporuyla ilgilenenlerin en temel malzemelerinden olan barlar ve plakaları, Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitesi hepsiburada.com ayrıcalıklarıyla spor outdoor kategorisinde bulabilirsiniz.


 

Barlar ve Plakalar

232 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Delta
  2. Voit
  3. Spor724
  4. Diesel Fitness
  5. Selex
  6. Avessa
  7. Cosfer
  8. Liveup
  9. Busso
  10. Ravel
  11. Sportive
  12. Finspor
  13. Altis
  14. Povit
  15. Valeo
  16. Ab Roller Evolution
  17. Leyaton
  18. Pro-Tech
  19. Spin
  20. Alex
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/60004761/387327/387326
BAŞA DÖN