Kişisel bakım ihtiyaçlarınıza etkin bir çözüm sunan Berrak tuvalet kağıdı çeşitleri, çift katlı yapıları ile evlerinize geliyor. Sık sarmallar ile hazırlanmış özel bir teknoloji kullanılarak üretilen Berrak tuvalet kağıtları, kolay dağılmayan ve dayanıklı bir yapıya kavuşuyor. Banyoda geçirdiğiniz zamanı çok daha etkin bir şekilde harcamanıza yardımcı olan ürün, hijyeninizi de garanti altına alıyor. Yapraklı yapısı sayesinde Berrak’ı rahatlıkla rulosundan ayırabilir, ihtiyacınız kadar tüketebilirsiniz.

Ultra beyaz rengi ile dikkat çeken ürün, aynı zamanda şık desenleri ile kişisel bakım işlerinizi çok daha şık ve elegan bir hale getiriyor. Makyaj temizlerken, cilt bakımı yaparken ya da ellerinizi kurularken de kullanabileceğiniz ürünler, çok yönlü kullanımları ile dikkat çekiyor.

Parmak uçları, el içleri ya da tırnak araları için etkin bir koruma sunan Berrak tuvalet kağıdı, zaman içerisinde bu bölgelerde oluşabilecek mikroorganizmalara karşı önlem almanızı da kolaylaştırıyor. Mikropların geçişini 2 katlı dokusu ile önleyen ürün, sık sarımlı özel tasarımı sayesinde yüksek emicilik sağlıyor. Bu sayede hem hijyenik, hem de dayanıklı bir kullanım sunan tuvalet kağıdını, dilerseniz tüm kağıt havlu ihtiyaçlarınızı karşılamak için de değerlendirebilir, pratik ve işlevsel bir kullanım elde edebilirsiniz.

Özellikle geniş aileler ya da sıklıkla tuvalet kağıdı tüketen kullanıcılar için oluşturulmuş 24’lü ve 32’li setler, gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her an tuvalet kağıdına erişmenizi sağlıyor. Banyoda, kilerde ya da depo olarak kullandığınız alanlarda ürünleri saklayabilir, tuvalet kağıdına ihtiyaç duyduğunuz zaman hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Aynı zamanda daha ekonomik bir yapıya sahip olan çoklu paketler, tekli satılan modellere göre daha hesaplı hale geliyor. Bu sayede hem Berrak marka tuvalet kağıdınızın kullanım süresini uzatabilir, hem de ev bütçenizi daha düzenli harcayabilirsiniz.

Karton bir ruloya sarılmış halde gelen ürünler, banyo ya da tuvalet gibi yerlerde bulunan askı aparatlarına kolaylıkla uyum sağlıyor. Hem tuvalet kağıdını koruyan, hem de kullanım kolaylığı sağlayan aparatlar sayesinde, dilediğiniz kadar yaprağı rulodan rahatlıkla koparabilir, işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Berrak Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Tırtıklı kopma yerlerinden rahatlıkla ayırabileceğiniz Berrak tuvalet kağıtları, kişisel bakımınız için en doğru uzunluğu kolaylıkla elde etmenizi sağlıyor. Sıvıyı içerisinde hapseden ürünler, banyodaki işlemlerinizi çok daha sağlıklı bir hale getiriyor.

Kişisel bakımın ve temizliğin önemli ürünlerinden olan tuvalet kağıtlarını, ekonomik ve dayanıklı bir yapıda sunan modeller, bütçe dostu fiyatları ile de her ailenin ihtiyaçlarını kolayca karşılamasına yardımcı oluyor. Özellikle çoklu paketler sayesinde fiyat avantajından çok daha etkin bir şekilde yararlanabilir, rulo başına ödediğiniz fiyatı düşürebilirsiniz.

Günlük cilt bakımları, cilt maskeleri ya da diğer kişisel bakım ritüelleri sırasında da rahatlıkla yararlanabileceğiniz Berrak tuvalet kağıdı çeşitleri, özellikle farklı bölgeler için etkin bir çözüm sunuyor. Alın, dudaklar ya da boyun gibi hassas bölgeler için yumuşak ve cilde uyumlu bir yapı sunan ürünler, bakımınıza çok daha kolay bir şekilde odaklanmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede hem cilt bakımınızdan en doğru sonucu elde edebilir, hem de tuvalet kağıdınızı çok amaçlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Özellikle karton rulosu sayesinde dağılmayan ve kopmayan bir yapıya sahip ürün, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir yapı ile geliyor. Günün her anında tuvalet kağıdınızı değerlendirmek isterseniz, rahatlıkla çantanızda da ürünü taşıyabilir, ihtiyaç duyduğunuz her an yaprakların tırtıklı bölgelerinden koparabilirsiniz. Suya dayanıklılığı, ekonomik yapısı ve çift katlı özel sık sarmallı teknolojisi sayesinde gelen ürünleri inceleyebilir, Berrak tuvalet kağıdı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Berrak Tuvalet Kağıdı Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Selpak
  2. Senso
  3. Familia
  4. Komili
  5. Marathon
  6. Anı-lüx
  7. Solo
  8. Papia
  9. Rulopak
  10. Sofıa
  11. Focus
  12. Palex
  13. Bahattedarik
  14. Berrak
  15. Optima
  16. Tvet
  17. Venta
  18. Dolce
  19. Elimoni
  20. Eti Kağıt
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Berrak
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552
BAŞA DÖN