Beko Derin Dondurucular

Derin dondurucular içinde, hijyenik koşullar altında ve stabil eksi derecelerde et, balık, sebze, meyve ve mantı gibi gıdaları kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Kış mevsiminde bulamayacağınız meyveleri, yazın yemeklerinize ve salatalarınıza ilave edebileceğiniz sebzeleri yıl boyunca dondurabilir; istediğiniz zaman kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Beko uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kaliteli ve dayanıklı derin dondurucuları, farklı modeller ve cazip fiyat avantajı ile sizlere sunuyor.

Beko Derin Dondurucu

Beko derin dondurucular, farklı hacim ve boyutlarda sandık tipi, çekmeceli ve no frost modelleri ile birlikte sunuluyor. Buzdolabınızda saklamak istediğiniz, fakat yeterli depolama alanı bulamadığınız gıdaları, Beko derin dondurucu içinde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Özellikle yemeklerinizi kendi imkanlarınız ile evde yapmayı tercih ediyorsanız, depoladığınız et, balık ve mantı gibi besinler işinizi kolaylaştıracaktır.

Mutfağınızın genişliğine ve kullanışlılığına göre en ideal ürünü seçebilir; farklı renk opsiyonları içinden istediğiniz model ve ebatlardaki derin dondurucuyu tercih edebilirsiniz. Mutfağınızda bulunan kolon, kiriş gibi boş alanlara, estetik ve kullanışlı olan Beko dondurucuyu yerleştirebilirsiniz. Mutfak içinde boş bir alan yoksa, diğer odalarınızda ya da depo gibi kullanılmayan odalarda da ürünü monte edebilirsiniz.

Beko Derin Dondurucu Fiyatları

Beko derin dondurucular, farklı model ve fonksiyonellikte modellere sahiptir. Derin dondurucunun tipi, sahip olduğu teknik detaylar, çekmeceli olması ya da sandık tipi model seçenekleri, fiyat üzerinde doğrudan etkili olan unsurlar arasında yer alır. 200 litre üzeri iç hacme sahip olan büyük dondurucular daha yüksek fiyat yelpazesinde bulunabilirken, 100 litre civarında bulabileceğiniz ürünler çok daha makul fiyatlar ile alınabilir.

Buzdolabınızın yanında yeterli alan olması durumunda çekmeceli modeller ile buzdolabını yan yana kullanabilirsiniz. Beyaz ve gri gibi alternatif renk seçeneklerinin bulunması, mutfaklarınıza dekoratif anlamda da önemli bir katkı sağlar. Ayrıca, ofis ve çalışma alanlarınızda daha az yer kaplayan ufak sandık tipi derin dondurucuları tercih edebilirsiniz.

Beko Derin Dondurucu Yorumları

Geniş servis ağı, marka bilinilirliği, kolay montaj ve kurulum imkanı Beko’yu öne çıkaran önemli nedenler arasında bulunuyor. Firma, müşterilerine satış sürecinden sonra da tam destek veriyor. Satış sonrası destek, kullanıcıların en fazla memnun olduğu noktalardan biri olarak gözüküyor. Beko derin dondurucuların son derece kaliteli ve sorunsuz olması da ürünü tercih edilebilir kılıyor.

Markanın yerli malı olması ve uluslararası standartlarda ürünler imal ediyor olması Beko derin dondurucuları cazip kılıyor. AB ülkelerine ve diğer ülkelere ihraç edilen Beko ürünleri, sadece Türkiye'de değil yurt dışında da beğeni ile tercih edilen ürünlerin başında geliyor.

Beko Derin Dondurucu Modelleri

Beko derin dondurucular; ofis tipi, sandık tipi, çekmeceli ve büyük hacimli modelleri ile kullanıcılarına sunuluyor. Geniş hacimli modeller içinde, farklı mevsimlerde aldığınız mantar, sebze, meyve, et ve deniz ürünleri gibi çok sayıda gıdayı, derin dondurucunun farklı çekmeceleri sayesinde, yıl boyunca birbirine karıştırmadan saklayabilirsiniz. Belli dönemlerde çok uygun fiyatlar ve en taze formunda satın alabileceğiniz çilek, mantar, tavuk, domates ve balık gibi gıdaları daha sonra kullanmak üzere depolayabilirsiniz.

Diğer mutfak eşyalarında olduğu gibi, derin dondurucu modellerinde de sessiz çalışma prensibi son derece önemlidir. Beko derin dondurucu modelleri, sahip olduğu 40 desibel civarında gürültü eşiği ile oldukça sessiz çalışır. A+ ve A++ enerji tasarrufu sunan modeller, yıl boyunca kullanımda dahi oldukça tasarrufludur. Eviniz, ofisiniz ya da restoran, kafe gibi mekanlarınız için en ideal modellere anında ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Beko Derin Dondurucu Fiyatları

24 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko
  2. Uğur
  3. Arçelik
  4. Şenocak
  5. Altus
  6. Liebherr
  7. Electrolux
  8. Hoover
  9. Simfer
  10. Indesit
  11. Delta
  12. Regal
  13. AEG
  14. Vestel
  15. Profilo
  16. Grundig
  17. Siemens
  18. Hotpoint Ariston
  19. Sunny
  20. Bosch
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Beko
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN