Beko Ütüler

Ütü evlerde en çok ihtiyaç duyulan elektrikli ev aletlerindendir. Kullanımı uzun yıllar öncesine dayanır, kömürlü ütülerden başlayarak sonrasında elektrikli ve buharlı olarak geliştirilmiştir. Yıkandıktan sonra buruşan ve kırışan kıyafetlerin düzeltilmesini kolaylaştırır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz ütüler; kullanım kolaylığı sağlayacak ve pratik kullanım sunacaktır.

Farklı fonksiyonel özelliklere sahip ütüler farklı kumaşlarda dahi en iyi sonuçları almanıza olanak tanır. Hem görünüm hem de hijyen açısından gerekli olan ütüler, kullanım şartlarına bağlı geniş ürün yelpazesiyle sunulur.

Beko Ütü

Beko ütüler taban, buhar ve kazan özelliklerine göre farklı modellerde üretilmiştir. Değişen ihtiyaçlar doğrultusunda yenilenen ve gelişen ütüler, ütü yapmayı zahmetli bir iş olmaktan çıkartır. Son teknolojilerden faydalanarak üretilmiş ütü çeşitleri, zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlayarak, kullanım kolaylığı sunar. Geliştirilmiş ve yenilenmiş özellikleri sayesinde ev işlerinde kolaylık yaratan ütüler, emniyet açısından da konforlu hale getirilmiştir.

Kullanılan kıyafetler ve evlerdeki eşyalar kumaşları bakımından farklılık gösterir. Farklı ısı ve buhar seçeneklerine göre ütülenmelidir. Bu nedenle ayarlanabilir olmaları önemlidir. Beko ütü modelleri aradığınız özellikler doğrultusunda, ihtiyaçlarınıza uygun modeli bulmanıza olanak sağlar. Kullanım ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapacağınız seçimler, işinizi kolay ve keyifli hale getirir.

Ütülerin seçimi kadar kullanım şartları da önemlidir. Temizliği ve bakımı doğru yapılan ütüler, uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Ütüleri özel temizleyiciler ve kireç gidericiler ile düzenli temizleyerek kullanmak faydalı olacaktır. Ürün açıklamalarını ve kullanım talimatlarını uygulamak sağlıklı kullanım sunacaktır. Ayrıca çeşme suyu kullanmamak ve su haznesinde su bırakmamak buhar deliklerinde tıkanmayı önler.

Beko Ütü Fiyatları

Beko ütü fiyatları, fonksiyonel özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Taban yapılarına, buhar gücüne ve kazan kapasitelerine göre seçebileceğiniz ürünler mevcuttur. Aradığınız özelliklere göre fiyat aralığı değişkenlik gösterecektir.

Boy ve ebatları bakımından da farklılık gösteren ütüler seyahat boyları, dikey ütüleme ve pres özellikli olan seçenekleri ile çok yönlü kullanım şansı sunar. Profesyonel kullanımlar için olanları, ekstra özelliklere sahip olduğundan fiyat bakımından artış gösterir. Kablosuz ve kazanlı olanları son üretilmiş ile teknoloji oldukları için, fiyatları da doğru orantılı olarak artar.

Kıyafetlerin kırışıklıklarının giderilmesinde buhar gücü önemlidir. Alt tabanında delik sayısı fazla olan ütüler daha kolay düzeltme sağlar. Keten, jean, koton, kadife gibi zor düzelen kumaşlar fazla buhar gücü isterken; ipek, saten, şifon ve tül gibi hassas kumaşlar daha az ısı ile ütülenmelidir. Seçimlerinizi kumaş seçeneği geniş olan ve ayarlanabilir ütülerden yana kullanmak bu anlamda avantajlı olacaktır.

Beko Ütü Modelleri

Beko ütüler seramik, alüminyum, iyonik ve titanyum olmak üzere farklı taban malzemelerine sahiptir. Bu farklı tabanlar ütülerin kayganlık sağlaması ve yapışmaz özelikte olması açısından önemlidir. Ayrıca kazanlı, buharlı ve kablosuz gibi farklı fonksiyonel özellikte olanları mevcuttur. İhtiyaçlarınız ve kullanım koşullarınız doğrultusunda yapacağınız seçimler, ütü yapmayı kolaylaştıracak nitelikte olmalıdır.

Evlerde buharlı ve kumaş özelliklerine göre ayarlanabilen ütüler tercih edilirken, daha profesyonel kullanımlar ve sık ütüleme işlemi yapanlar için kazanlı olanlar ideal kullanım sunar. Seyahat boyları sürekli kullanmak için uygun olmasa da, taşınabilir ve hafif olduğu için yolculuklarda kolaylık sağlar. Bavul boyları pratik bir kullanım sunarken, katlanarak kırışmış kıyafetlerinizi hızlı bir şekilde düzleştirir.

Otomatik kapanma özelliği bulunan ütüler, sabit durdukları zaman kendiliğinden ısısını düşürerek, güvenlik açısından da rahatlık oluşturur. Cihazların watt gücü, buhar ayarı ve hafifliği seçimlerinizi etkileyecek kriterlerdir. Özellikleri arttıkça kullanım olanakları gelişen ürünler, istediğiniz sonuçları kolayca almanızı sağlayacaktır. Çeşitliliği açısından zengin olan ütü modelleri aradığınızı bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Beko Ütü Fiyatları

19 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Tefal
  2. Philips
  3. Arzum
  4. Fakir
  5. Bosch
  6. Beko
  7. Braun
  8. Goldmaster
  9. Vestel
  10. Siemens
  11. Arçelik
  12. King
  13. Sinbo
  14. Arnica
  15. Conti
  16. Electrolux
  17. Hotpoint Ariston
  18. Blue House
  19. Profilo
  20. Silter
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Beko
DSACategoryId/2147483638/17071/155122
BAŞA DÖN