Beko Kurutma Makineleri

Beko kurutma makineleri, çamaşır kuruturken emekten ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Kullanımları ve temizlikleri son derece pratik olan makineler, yoğuşmalı kurutma sistemi ile hava çıkış bağlantısına gerek duyulmadan nemin dışarı atılmasını olanaklı kılar. Kısa havalandırma işlemleri ve büyük ebattaki çamaşırların kurutulması için de pratiktir.

Beko Kurutma Makinesi

Beko kurutma makineleri akıllı nem sensörüne sahiptir. Bu sensör, kurutma süresinin çamaşırlarınızın cinsine göre hesaplanmasını sağlar ve gerektiğinden fazla kurutulmalarını önler. Otomatik olarak ayarlanan nem sensörü sistemi sayesinde çamaşırların yıpranması engellenmiş olur.

Beko yoğunlaştırmalı kurutma makineleri, yoğuşmalı sistem ile çamaşırdan alınan nemin su tankında toplanmasını veya tahliye hortumundan dışarı atılmasını sağlar. Böylelikle hava çıkış bağlantısına veya bacaya gereksinimi ortadan kaldırır. Su tankında biriken suyun her çamaşırdan sonra düzenli olarak boşaltılması yeterlidir.

Makine, yüksek kurutma kapasitesine sahiptir. Bu sayede çarşaf, havlu, pike gibi büyük ebattaki çamaşırlar kolaylıkla kurutulabilir. Özellikle büyük ebattaki çamaşırları serme ve toplama zahmetini ortadan kaldıran kurutma makineleri, aynı zamanda çamaşırların yumuşak ve kırışıksız şekilde makineden çıkmasını da sağlar. Çamaşırlarınızın çoğu kurutmadan hemen sonra ütü gerektirmeden katlamaya ve dolabınıza kaldırmaya hazır hâle gelir.

Beko kurutma makineleri farklı programlar içerir. Bu programlar, hassas kıyafetlerinize, pamuklu ya da kot kumaştan üretilmiş giysilere yönelik ayrı ayrı kurutma yapmanıza imkan tanır. Örneğin, kot kurutma programı sayesinde kotların daha zor kuruyan cep ve bel bölgelerini daha iyi kurutabilir; pamuklu çamaşırlarınız için ütü kuruluğu, dolap kuruluğu veya ekstra kuruluk seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, kurutma süresini kendiniz belirleyerek çamaşırlarınızı istediğiniz derecede ve sürede kurutabilirsiniz. Hassas kıyafetleriniz için düşük sıcaklıktaki programı seçebilir; “Refresh Programı” ile kıyafetlerinizin veya yastıklarınızın havalandırılmasını, kötü kokularının hızlıca giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Beko Kurutma Makinesi Fiyatları

Beko kurutma makineleri, pratik kullanımları ve uygun fiyatları ile öne çıkar. Çamaşır kurutma işleminden en hızlı ve en mükemmel sonucu almanız için tasarlanmış Beko Kurutma Makinesi fiyatları, makineden beklenen performans ile de uyumluluk gösterir.

Makinenin elektronik program takip göstergeleri, kurutma işleminin hangi aşamada olduğunu kontrol edebilmenize imkan tanır. Kurutma işlemi sona erdiğinde makineyi hemen boşaltmamanız durumunda, kırışık azaltma sistemi, otomatik olarak her 10 dakika ara ile çamaşırların makinenin içinde döndürülmesini sağlayarak kırışmaları önler.

Ergonomik ve şık tasarımdaki makineler evinizin dizaynı ile de uyum gösterir.

Beko Kurutma Makinesi Yorumlar

Beko Kurutma Makinesi kullanıcı yorumları göz önüne alındığında, makinenin uygun fiyat - performans dengesi bakımından tercih edildiği görülür. Kış aylarında özellikle kalabalık ve çocuklu aileler açısından Beko kurutma makinesi, pratik bir kullanım sağlar. Evde çamaşırın sererek kurutulmasından kaynaklanan nemin, rutubetin oluşmasını önler. Çamaşırların makinenin içinden hoş kokulu ve oldukça kırışıksız şekilde çıkması kullanıcıları memnun eden önemli unsurlardan biridir.

Kullanıcılar, makinenin çamaşır tipine göre farklı sayıda ve çok çeşitli program seçeneği içermesinden, filtre temizliğinin kolay olmasından, sık yıkama gerektirmeyen çamaşırlar için havalandırma seçeneği olmasından memnundur. Ayrıca, makinenin kullanımında elektrik bağlantısı dışında bir bağlantıya gerek duyulmaması makinenin ister banyoda, ister kilerde, ister dolap içinde bağımsız şekilde kullanılabilmesine imkan tanır. Bir aparat yardımı ile kurutma makinesi, çamaşır makinesinin üstüne de yerleştirilebilir.

Bunun yanı sıra, kullanıcı yorumları arasında, hepsiburada.com üzerinden satın alınan ürünlerin teslimatının çok hızlı şekilde gerçekleştirildiği, Beko markasının ülke çapındaki servis ağının geniş olmasının da hızlı kurulum açısından büyük yarar sağladığı yer alır. Ürünü hepsiburada.com üzerinden satın alan kullanıcıların büyük çoğunluğu (%94) Beko Kurutma Makinesi’nin mükemmel, çok iyi veya iyi olduğu yönünde görüş bildirmiştir.

Beko Kurutma Makinesi Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko
  2. Siemens
  3. Electrolux
  4. Hoover
  5. Arçelik
  6. Grundig
  7. Hotpoint Ariston
  8. AEG
  9. Bosch
  10. LG
  11. Profilo
  12. Sunny
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Beko
DSACategoryId/2147483637/235604/153223
BAŞA DÖN