Tüm zamanların en popüler çizgi roman kahramanı ve en profesyonel dedektifi Batman, şimdi figür oyuncakları ile evlerinize konuk oluyor. DC Comics'in en çok okunan süper kahramanı Batman, 1939 yılında çıkan 27. Detective Comics sayısında ilk kez Bob Kane tarafından çiziliyor ve okuyucuların karşısına çıkıyor. Müthiş satış rakamlarına ulaşan Detective Comics serisinin ardından çok büyük bir ün kazandığı için DC, Batman'e özel yeni bir seri başlatıyor ve Kara Şövalye işte o zaman bugünkü muazzam şöhretine ilk adımı atıyor.

Çizgi roman serisi ile hem çocukların, hem gençlerin, hem de yaşlıların beğenisini kazanmayı başaran Batman animasyon sektörünün de gelişmesi ile yerli ve yabancı kanallarda gösterilen bir televizyon serisine sahip oluyor. Batman figür oyuncakları ilk kez bu TV serisi sırasında ortaya çıkmaya başlıyor.

Batman Figür Oyuncakları Modelleri

Animasyon serisinde şimdiye kadar görülmüş tüm kişi, kostüm, araç ve gereçlerin yer aldığı Batman figür oyuncakları modelleri ile karşımıza çıkan DC Comics, yalnızca Batman'in değil, düşmanlarının da figürleştirilmesini sağlıyor. Koleksiyoncuların ve Batman severlerin kaçırmaması gereken figür çeşitleri klasik Batman görüntüsünün yanında Batman Beyond, Bob Kane'in Batman'i, Christopher Nolan'ın Kara Şövalye'si veya günümüze daha yakın bir tarihte çıkan Zack Snyder'ın Batman V Superman filmindeki hali gibi birçok varyasyon ile karşınıza çıkıyor.

Batman'e ek olarak, kara şövalyenin maceralarında ona yardım eli uzatan diğer kahramanlar da birçok kez Batman çatısı altında figürleştirilmiş ve koleksiyoncular için satışa sunuluyor. DC Comics'in sinema kolunun 2017 yılında vizyona getirdiği Wonder Woman bu yardımcı karakter figürlerinin en büyük örneklerinden birisi oluyor.

Her seride olduğu gibi Batman'de de çoklu evren sistemine bir yerden sonra geçiş yapan yazar ve çizer grubu, bu hareket ile Batman'in onlarca, hatta yüzlerce farklı kostüme ve kişiliğe sahip olmasını sağlıyor. Tek bir karakter tipine sadık kalmayıp kara şövalyenin bağlı kaldığı sınırları genişleten DC Comics, bir noktada Batman'i uzaya bile çıkarıp, dünyaya karşı büyük bir tehdit oluşturan uzaylılarla karşı karşıya getiriyor. Tüm bu kostüm ve çoklu evren çeşitleri Batman figür oyuncakları çeşitlerinin de yüzlerce farklı şekilde karşımıza çıkmasına sebep oluyor. Yüzlerce farklı Batman evreninde ilginizi çeken ve gözününe hoş gelen en az bir Batman modeli görebilirsiniz.

Batman Figür Oyuncakları Fiyatları

En parlak dönemlerini 90'lı yılların sonunda ve 2000'li yılların başında yaşayan Batman serisi, teknolojinin gelişimi ile farklı şekillerde çocukların ilgisini çekmeye devam ediyor. Hobi ve figür koleksiyonculuğunun da gelişimi tüm bu figür modellerinin inanılmaz bir popülarite ile satılmasını sağlıyor. En küçük Batman aracından, boyut olarak en büyük Batman figürüne kadar tüm modeller koleksiyoncular için defalarca tekrar yapıldı ve ilk günkü kalitesini asla kaybetmiyor.

Teknolojik gelişmelere rağmen hala oyuncaklar ile zaman geçirmekte olan küçük yaştaki çocuklar için elbette ki tüm bu figürlere ulaşmak cazibesini yitirmiyor. Tıpkı geçmişte olduğu gibi günümüzde de kalitesi hiçbir zaman düşmeyen Batman figür oyuncakları fiyatları bakımından da bütçenize uygun bir şekilde satılıyor. Eğer siz de bir koleksiyoncuysanız ya da koleksiyoncu olmak gibi bir düşünceniz varsa Batman figür oyuncakları en uygun başlangıç noktalarından biri haline geliyor.

Batman, yediden yetmişe herkesin, her zaman sevebileceği bir karakter olarak bilinmektedir. Bir süper kahraman olabilmek için süper güçlere sahip olmanızın gerekmediğini herkese kanıtlayan Batman, ayrıca çocukluk anılarının gelecekteki olaylara nasıl ön ayak olabileceğini de müthiş bir hikaye anlatımı ile herkese aktarıyor.

Batman Figür Oyuncakları

38 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Yaş Aralığı
 6. Karakter / Tema
 7. Markalar A-Z
  1. Batman
  2. Animal Planet
  3. Giochi Preziosi
  4. Disney
  5. My Little Pony
  6. Transformers
  7. Imaginarium
  8. Hasbro
  9. Funko
  10. CC Oyuncak
  11. Star Wars
  12. Sunman
  13. Schleich
  14. Noble Collection
  15. Sylvanian Families
  16. 50Bir
  17. Vardem
  18. Şirinler
  19. Littlest Pet Shop
  20. Mega Oyuncak
  21. Mattel
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Batman
DSACategoryId/2147483639/23031884/313764
BAŞA DÖN