Özel dolgu malzemeleri, yaylı sistemleri ya da konforlu yüzeyleriyle kusursuz bir uyku deneyimi elde etmenizi amaçlayan Bellona yatak çeşitleri, zinde ve enerjik bir yaşam elde etmenizi amaçlıyor. Kullanım alanınıza ya da ihtiyacınıza göre tek kişililik ya da çift kişilik olarak alabileceğiniz yatak çeşitleri, gece boyunca vücudunuzu desteklemeye ve ağrısız bir güne uyanmanıza yardımcı oluyor.

Bellona Yatak Çeşitleri

Gün içerisinde yaptığınız ev işlerinde, iş koşuşturmasında ya da fiziksel aktivitelerinizde ihtiyaç duyacağınız enerjiyi rahatlıkla yenilemenizi ve deliksiz bir uyku çekmenizi sağlayan Bellona yatak çeşitleri, ihtiyacınıza göre de seçim yapma imkanı sunuyor. Kişisel tercihlerinize göre ortopedik, konforlu ya da visco yatak çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir, huzurlu ve deliksiz bir uykuyu garanti altına alabilirsiniz.

Vücudunuzun şeklini alan, uyku sırasında ağırlığınızı yatağın her bölgesine eşit bir şekilde dağıtan ve süspansiyonu yüksek Ortopedik Bellona Yatak Modelleri, sert ya da vücudu kavrayan bir yatak modeli tercih edenlere benzersiz bir deneyim sunuyor. Yay karkasının her iki yüzeyinde kullanılan ve uzanma rahatlığı sağlayan yalıtım teknolojisini, SL yay sistemi ile bir araya getiren Ortopedik yataklar, ekstra konfor elde etmenizi amaçlıyor. Yüksek yoğunluktaki sünger ve thermobonding elyaf ile desteklenmiş modeller, yatak içerisinde rahatlıkla hareket imkanı veriyor.

Tüm yatak yüzeyinde aynı anda esneme sağlayan çift katlı yay sistemine sahip Bellona konforlu yatak serileri, vücudun enerji dengesini yenilemeyi amaçlıyor. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi hızlı bir şekilde yerine getirmenizi sağlayan modeller, vücudunuzun iletişim eksikliğine kusursuz bir dengeye oturtmayı amaçlıyor. Sıradan yaylara göre çok daha fazla omurga desteği ile gelen modeller, özellikle bel sorunu çekenlere ya da kemik rahatsızlığı olanlara benzersiz bir rahatlık sunuyor. Üst katmanda kullanılan ve vücudun ihtiyaç duyduğu konforu rahatlıkla yerine getirmeyi amaçlayan ped katmanı, ekstra konfor ve rahatlık sunuyor. Bioritmic Sleep teknolojisine sahip Bellona Confort serilerini tercih ederek, ağrılarınıza çözüm bulabilir, kaybettiğiniz enerjiyi rahatlıkla geri kazanabilirsiniz.

Bellona Yatak Fiyatları

Vücudunuzun şekil alışı ya da yatış pozisyonunuz her ne olursa olsun, benzersiz bir uyku deneyimi sunan Bellona Visco yataklar, vücudunuzu saran ve şekil alan yapıları ile ön plana çıkıyor. Elastiki yapısı nedeniyle sıklıkla tercih edilen Bellona Visco yatak serileri, aynı zamanda ortopedik bir deneyim elde etmenizi amaçlıyor. Vücut ısınıza göre şekil alan, bakteri ya da haşereler ile etkin bir şekilde savaşan ve sinir sistemi dolaşımınızı destekleyen Visco yataklar sayesinde, kendinizi uykunun konforlu kollarına bırakabilir, zinde ve dinlenmiş bir şekilde uyanabilirsiniz.

Kullanılan malzemenin yanı sıra, sertlik derecesine göre de yatak tercihinizi yapabilir, Bellona yatak fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Özellikle uyurken sert bir zemin üzerinde olmak isteyen kişiler için üretilen sert Bellona yatak çeşitleri, uyku sırasında bir itiş gücü sağlamanızı amaçlıyor. Yatış şeklinize ya da ihtiyacınıza göre sert yatakları tercih edebilir, sizin için en doğru pozisyonu sağlayabilirsiniz. Orta sertlikte olan ortopedik Bellona yatak çeşitleri, özellikle yan yatmaktan hoşlananlar için etkin bir iskelet sistemi sunuyor.

Kullanımınıza en iyi şekilde hitap edecek yatak modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun yatak modellerini seçebilir, çift kişilik ya da tek kişilik yatak modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Gerek uzun boylu gerekse kısa boylu bireyler için farklı uzunluk ve derinlik ölçülerine sahip modeller arasından vücut tipiniz ve ihtiyacınız için en uygun olanı seçebilir, deliksiz uykunun keyfini doyasıya yaşayabilir ve mükemmel bir sabaha uyanabilirsiniz.

Bellona Yatak Fiyatları

1 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Bellona
  2. Minar
  3. Bera Yatak
  4. Heyner
  5. Sanatde
  6. Bed Marine
  7. Opalın
  8. Monessa
  9. İdaş
  10. Mobpazar
  11. WellMatt
  12. Merinos
  13. Bambi
  14. Kaybed
  15. Pony Yatak
  16. Derman Yatak
  17. Dgs Comfort
  18. Mob Pazar
  19. Air Comfort
  20. Metalia
  21. Yataş Selena
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Ebatlar
 6. Satıcı
 • Marka Bellona
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123
BAŞA DÖN