Bisiklet hareket kabiliyetini insan gücü ile kazanıyor. Bacak kaslarının devinimini bisiklet aksamına ve tekerleklerine aktaran hareketi ise bisiklet pedalları sağlıyor. Pedal bu anlamda insan gücünün bisikletle buluştuğu noktayı temsil ediyor. Bisiklet pedalı hem standart hem de profesyonel bisikletler için en önemli parçaların başında geliyor. Hepsiburada.com, bisikletinize uygun zengin pedal seçenekleri ile aradığınız özelliklere sahip ürünleri en kısa sürede adresinize ulaştırıyor.

Reflektörlü, bilyalı, rulmanlı, katlanabilir vs. gibi farklı nitelikleri ile öne çıkan pedal modelleri arasında Shimano, XLC, Wellgo ve diğer markaların ürünleri yer alıyor. Ayrıca pedallar için gerekli olabilecek pedal sökme anahtarı, pedal yenileme kitleri, bilyalar, kalpiyeler, kilitler, sızdırmazlık contaları gibi yardımcı materyaller de kategori sayfasında listeleniyor.

Çevirme hareketini bisiklet zincirlerine aktaran pedallar zamanla eskiyip aşınabiliyor veya mekanik problemler çıkarabiliyor. Böyle bir durumda pedal aksamını yenilemek zorunlu hale gelebiliyor. Özellikle profesyonel dağ ve yol bisikletleri bu noktada performans açısından belirli aralıklarda parça yenilenmesine ihtiyaç duyuyor. Kullanıcının hem daha rahat ve güç sarfetmeden pedal çevirmesine olanak tanıyan hem de sürüş performansını üst düzeyde tutan pedal ürünleri ile keyifli bir bisiklet deneyimini siz de yaşayabilirsiniz.

Bisiklet pedalı, sadece üzerine basılıp hareket aktarımı yapan basit bir parça olmanın ötesinde, hız, denge ve diğer performans öğelerini doğrudan etkileyen bir aksam olarak dikkat çekiyor. Doğal olarak bisikletin orijinal pedal sistemi ile uyumlu ürünlerin seçimi de önem arz ediyor. Eskiyen, arızalanan pedalları yenilemek için uygun parçaların belirlenmesi bisiklet performansına da olumlu anlamda katkı sunuyor. Ayrıca pedalların bakımı da bu katkıyı daha da arttırıyor. Bakım ve yenileme işlemleri için de pedal kitleri kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

İster amatör, ister profesyonel bisiklet kullanıcıları için her zaman gereksinim duyabilecekleri pedal ve yardımcı ürünlerin montajı veya sökülmesi de öncelikli konuların başında geliyor. Kategori sayfasında bu montaj ekipman veya kitleri de bulunuyor. Bu sayede sadece pedal değiştirme işlemlerini değil, contalama gibi işlemler de kolayca yerine getirilebiliyor. Bu işlevleri yerine getiren sökme anahtarları ile siz de herhangi birine ihtiyaç kalmadan kendiniz de söküm ve montaj yapabilirsiniz.

Pedalların hareket kabiliyetine, hareketin zincirlere aktarımında önemli bir işlevi yerine getiren rulman ve bilyalar da kategoride listeleniyor. Pedalınız için bilya ve rulman seçenekleri arıyorsanız kategoride yer alan farklı markaların ürünleri arasından dilediğiniz adet veya miktarda ürüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca pedallara basarken ayakların kaymasını, pedalın ayaktan kurtulmasını önleyen ve kalpiye adı verilen pedal ayak tutucularına da ürün listesinden erişebilir, pedalınıza uygun kalpiyelere sahip olabilirsiniz.

Standart bisikletler ile sportif amaçlı profesyonel yarış bisikletleri veya dağ bisikletleri farklı yedek parçalara ihtiyaç duyabiliyor. Pedallar söz konusu olduğunda bu farklılık kendini gösteriyor. Bu durum bisiklet pedalı fiyatları kapsamında da farklı aralıklarda rakamlar meydana getiriyor. Profesyonel bisikletler için daha yüksek seyreden rakamlar standart bisikletlerde düşük rakamlar içeriyor. Pedal sistemleri kapsamında aradığınız fiyat ve kalitede bütçenize uygun ürünleri karşılaştırabilir, seçim yapabilirsiniz.

Hepsiburada.com, bisikletinizde yenilemek istediğiniz pedal ve yedek parça ürünlerini bulabileceğiniz bir platform olarak aradığınız tüm ürün seçeneklerini size sunuyor. İhtiyacınız olan pedallara ve pedallarla ilgili bisiklet yedek parçaları seçeneklerine kategori sayfasından erişip modelleri inceleyebilir, karşılaştırabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz. Bisiklet pedalı ile ilgili farklı işlevlere sahip ürünlere sahip olabilme fırsatını değerlendirebilmeniz için kategoriyi detaylıca inceleyebilirsiniz. Vereceğiniz siparişler tedarikçi satıcılar veya firmalardan en kısa sürede temin edilerek kargoya veriliyor.

Bisiklet Pedalı

170 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Shimano
  2. XLC
  3. Wellgo
  4. XERAMA
  5. Atak Bisiklet
  6. Bike Hand
  7. Lampa
  8. Topeak
  9. Zeray
  10. Avid
  11. Carelle
  12. Crank Brothers
  13. Jing Yi
  14. Modacar
  15. Plus
  16. Pro
  17. Süperb
  18. Thumbs Up
  19. UGR
  20. XC
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/60003468/60007053
BAŞA DÖN