Gün içinde hem iletişim kurmak hem de dijital dünyanın sunduğu sayısız imkandan yararlanmak amacıyla başvurulan akıllı cep telefonları; kabiliyetli kameraları, yüksek donanım güçleri ve normal kullanım senaryolarında bir günden fazla süreyle çalışabilmelerini sağlayacak kapasitedeki bataryalarıyla geliyor. Uzun süreli kullanım, yanlış şarj etme yöntemleri, amper değeri uygun olmayan adaptörle şarj etme gibi sayısız nedenle eski doluluğuna ulaşmasına karşın kısa süreli telefon kullanımında performansı azalan bataryaların yenileriyle değiştirilmeleri gerekebiliyor. Dünyanın önde gelen markalarının geliştirdiği cep telefonlarıyla tam uyumlu yapıdaki cep telefonu bataryası çeşitleri, kullanıcıların sıklıkla edindikleri ürünlerden olmaya devam ediyor.

Cep telefonlarının çalışmasını sağlayan cep telefonu bataryası, içerdiği kimyasallar nedeniyle önem kazanıyor. Yan sanayi olarak nitelendirilen ve sahte markalı ya da markasız şekilde imal edilen bataryalar, şarj olurken çeşitli kazaların meydana gelmesine neden olabilirken, cep telefonlarının aktif kullanımları esnasında da beklenen performansı sunamıyor. Bu yüzden cep telefonu üreticilerinin geliştirdiği cep telefonu bataryası modelleri arasından seçim yapmak, hem güvenlik hem de cep telefonu kullanım deneyiminin beklenmedik anda azalan ve biten batarya nedeniyle sekteye uğramasının önüne geçiyor.

Farklı markaların, geliştirdikleri telefon modelleriyle uyumlu boyut, amper değeri ve kapasiteyle piyasaya çıkardığı ürünler, uzun süren yolculuklar için ekstra eğlence ve çalışma anlamına da geliyor. Mobil İnternet başta olmak üzere video izleme, müzik dinleme, oyun oynama gibi sayısız aktivitenin gerçekleştirilebildiği cep telefonlarının bataryaları, tüm bu sürece aralıksız olarak birkaç saat dayanabiliyor. Tatil yerlerinde ya da yolculuklarda bu süreci daha uzun süreler yaşamak isteyen herkesin rahatlıkla tercih edebileceği cep telefonu bataryası modelleri, yedek batarya olarak değerlendirilerek cep telefonunun daima açık ve tam güçle çalışabilir kılınmasına yardım ediyor. En yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilen ürünler, güncel telefonlardaki batarya yönetim mekanizmaları sayesinde aşırı şarj ve deşarj durumlarına karşı etkin şekilde korunurken, doluluk oranı gösterimi konusunda da keskin doğruluk sergiliyor.

Cep Telefonu Bataryası Fiyatları

Telefonun arka kapağı altında bulunan ve değişebilir yapıdaki bataryası haricinde telefon kılıfı görünümüne sahip cep telefonu bataryası modelleri de bulunuyor. Kablosuz şarjı destekleyen akıllı cep telefonlarıyla kullanılabilecek nitelikteki bataryalar, telefon içerisinde yer alan bataryalardan daha güçlü olmalarıyla kullanıcıların sıklıkla yöneldiği aksesuarlardan olurken, kapak kısmı değişebilen telefonlar için tasarlanan ürünler de muazzam batarya kapasiteleriyle dikkat çekiyor. Doğa bilincini üst düzeye çıkaran çeşitli görsellerle zenginleştirilen cep telefonu bataryası modelleri, telefonların görünümlerini kolayca değiştirebilirken, ilgili markaların telefon uygulamalarıyla olan uyumları sayesinde eğlenceli saatler geçirilebilmesine de kapı aralıyor. Çok sayıda marka tarafından hemen her türlü model için geliştirilen telefon bataryası modelleri, günlük hayatın olmazsa olmazı konumuna gelen cep telefonlarının daha etkili kullanılabilmesinde önemli rol oynuyor.

Farklı aralıklarda yer alan ve cep telefonu sahipleri tarafından ulaşılabilir kabul edilen cep telefonu bataryası fiyatları; bataryanın uyumlu olarak üretildiği telefonun markası ve modeline göre değişiklik gösteriyor. Cep telefonlarının içine takılan bataryalar, kılıf ve kapak işlevi olan bataryalara oranla daha farklı fiyatlardan kullanıcılarıyla buluşurken, kablosuz şarj ünitesi formundaki modeller de ulaşılabilir olmalarıyla öne çıkıyor.

İnsan ve doğa sağlığı açısından çöpe doğrudan atılmaması ve herhangi bir şekilde kesici ya da delici aletlerle içi açılmaması gereken cep telefonu bataryası çeşitleri, batarya geri dönüşüm alanlarında bırakılarak değerlendiriliyor. Bu sayede geri dönüşüme de katkı sağlayan ürünler, işlevlerini yitirmelerinin ardından çevreye zarar vermiyor.

Sahip olduğunuz cep telefonunun bataryası gereksinimlerinizi artık karşılayamıyorsa dünyaca ünlü markaların sunduğu sayısız batarya seçeneği arasından beklentilerinize uygun çözümü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Cep Telefonu Batarya Fiyatları

1.215 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. LG
  3. Lenovo
  4. Huawei
  5. Case 4U
  6. Teleplus
  7. Tiger
  8. Nokia
  9. Ally
  10. Carda
  11. Ksp
  12. HTC
  13. BlackBerry
  14. KılıfShop
  15. Deji
  16. S-Link
  17. Syrox
  18. Ttec
  19. OEM
  20. Techmaster
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371967/80122010/80124003
BAŞA DÖN