Beko Buzdolapları

Her mutfağın vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri de şüphesiz buzdolabıdır. Ailenizle tüketeceğiniz yiyecek ve içeceklerin taze bir şekilde muhafaza edilmesinden sorumlu olacağından, sağlığınız için buzdolabınızı seçerken özenli bir araştırma yapmanız gerekebilir. Beko; yılların deneyimini, güvenilirliğini ve kullandığı ileri teknolojileri buzdolabı modellerinde birleştirerek, birbirinden farklı fonksiyonlara sahip birçok kaliteli ürünü beğeninize sunuyor.

Beko Buzdolabı

60 yılı aşkın tecrübesi ve Koç Holding güvencesi ile Beko markası; deneyimi, kalitesi, ürünlerinde sergilediği yenilikçi yapısı ile "beyaz eşya" denilince akla gelen ilk isimlerden olmaya devam ediyor. 100'ün üstünde ülkede hizmet veren ve ürünleri ile insanların hayatlarını kolaylaştıran Beko; "dünya markası olma" misyonunu başarıyla sürdürüyor.

Beyaz eşya ürünlerinin sergilediği yüksek performans ile daima olumlu yorumlar almayı başaran marka; Türkiye genelinde en çok tercih edilen buzdolabı üreticilerinden biri olarak dikkat çekerken, birbirinden nitelikli buzdolabı modelleri ile mutfaklarınıza farklı bir soluk getiriyor.

Markaya ait farklı tasarım ve özelliklere sahip buzdolabı modelleri, hem evleriniz hem de iş yerleriniz için oldukça fonksiyonel çözümler sunuyor. Tek kapılı, çift kapılı, NoFrost, büro tipi, ev tipi birçok model, buzdolabı ihtiyacınızı karşılamak için sizleri bekliyor.

Beko Buzdolabı Modelleri

Beko her ailenin ihtiyacına karşılık verebilmek için birçok farklı modelde buzdolabı üretiyor. Beko'nun buzdolabı modelleri arasından tercih yaparken göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz özelliklerden biri buzdolabının büyüklüğüdür. Küçük aileler, bekarlar ya da ofisler için tek kapılı, küçük buzdolabı modelleri öne çıkıyor. Büyük aileler ve daha büyük işletmeler için ise daha geniş iç hacme sahip daha büyük, çift kapılı modeller iyi bir alternatif oluşturuyor.

Beko buzdolabınızı seçerken dikkat etmeniz gereken bir başka kriter ise buzdolabınızın dondurucu bölümünün büyüklüğü olacaktır. Dondurucu kullanımı, beslenme alışkanlıklarına göre değişebiliyor. Bazı aileler mevsimlik sebze ve meyveleri dondurarak diğer mevsimlerde de tüketmeyi tercih ediyor. Eğer siz de bu şekilde yoğun olarak dondurucu kullanıyorsanız, Beko'nun geniş donduruculu NoFrost teknolojisini kullanan modellerini tercih edebilirsiniz. Buzdolabı teknolojisinde en önemli gelişmelerden biri olan NoFrost, dondurucu bölmesinde buzlanma, karlanma gibi istenmeyen durumların gerçekleşmesini engelleyen bir teknoloji olarak biliniyor. Bu teknolojiye sahip modellerde defrost, yani çözdürme işlemi yapmanıza gerek kalmıyor çünkü bu işlemi otomatik olarak buzdolabınız gerçekleştiriyor. Ayrıca NoFrost teknolojisine sahip buzdolaplarının soğutma performansı da diğer modellere göre daha yüksek oluyor.

Markaya ait bazı buzdolabı modellerinde 0 derece bölmesi yer alıyor. Bu bölmeye dondurmak istemediğiniz ama diğer yiyeceklerden daha düşük derecelerde saklamayı tercih ettiğiniz peynir gibi hassas yiyecekleri koyabilir ve bu ürünleri en doğru şekilde muhafaza edebilirsiniz. Eğer içeceklerinizi buzlu tercih ediyorsanız veya çok buz tüketiyorsanız, otomatik olarak buz üreten modelleri tercih edebilirsiniz.

Beko Buzdolabı Fiyatları

Beko buzdolapları özellik bakımından birbirinden ayrılan birçok farklı modele sahip olduğundan, bu modellerin fiyatları da farklılık gösteriyor. Beko buzdolabınızı seçerken, enerji tasarrufu özelliğini hesaba katmak isteyebilirsiniz. Beko buzdolaplarının hangi enerji tasarrufu sınıfına ait olduklarını ürünlerin teknik özellikleri arasında görebilirsiniz. Enerji tasarrufunu hesaba katarak beyaz eşya tercihi yapmak elektrik faturanızı etkileyeceği gibi, bir birey olarak dünyaya karşı sorumluluğunuzu ilgilendiren bir nokta olarak da önemlidir. Günümüzde çoğu kişi ekolojik sistemi korumak adına, en iyi enerji tasarrufu sağlayan beyaz eşya modellerini tercih ediyor.

Beko buzdolapları fiyatları; modellerin iç hacmine, NoFrost özelliğe sahip olup olmadığa, enerji tasarrufu gibi farklı özelliklerine, garanti süresi uzunluğuna göre değişim gösteriyor. Buzdolabınızı seçerken tüm modelleri inceleyip sizin için en önemli buzdolabı özelliklerini belirleyebilir, istediğiniz özelliklere uygun modelleri fiyat bakımından karşılaştırabilirsiniz. Bütçenize en uygun modeli tespit ederek hemen satın alabilirsiniz.

Beko Buzdolabı Nasıldır?

Beko buzdolaplarının en önemli özellikleri güvenilir, kendini kanıtlamış ve yenilikçi teknolojilerle donanmış olmalarıdır.

Beko, her yeni buzdolabı modelinde hayatınızı kolaylaştıracak yeni akıllı çözümler üretiyor. Örneğin; Beko'nun geliştirdiği özel kaplama yapısı sayesinde, buzdolabınız üzerinde herhangi bir parmak izi kalmazken, buzdolabınız her daim temiz ve lekesiz görüntüsünü koruyor.

Aktif Mavi Işık teknolojisi de Beko'nun yenilikçi özelliklerinden biri olarak dikkat çekiyor. Bu teknoloji sayesinde sebze ve meyvelerinizin tazelikleri özel bir şekilde korunuyor. Beko'nun sizin için tasarladığı yenilikçi teknolojiler ile besinleriniz uzun süre, güvenle muhafaza ediliyor.

Beko Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

14 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko
  2. Arçelik
  3. Liebherr
  4. Siemens
  5. Samsung
  6. Vestel
  7. Altus
  8. Hotpoint Ariston
  9. Profilo
  10. LG
  11. Bosch
  12. Electrolux
  13. Grundig
  14. Regal
  15. Hitachi
  16. Sharp
  17. Indesit
  18. Franke
  19. Hoover
  20. Sunny
 2. Kullanım Şekli
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Dondurucu Özelliği
 6. Üretici
 7. Yükseklik
 8. Ürün Tipi
 9. Kontrol Paneli
 10. Ürün Rengi
 11. Genişlik
 12. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 13. Enerji Sınıfı
 14. Derinlik
 15. Satıcı
 • Marka Beko
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN