Benq
BenQ XL2420G 24" 1ms G-SYNC (DVI+2xHDMI+Display) Full HD Led Oyuncu Monitör

BenQ XL2420G 24" 1ms G-SYNC (DVI+2xHDMI+Display) Full HD Led Oyuncu Monitör

Benq
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/3002879

BenQ XL2420G 24" 1ms G-SYNC (DVI+2xHDMI+Display) Full HD Led Oyuncu Monitör

 

Hybrid İşlemci G-SYNC Oyun Monitörü

Nvidia’nın devrim niteliğindeki G-Sync teknolojisi, monitör üreticilerinin kendilerini baştan aşağı yenilemelerine neden olacak. Öncelikli olarak da giriş ayarları, renk tonu, şiddeti ve kontrastını değiştirmeleri gerekecek. Arge şampiyonlarımızın büyük başarısı ile dünyanın ilk hibrid motor tasarımı ile bütün bu ihtiyaçlarınızı karşılamanın yolunu bulduk. Oyun tercihlerinizin kontrolü artık tamamen sizin elinizde
BenQ Tescilli Klasik Mod Manevra 

kabiliyetinin sınırsız potansiyellerine giriş yapın.

Kusursuz bir akıcılık isteyenler için Klasik Mod tam biçilmiş kaftan. Oyun Yenileme Hızı Optimizasyonu Yönetimi (GROM), Siyah EQUALIZER, Ekran Pilot, Akıllı Ölçeklendirme, S Switch Motion Blur Reduction ve Oyun Modu yükleyici gibi birçok kişiselleştirilebilen özellik klasik modda bulunmaktadır. Bu modda ayrıca Flicker free ve Düşük Mavi Işık özellikleri de bulunmaktadır. Temelde çevik performans, hassas kontrol, sezgisel bir kullanıcı deneyimi ve göz konforu için tam bir çözümdür. G-Sync desteklemeyen oyunlar için de performans olarak çok verimli bir monitör.

NVIDIA G-Sync Modu Oyunun seyrini 

değiştiren akıcılık ile düşmanlarınızı alt edin

XL2420G’nın ekran yenileme hızını, NVIDIA ekran kartınızla senkronize ederek, görüntüleri olabilecek en hızlı ve akıcı şekliyle görebileceksiniz. Düşük gecikme süresi ekran yırtılmalarına, görüntü takılmalarına ve yavaşlamalarına bir son veriyor. Ultra düşük Motion Blur ise sıfır gölgelenme ile görüntüleri görmenizi sağlar.

Oyun boyunca ekstra netlik için Motion Blur Azaltma

BenQ'nun yeni Motion Blur azaltma teknolojisi, özellikle aksiyon dolu FPS oyunları her milisaniyede, ultra pürüzsüz bir oyun deneyimi sunar. Motion Blur azaltma teknolojisi sayesinde oyuncuların takılmalar yüzünden yaşadıkları zorluklar artık ortadan kalkıyor. Bunun yerine kusursuz bir zafer için ihtiyaç duydukları herşey yanlarında.Göz sağlığı önlemi olarak Düşük Mavi Işık

Düşük Mavi Işık özelliği sayesinde, net, rahat bir görüntü ile uzun saatler boyunca antrenman yapabilir ya da en üst düzeyde görsel kaliteyle oyunlarda rekabete girebilirsiniz. Sıradan bilgisayar ekranlarının ürettiği mavi spektrum ışığı, göz yorgunluğu, baş ağrısı ve uyku düzensizliklerinin önde gelen nedenlerinden biridir. BenQ’nun sunduğu çeşitli ayarlanabilir düşük mavi ışık düzeyleriyle, oyuncular gözlerini daha iyi koruyabilir. Yani artık gözlerinizi korumak için sarı renkli gözlükler takmaya gerek olmadığı gibi, oyunlar da çok daha net, rahat ve sıkıntısız olacak! 
Oyunlarda Rahatlık Sağlayan Titreşimsiz Ekran Teknolojisi

Profesyonel oyuncularla işbirliği gerçekleştirilerek geliştirilmiş olan bu monitör, bütün parlaklık seviyelerinde titreşimi yok edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik uzun saatler ekran başından kalkmayan en azılı oyuncular için bile göz yorgunluğunu büyük oranda düşürürken, yüksek ölçüde görsel rahatlıkla, oyun performansını arttırır. Oyunlarda rahatlık sağlayan titreşimsiz ekran teknolojisine sahip BenQ Oyun Monitörleri, en zorlu rakiplerinize karşı kullanabileceğiniz efsanevi bir silahtır.
Oyun Yenileme Oranı Optimizasyon Yönetimi (GROM)

Oyun monitörlerinde dünyanın lider üreticisi olan BenQ XL2420G, farklı çözünürlük düzeylerinde optimal yenileme oranları sunan (100 /120 / 144Hz) Oyun Yenileme Oranı Optimizasyon Yönetimi(GROM) ile kullanıcılara benzersiz bir oyun performansı sağlamaktadır. Oyuncular için özel olarak tasarlanan GROM’un yanı sıra, Ekran Modu ve Akıllı Ölçeklendirme gibi güçlü özelliklerle, BenQ oyun tutkunları için yenileme oranı açısından bütünsel bir çözüm sunmaktadır.

Oyun Modu Yükleyicisi İle Sırlara Ulaşın

Sırlar açığa çıktı. Tanınmış oyuncuların kullandığı önayarlı ekran kalibrasyonlarını makinenize indirebileceğiniz Oyun Modu Yükleyicisi ile dünyaya profesyonellerin gözünden bakın. Her biri profesyonel oyuncular tarafından ayarlanmış olan bu kalibrasyonları kendi avantajınıza kullanabileceğiniz gibi, hızlı erişim için favori ayarlarınızı S Switch üzerine kaydetmeniz de mümkün. Ayrıca oyunlardaki üstünlüğünüzü korumanız için gelecekte yeni önayarlı kalibrasyonlar sunmaya da devam edeceğiz.Ekran Üzerinde Navigasyon İçin Ekran Pilot

Güncellenmiş olan Ekran Pilotu fonksiyonu, kullanıcıların bütün monitör ayarlarını ekran üzerinden gerçekleştirmesine imkan tanımanın yanı sıra, favori oyunlarının ya da profesyonel oyuncuların ekran ayarlarını indirerek kendi makinelerine kurmaları için Oyun Modu Yükleyicisi özelliğine de doğrudan erişim sağlar.

Hızlı Kontrol ve Navigasyon İçin Özel Olarak Tasarlanmış S-Switch

Üç önayarlı tuşa sahip S Switch ile, oyun, iş ya da eğlence amaçlı farklı ekran ayarlarınızı kaydedebilirsiniz. Sizi, farklı kullanım şekilleriniz arasında sürekli ekran ayarı yapma zahmetinden kurtaran S Switch’in 1-2-3 şeklinde dizili olan farklı önayarlar arasında geçiş yapmak çok kolaydır. S Switch, hızlı OSD navigasyon ve ayarlamalar için bir scroll tuşuna sahiptir.


Seyir Tercihlerinizi Kişiselleştirin

Ekran Modu ve Akıllı Ölçeklendirme özellikleri, monitör seyrini size enuygun şekilde değiştirmenize ve oyun içi deneyimlerin simulasyonuna imkan tanır. Ekran Modu’nu kullanarak, farklı ekran boyutları arasında [17" (4:3), 19" (4:3), 19"W(16:10), 21.5"W (16:9), 22"W (16:10), 23"W (16:9), 23.6"W (16:9), 24"W (16:9),27"W(16:9)] anında geçiş yapabilirsiniz.Akıllı Ölçeklendirme özelliğinden yararlanarak, ekrandaki içeriği istediğiniz boyuta ölçeklendirmenin esnekliğinden yararlanmanız da mümkün. Her türlü aplikasyon ya da oyunda mümkün olan en iyi seyri elde etmek için bu iki özelliği birlikte de kullanabilirsiniz.1ms GTG Yanıt Süresi

1ms GTG yanıt süresi, daha gelişmiş bir oyun deneyimi için, görüntülerde bulanıklığa neden olmadan kullanıcılara hız sağlar. Bu hızlı yanıt süresi ile hareketli aksiyon sahnelerinde ve kısa sürede önemli görsel değişimlerin olduğu anlarda, bulanıklık ya da gölgeleme olmaksızın akıcı bir geçiş sağlanır. Yavaş ekranlardan kurtulun; oyununuzun kaderi ellerinizde olsun.Özel FPS Modu İle Oyunları Profesyoneller Gibi Oynayın

Kazanmak için gizli stratejiniz olan FPS Modu, profesyonel oyuncuların temel içgörülerinden yararlanmanız ve oyunları, efsane oyuncuların gözünden görmeniz için oyun dünyasının efsane isimleriyle birlikte geliştirilmiştir. Bu sıradışı önayar seti, monitör kalibrasyonlarınızı otomatik olarak ayarlayarak, optimal parlaklık, kontrast, netlik ve renk tonlarını elde etmenize imkan tanır. Her türlü durumda düşmanlarınızı saptayıp, hareketlerini dikkatli bir şekilde takip edebileceğiniz bu mod, rakiplerinize karşı avantaj kazanmanızı sağlar. Bu özel modun iki varyasyonu bulunmaktadır: BenQ’nun kullanıcılara önerisi doğrultusunda, FPS 1 modu, Counter-Strike 1.6için ekran konfigürasyon ve optimizasyonunu sağlarken, FPS 2modu ise Counter-Strike Source için tasarlanmıştır. Form ve fonksiyonun bu mükemmel kombinasyonu oyun tutkunlarının her zaman bir adım önde olmasını sağlar.

Kolay Navigasyon İçin Sezgisel Kullanıcı Arayüzü (UI)

Yeni bir tasarıma sahip olan OSD, sezgisel kullanıma imkan tanıyan yatayslide-out display ile ayarlarınızı kolay bir şekilde değiştirmenize imkan tanıyan fiziksel dokunmatik tuşlara sahiptir. Bu basit tasarım opsiyon ve ayarlar arasında navigasyonu sağlar.

Ultra-Esneklik Sağlayan Yüksekliği Ayarlanabilir Stand

Tek parmağınızla hareket ettirebileceğiniz Yüksekliği ayarlanabilir Stand ile, monitörünüzün yüksekliğini size en uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Monitörünüzü yükseltebileceğiniz gibi, masa üzerinde düz bir şekilde yatırmanız da mümkün. VESA montaj tasarımına sahip bu monitör dikey ya da yatay olarak çevrilebilir. Ayrıca, monitörün arkasındaki şık kulaklık askısı, masanızın düzenli kalmasını sağlar.Çok Yönlü Kullanım İçin Windows® 8/8.1 İle Uyum

Windows® 8 sertifikasyonlu RL2755HM, Windows® 8 renk sistemleriyle tam uyumludur. XL2420G’yi bilgisayarınıza bağladığınız anda monitörünüzü tanıyan Windows 8/8.1, kurulum ve bağlantıyı kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanır.

ecoFACTS Label

ecoFACTS size BenQ ürünlerinin ne denli çevre dostu olduğunu gösterebilir! BenQ yalnızca çevre mevzuatlarına pasif olarak uyum sağlamakla kalmaz, aynı zamanda aktif olarak çevre dostu ürünler geliştirmek için de çalışır. ecoFACTS, BenQ XL2420G’nin zararlı maddelerin kullanımı, malzeme seçimi, paket tasarımı, enerji tasarrufu sağlayan tasarım ve ürünlerin diğer tarafları üzerindeki çevreye yönelik çabalarını tasdik etmektedir.


3D Desteği Yok
Ağırlık 6,1 kg
Bağlantı Analog + DVI + 2 x HDMI + Display
Bekleme Modu < 0,5 W
Boyutlar 516 x 571 x 149 mm
Çözünürlük (max) Full HD (1920 x 1080)
Dahili Hoparlör Yok
Dokunmatik Ekran Yok
Ekran Büyüklüğü (İnç) 24 inç
Giriş / Çıkış Portları Analog (D-Sub), DisplayPort, DVI, HDMI
Görüntü Oranı 16:9 (Geniş Ekran)
Görüş Açısı (Yatay/Dikey) 170° / 160°
Güç Kaynağı Dahili Batarya
Güç Tüketimi 26 W
Kamera Yok
Kontrast Oranı (mnt) 1000:1
Kullanım Amacı Oyun
Kutu İçeriği DVI Kablo + Güç Kablosu + Display Kablo + USB Kablo + Garanti Belgesi
Nokta Aralığı 0,27 Doth Pitch
Oyuncular için Var
Parlaklık (cd/m) 350 cd
Renk Sayısı 16,7 Milyon, 16.7 Milyon
Tepki Süresi 1 ms
Vesa Uyumluluğu Var
Yenileme Hızı (Hz) 144 Hz
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD803437
BenQ XL2420G 24" 1ms G-SYNC (DVI+2xHDMI+Display) Full HD Led Oyuncu Monitör Yorumları
Tüm yorumları gör (3)
 • mukemmel

  Urun tek kelimeyle mukemmel oyunlarla ilgili hata felan kalmadi ayrica clasic mod ve gsync mod gecisi cok iyi ister normal isleriniz icin 60 hz ister oyun modu akicilik icin gsync 144hz cok iyi

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • teknoloji editörü

  oyunlar için en ideal en iyi özelliklere sahip NVIDIA ekran kartlarına destekleyen G-Sync modüllü en iyi monitör iyi günlerde kullanmanızı dilerim bilinçsiz yorumlara kulak asmayın avrupadaki üst düzey yarışmalarda kullanılan monitördür üst düzey oyuncular için

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • 5 yıldız monitör

  monitör cok guzel yalnız. g-sync özelliigi harika birşey 27 inc cok büyük oldugu için asus rog almadım bu 24 inc bu bile büyük oyunlar için.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (5)

 • Tüm yorumları gör (3)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN