Canlı yaşamının olmazsa olmazı ve yaşam kaynağı olan içme suyu ihtiyacını kolayca karşılamak için tasarlanan su sebilleri; farklı tasarımları, boyutları ve özellikleri ile karşımıza çıkıyor. İş yeri, hastane, okul, kütüphane, yurt, banka gibi kalabalık alanlarda daha geniş hazneli su sebilleri tercih edilirken, daha az kişinin yaşadığı evlerde ise daha ufak hazneye sahip su sebilleri kullanılıyor. Farklı renk seçenekleri ve tiplerde üretilen su sebilleri, dilediğiniz zaman sıcak ve soğuk suya ulaşmanıza olanak sağlıyor. Basitçe, depolama alanına yerleştirilen suyu ısıtma ve soğutma haznelerine alıp istenilen sıcaklıktaki suyu sağlamaya imkan veren bir prensipte çalışan su sebilleri; depolama alanlarının yerleri, kullanılan iç ve dış kaplama malzemesi, renk seçenekleri, musluk tipleri gibi konularda çeşitlilik gösteriyor. Farklı kullanım alanlarına uygun kapasite ve tiplerde tasarlanan Beko su sebilleri, sıcak ve soğuk içme suyu ihtiyacınızı steril ve sağlıklı bir şekilde karşılıyor.

Beko Su Sebili Modelleri

İçme suyunuzu en sağlıklı şekilde muhafaza eden ve dilediğiniz an sıcak ve soğuk suya erişmenizi sağlayan Beko su sebilleri, farklı model seçenekleri ile her ihtiyaca yönelik çözümler üretiyor. Çeşitli ebatlarda ve tiplerde üretilen Beko su sebili modelleri, farklı ortamlara uygun ideal çözümler sunuyor. Su sebillerinde genellikle üstten depolamalı modeller kullanılıyor. Bu tip sebillerde damacana veya su bidonu sebilin üzerine ters çevrilerek yerleştiriliyor ve su sebilin sıcak ve soğuk su haznelerine yer çekimi yardımıyla ulaşıyor. Bazı Beko su sebili modellerinde ise damacana su sebilinin alt kısmında yer alan bölgeye yerleştiriliyor. Beko’nun gizli damacanalı su sebilleri ,sizi ağır damacanayı sebilin üstüne kadar kaldırma zahmetinden kurtarıyor. Bir kapak yardımıyla gizlenen damacanadaki su, sebilin emme teknolojisi sayesinde sıcak ve soğuk su haznelerine ulaştırılıyor.

Haznelere ulaşan suyun ısınma ve soğuma süreleri sebilin modeline ve su haznesi kapasitesine göre farklılık gösteriyor. Beko su sebillerinde yer alan ayrı ayrı iki depolama haznesi aynı sebildeki musluklardan birinden sıcak su ihtiyacınızı karşılarken aynı anda diğerinden ise soğuk su ihtiyacınızı karşılamanıza olanak veriyor. Beko su pınarlarının steril su haznelerinde depolanan su uzun süre boyunca tazeliğini muhafaza ediyor ve lezzetini korumayı başarıyor. Bu sayede bir damacana suyu uzun bir sürede tüketebilen çok kalabalık olmayan aileler ya da az sayıda insanın bulunduğu ortamlardaki insanlar her zaman taze suya ulaşma imkanına sahip oluyor.

Beko Su Sebili Fiyatları

Beyaz ve gri renk seçenekleriyle piyasada bulunan Beko su sebili fiyatları, ürünün modeli, hazne kapasitesi, boyutları, teknik donanımları, fonksiyonel yapısı gibi çeşitli değişkenlere bağlı olarak farklılık gösteriyor. Ergonomik ve şık tasarımlara sahip olan Beko su sebili modelleri, dış görünüşleri ile de bulunduğu ortamda estetik bir görüntü katabiliyor. Beko su sebillerinin yanında yer alan bardaklık aparatı sayesinde pet veya karton bardaklar tek bir alanda görüntü kirliliği oluşturmadan muhafaza ediliyor. Beko su sebilleri, sağlam yapıları ve güçlü ayak mekanizmaları ile zemine sağlam bir şekilde oturuyor. Bu sayede bazı ufak kazalarda su sebilinin devrilmesinin önüne geçiliyor.

Çevre dostu teknolojiler kullanılarak üretilen Beko su sebili modelleri, suyun daha tasarruflu bir şekilde harcanmasına ve suyun sıcaklığının istenilen seviyeye getirilip bu sıcaklıkta muhafaza edilirken daha az enerji kullanılmasına imkan veriyor. Bu özellikleri sayesinde bütçenizi de düşünen Beko su sebilleri ekonomik anlamda sizlere önemli avantajlar sağlarken su tasarrufu sağlayarak doğal kaynakların hızla tükenmesinin engellenmesine de yardımcı oluyor.

Beko Su Sebili Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko
  2. Goldmaster
  3. Vestel
  4. Arçelik
  5. Simfer
  6. Aqua Tekno
  7. Awox
  8. Bosch
  9. Meyan
  10. Oyks
  11. Siemens
  12. Altus
  13. Bambum
  14. Bexel
  15. Delta
  16. Dijitsu
  17. SEG
  18. Seikon
  19. Skytech
  20. Spring Water
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Su Kabini
 5. Satıcı
 • Marka Beko
DSACategoryId/2147483637/235604/236214
BAŞA DÖN