Bestline Yonca Fonksiyonel Mutfak Dolabı Ceviz Yorumları

(26 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Çok Kullanışlı Bir Ürün
  (13.07.2017)

  1-Ürün resimdekinin tekerlikli masa ayağının raflı olanı geldi.(diğer satış sitelerinden görüntüsünü görebilirsiniz.) Bu sebeple genişlik 10 cm civarında arttı. 2-Ayak vidalaması hariç (kurulum için hayati olmayan önemsiz bir detay)her yerin deliği açılmıştı. sadece büyük beyaz kapağı bir menteşe vida deliğinde hata vardı. 3-Kargoda sorun yaşamadım. 4-Kalitesi yeterli 5-Kurulum şeması vardı. Fakat geçme bağlantı sistemine göreydi. Fakat gelen ürün direk alyan başlı vidalamalıydı. Montajı daha kolay olmuş böyle ayrıca yapacaklara bağlantı detayında belirtilmeyen 2 adet farklı tipteki menteşe orta kapağa aittir. Herkese Kolay Gelsin

  MALTEPE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Yıldızlı Teşekkür...
  (18.04.2017)

  Kullanılan malzeme, ürün, satıcı ve tabiki hepsiburada... her birine ayrı ayrı beş yıldız!!!

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Beş Yıldız
  (27.03.2017)

  Malzeme çok kaliteli.Çokta şık durdu.Kullanışlı bir dolap.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • artıları ve eksileri
  (17.03.2017)

  1- paket içerisinden kurulum şeması çıkmadı. tecrübelerime dayanarak şekli oluşturduk kurulumu yaptık. ilk kurulum deneyimi olacak kişilerin yardım alması gerekir. 2- ayaklarının monte edilmesi için yer işareti yoktu bu yüzden kendimize göre bir yer belirledik ve öncesinde delip sonra çivileri takmak zorunda kaldık vakit kaybı oldu. 3- kapakların takılması için vidalar eksik çıktı. bu telafi edilebilir. 4- dolap kapaklarının iki küçük olanı sorunsuzca taktık fakat üçüncü büyük kapak takıldığından dolap kapakları uyum sağlamadı ve birbiri üzerinde kaldı. ayar yapılması için çok uğraştık sonunda bu hali ile kabullenmek mecburiyetinde kaldık 4-fotoğraflarda göründüğü gibi 5-malzeme kalitesi iyi ufak tefek kalkmalar olmuş o kadar olur dedik 6- arka tahtası kalitesi iyi. bazı ürünlerde arka plaka çok ince olduğunda sorun oluşturuyor. bunu sevdim 7-fırın koymak için olan bölüm yeterince geniş SON OLARAK, SORUNSUZ ŞEKİLDE KAPAKLARIN AYARI YAPILAMADIĞINDAN BU ÜRÜNE BU FİYAT BİRAZ ÇOK DERİM.

  MALKARA - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (1)

 • 3.14 yildiz
  (30.01.2017)

  1- tekerlek delikleri acilmamisti 2-dolap mentese ic delikler acilmamisti 3-donen mekanizmaya ait parca duz degil diger yonca urunundeki gibi rafli geldi 4-urun genisligi 96 cm degil 99 cm ve kesim hatalari var 5- yan kapak beyaz geldi sadece alt ve ust plaka renkli geri kalan beyaz geldi.... 6-birbirine parelel alt ve ust parcalar fazla kesildigi icin kontraplagi yuvasina oturtamiyor ancak arkadan civi yardimiyla sabitleyebiliyorsunuz 7-sadece 2 tekerlek cikiyor dolabin kendisi tekerlekli degil ayakli 8-hizli kargo 9-malzeme kalitesi yazdigi gibi 10-saygilar

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (12.12.2016)

  ürün çok kullanışlı ve adı gibi fonksiyonel gerçekten.Öncelikle hepsiburada güvencesiyle ürün elime çok çabuk ulaştı.Kurulumu ve montajı yorumlarda bahsedildiği kadar zor değil korkmayın:)sadece mobilya matkabı ya da vidalama aletinizin olması işi bi hayli kolaylaştırıyor. Ayrıca tedarikçi firma olağanüstü iyi çalışıyor.Montajla ilgili danışmak üzere yetkili Musa bey ile irtibata geçtim.Süper ilgililer,çözüm odaklılar.Bu firmanın her ürününü gözü kapalı alabilirsiniz.Hala işini iyi yapan kişiler görmek çok güzel.Teşekkürler Musa Bey,teşekkürler hepsiburada..

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Dört Yıldız
  (26.11.2016)

  Dört yıldız Yorumda bulunan müşterilerin belirttiği olumsuzluklara ( Fırını koyacak yere kablo deliği açılmamış,mobilya üzerinde kapak menteşe ve tekerlek yerlerini gösteren ibarelerin olmaması, ek parçanın basit bağlantısı ile ilgili yapılan şikayetler) ben de katılıyorum. Montaj için gönderdikleri kılavuz hakikaten yetersiz.Kurulum için işten anlayan birine kesinlikle ihtiyacınız olacaktır. Ürünün parçalarında renk konusu hariç bir kesim olumsuzluğu bana gönderilen de çıkmadı, kurulum sonunda resimdeki şık görüntüyü elde ettik.Paketleme ve Kargo gayet iyi. Emeği geçenlere teşekkürler...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Üç Yıldız
  (21.11.2016)

  Ürün eksik gelen parça firma tarafından gönderildi, ilgi için teşekkürler

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Sıkıntılı
  (07.11.2016)

  Ürünün fonksiyonu güzel düşünülmüş ama gel gelelim iş üretime gelince evdeki hesap çarşıya uymamış anlaşılan. Yorumlara bakarak montaj hizmeti almam uygun olur diye düşündüm ve iyi ki almışım. Zira gelen montaj ekibi bile bu nasıl iş dedi zaman zaman. Montaj için koyulan kağıtları okumak zaten imkansız. Üründeki indirmin sebebi sanırım yer yer hasarlı olması ve "çoluk çocuğun kesim makinalarının başında durması". Bu cümle montaj ustasına ait çünkü iç rafların kaplama kısmı kenarlara geliyor. Dolabı her açtığımızda her iki rafın ön yüzünde çıplak suntayla göz göze geliyoruz. Montajı ben yapmaya kalksam eminin daha çok dengesizlikle karşılaşacaktım. Buradan ürün alırken bir kere, indirimli ürün alırken iki kere düşünün. Böyle bir firmaya para kazandırdığım için pişmanım. İlgilenecek vaktim olsa iade sürecini çoktan başlatmıştım.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (1)

 • Berbat
  (03.10.2016)

  Ürünün içinden toplam 6 resimden oluşan ancak fotokopiyi Dogruduzgun cekemedikleri için hiçbirsey anlaşılmayan bir kurulum şeması çıktı, mobilya üzerinde kapak menteşe yerlerini gösteren ibare, tekerlek yerlerini gösteren ibare vs yok. Dolayısıyla kapaklar hiçbir şekilde düzgün takilmiyor. İkinci olarak ek parça o kadar uyduruk şekilde takılıyor ki ilk açılışta plastik bağlantı aparatı koptu. Yan masa parçasının yüksekliğini ayarlayamamislar dolayısıyla yan parçanın tekerleği yere değmiyor. Dolapların arkasına takılan sunta levhayi sabitlemek için çivi koymamışlar gidip çivi almak zorunda kaldım. Fırını koyacak yere kablo deliği acmamislar, kerpetenle kendim açtım. Bu parayı etmez bir ürün.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (1)

 • Dört Yıldız
  (03.10.2016)

  Dolap guzel ve kullanıslı ama montaj kılavuzu etersız, 2 muhendis oldugumuz halde monte 2 gun surdu. Teknik olarak daha kolay baglantı dusunelebilir.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Uğraştırıcı
  (19.09.2016)

  Ürünün montaj klavuzu gönderilmedi, sadece 5. adım olan bir kağıt çıktı içinden.. Hafta sonu olması dolayısıyla sanırım hiçbir şekilde de kendilerine ulaşamadım. YouTube'a videolarını koyduklarını iddia ediyorlar ancak doğru video bulunmuyor.. Demonte ürünlerde biraz tecrübeli olduğum için kendim bir şekilde kurulumu hallettim, birkaç saat sürdü.. Uğraşmayayım derseniz özellikle hafta sonu kurmayı düşünmeyin.. Ayrıca ürün fotoğrafta göründüğü gibi değil.. Dönen üst kısmın tekerleklerinin olduğu bölüm aslında raflı bir bölüm.. 10 cm de oradan eklemek gerek (ki onun da üst bölümü düzgün ayarlanmadığı için tam durmuyor ayakta). Biz boyutuna dikkat ederek almıştık, birkaç cm bile sığmaması için yeterdi ama yeri ayarladık bir şekilde; +10 cm diye düşünün ne olur ne olmaz.. Ne boyutlar doğru, ne montaj klavuzu var, ne de menteşelerin takılacağı yerler ayarlanmış.. Düzgün bir iş yapıldığını düşünmüyorum şahsen.. Tavsiye de etmiyorum..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Çok Kaliteli ve Çok iyi teslimat
  (18.09.2016)

  Ürünün kalitesi çok iyi. Kargo konusuna gelince; paketleme iyiydi. Köşelerde destekleyici sert köşebent kartonlar vardı. kargocular ürünü sürüdükleri için tahtaların uçlarında ezilmeler oluyordu. Bu paketlemede böyle birşey yoktu. Ürün ezilmeden geldi

  AVCILAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (3)

 • gayet başarılı
  (02.05.2016)

  kurulumu diğer dolaplara göre gayet kolay geldi bize sadece bizi yoran menteşelerdi yerini işaretlemedikleri için çok zorlandık bir tane menteşe de eksik göndermişler ama çok beğendim kullanım açısından çok işimi görecek kurulumu daha açıklayıcı yaparlarsa kimse zorlanmaz diye düşünüyorum teşekkürler

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Çok güzel
  (28.03.2016)

  Güzel ve kullanışlı ürün. Montajında felan sorun yaşamadım, sadece menteşelerin delikleri yok siz açmalısınız birde orta kapak menteşelerini başa takmayın tekrar sökmek zorunda kalırsınız benim gibi.

  KÜÇÜKÇEKMECE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • sağlam
  (13.03.2016)

  çok sağlam bi ürün gibi.ama montaj için gönderdikleri klavuz çok zayıf. tek başınızaysanız kurulum için en az 4 saat uğraşırsınız. çok hızlı kargoladılar ve parçaları tamdı. çok da kullanışlı bir ürün ve gayet şık.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • Fena Değil
  (11.03.2016)

  Ürün hızlı geldi. Ürün montajında çok zorlandım. Montaj kılavuz kağıtlarından ilk iki sayfayı eksik göndermişler, ben de deneyerek buldum ama zor oldu. Çekmece vs. için vidalanacak yerleri belirlememişler, bu yüzden deneyerek yapmak zorundasınız, bu yüzden de dolap kapaklarında ayarsızlık oldu. Dolap kapakları ve yerleri çok uyumlu gelmedi, açıkçası kapaklar şu an yerine oturmuyor tam olarak. Kapağın biri de sürekli düşüyor. Bunun dışında çok güzel bir ürün, çok amaçlı. Sadece ayaklı ve tekerlekli olan ve yana doğru gelebilen yemek yeme kısmı ise işe yaramıyor. Bu kısım sürekli düşme eğiliminde ve tekerlekleri üzerinde rahat gitmiyor. Ürünün bu kısmını iyi tasarlayamamışlar. Bunun dışında dolaplı kısım çok iyi. Ama daha iyi olabilirdi.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • SÜPER BİR ÜRÜN
  (06.11.2015)

  MUTFAĞIM UZUNLAMASINA BİR MUTFAK VE BENİMDE ÇOK FAZLA EŞYAM VARDI ÖZELLİKLE TEZGAH ÜSTÜ DURMASI GEREKEN EŞYALARDI (ÇAYCI-KAHVE MAKİNASI-TOST MAKİNASI,MİKRODALGA VS.) AYRICA MUTFAĞIMA MASA KURAMIYORDUM ÜRÜN İNANILMAZ KULLANIŞLI VE SAĞLAM BİR ÜRÜN. BEN MASASINI AÇIK HALİYLE KULLANIYORUM BÖYLECE ÇABUK KAHVALTI YAPIP KALKMAM GEREKEN DURUMLARDA KULLANABİLECEĞİM BİR MASAMDA OLMUŞ OLDU. AYRICA RESİMDEKİNDEN BİRAZ FARKLI OLARAK MASA AYAĞI OLAN KISIM BANA RAFLI OLARAK GELDİ. BÖYLECE BAKLİYAT KAVANOZLARIMADA FAZLADAN YER ACILMIŞ OLDU. BUDA GÜZEL BİR ÖZELLİK ANCAK ÖLÇÜYÜ TAM ALANLAR İÇİN 10 -12 CM LİK Bİ FAZLA SAPMA OLUYOR. ALLHTAN BENIM ALANIM VARDI. EK OLARAK TEK KÖTÜ YANI MASA DOLABA MONTAJ OLMUYOR. ALTINDAKI RAPTIYE SAYESİNDE DÖNÜYOR. KISACA MASA+DOLAP BİRLEŞİMİ SABİT DEĞİL. AMA BEN AÇIK KULLANDIĞIMDAN BUDA BENI RAHATSIZ ETMIYOR

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (3)

 • süper...
  (22.10.2015)

  ürünü kurdum kullanışlı ve güzel... fakat malzeme fiyatına göre biraz daha iyi olabilirdi...

  EDREMİT - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • modern şık bir fikir
  (16.10.2015)

  Modern, fikri çok beğendim. çok kullanışlı.. montaj işlerini de sevdiğimizden zevkle yaptık. eve gelenler de çok beğendi..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN