Beko Ankastre Setler

Davlumbaz, ocak, fırın gibi ev eşyalarından oluşan ankastreler, lezzetli yemeklerin ve keyifli sofraların hazırlanmasında büyük rol oynarken aynı zamanda mutfaktaki en önemli yardımcınız olarak da ön plana çıkarlar. Mutfakta kapladığı alan, kullanım pratikliği, hareketliliği kısıtlamaması, dekoru tamamlaması gibi özellikleri en belirgin tercih sebebidir. Mutfak dekoruna uygunluğu, pratik kullanımı rahatlığı ile her mutfak tipi için kullanımı ideal bir üründür. Her evin mutfağında kullanım kolaylığı sağlayan Beko Ankastre Setler, Amerikan mutfağa sahip olan evlerde de eşyalara, mobilyalara uygunluğu ile de dikkat çeker.

Beko Ankastre Set

Özel bir teknoloji yöntemi kullanılarak üretilen ankastreler, farklı tasarımları ile göze hitap eden ürünler arasında yer alır. Mutfakta alandan kazandırarak, rahat hareket edilmesini sağlayan Beko Ankastre Setler duvara ya da mutfak dolabına gömülü şekilde monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Özel bir tesisat sistemi ile kablolar ve borular, duvara gömülü halde döşenerek kullanıma hazır hale getirilir. Böylece kötü görüntü ve oluşabilecek tehlike olasılığını ortadan kaldırarak, güvenli, rahat bir kullanım sağlar. Siz de Beko Ankastre Set tercihiniz ile bu rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Modern, şık görünümlerinin yanı sıra satın alımlarında akla ilk gelen soru temizliğinin nasıl yapılacağı şeklinde olabilir. Beko Ankastre Set ürünlerinin yağ, kir, buhar tutmayan dış yüzeylerinin olduğunu söyleyebiliriz. Parmak izi dahi bırakmayan ankastreleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hijyen göz önünde bulundurularak üretilen ankastrelerden, davlumbaz filtresini çıkarıp bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Ayrıca motor gücünün fazlalığı ile mutfağınızdaki yemek kokularını ve buharı kısa sürede emerek havayı temizler. Mutfağınızın kötü koku durumuna göre kademe kademe emiş gücünü artırarak da havayı temizleme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Beko Ankastre Setler arasında en çok kullanılan ürün, günün hemen hemen her saatinde ziyaret edilen ankastre ocaktır. Birbirinden lezzetli yemeklerin yapıldığı ocakların güvenle kullanımı çok büyük önem taşır. Ocak yüzeyinin metal olması ile temizlik, gaz emniyet sistemi ile emniyet, düğmeden ateşlenmesi ile de kullanım kolaylığı sağlar. Dört adet pişirme gözü bulunan ve tencerelerin yan yana sığması da düşünülerek, birbirine uygun mesafede uzak olması da kullanım kolaylığının bir diğer özelliğidir. Kullanımınıza uygun olarak doğal gazlı, elektrikli ve de elektriğin kesilmesi ihtimaline karşılık da tüplü olma gibi üç özelliği bir arada taşıyarak kullanıma hazır durumdadır.

Fırınlar yemek de dahil, özellikle kek, börek, çörek, ve tatlılar olmak üzere unlu mamullerin fabrikası gibidir. Ocak kadar sık kullanılmasa da böreklerin, çöreklerin kıvamında, lezzetli pişmesinde büyük rolü vardır. Bilindiği üzere fırındaki gıdaların pişip pişmediğini kontrol etmek için kapağını açmak enerji kaybına neden olur. Kapağı açmadan fırının iç yüzeyinin kontrol edilmesi fırın içi aydınlatmada kullanılan lambanın kalitesi ile mümkündür. Beko Ankastre Setler arasından kullanacağınız fırın tercihiniz ile iç yüzeyini tamamen görebileceğiniz lambalar kullanılır.

İç kapağının çıkarılabilir camdan oluşması, raflarının, çıkarılabilir aksesuarlardan oluşması temizlik yapımını daha da kolaylaştıracak hareketli parçalardır.

Beko Ankastre Set Fiyatları

Beko Ankastre Set Fiyatları çeşitli fonksiyonları ve kullanım özelliklerine göre birbirinden farklılık gösterir. Mutfağa girildiği anda mobilyalara uygunluğu ile de görsel anlamda göz zevkine hitap eden, Beko Ankastre Set çeşitleri ile birlikte, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Rengi, tipi, modeli, kapladığı yer ve çeşitli kullanım fonksiyonları ile de fiyatlarında değişkenlik gösterir. Beko ankastre setler arasından bütçenize uygun olan ürünü tercih ederek kolay ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz. Garanti kapsamı ve hızlı teslimat hizmeti ile vakit kaybetmeden seçim yaparak ürünlerin güvenle kullanım rahatlığın yaşayabilirsiniz.

Beko Ankastre Set Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko
  2. Ferre
  3. Termikel
  4. Simfer
  5. Hoover
  6. Silverline
  7. Lanova
  8. Eminçelik
  9. Kumtel
  10. Mekappa
  11. Ventino
  12. Esty
  13. Luxell
  14. Naturel
  15. Teka
  16. Electrolux
  17. Regal
  18. Vestel
  19. Çetintaş
  20. Simfer oscar
  21. ICF
 2. Fiyat Aralığı
  -
 • Marka Beko

Ankastre Setler Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/235604/234329
BAŞA DÖN