Balıklarınızın sağlıklı bir akvaryum ortamında yaşamalarının gerekliliklerinden biri olan doğru filtreleme sistemi için kullanacağınız farklı seçeneklerdeki biyolojik kimyasal malzemeler hepsiburada.com kullanıcılarına özel fiyatlarla sunuluyor.

Akvaryum filtresinin görevini doğru yerine getirebilmesi için amonyağı en zararsız şekline yani nitrata çeviren bakterilerin filtre içerisinde tutunabilmeleri için kullanabileceğiniz

en geniş yüzeye sahip olan gözenekli süngerleri tercih edebilirsiniz. En alt tabaka için tercih edeceğiniz seramikler de bakteriler için aynı görevi görecek. Gözenekli taşlarla da filtrenizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Substratlar ise fazla sayıda bakteriyi filtre içerisinde tutabilmenizde etkili olacak. Tüm ürünleri bir arada kullandığınızda ise maksimum verime ulaşacaksınız.

  Kullandığınız biyolojik kimyasal malzemeler filtre içerisinde tuttuğunuz bakterilerin çoğalmalarına yardımcı olacak. Amonyak tutma özelliğine sahip olan aktif karbon ve ya zeolit tercih ettiğinizde sudaki amonyak seviyesi düzenlenecek ve balıklarınızı zehirlenmekten koruyacaktır.

  Seramik, gözenekli taşlar, süngerler, substratlar, aktif karbon ve zeolit seçeneklerinin yanı sıra fiyat aralıklarını da inceleyerek hem uygun fiyatlı hem de filtreniz için en sağlıklı ürünü tercih edebilirsiniz.

   Biyolojik kimyasal ürünler sayesinde akvaryumunuzda oluşan yeşil tabakayı temizlemek zorunda kalmayacaksınız. Filtrenizdeki bakterilerin görevini yapabilmesi ve çoğalması için gerekli ortamı sağlayacak ve dolayısıyla sudaki amonyak seviyesini zararsız hale getirmelerine yardımcı olacaksınız. Bu sayede balıklarınızın sağlıklı bir ortamda uzun süre yaşamalarına olanak sağlamış olacaksınız.

Biyolojik Kimyasal Malzemeler

184 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie
  2. Sera
  3. Eheim
  4. Fluval
  5. JBL
  6. Ista
  7. PRODAC
  8. EuroStar
  9. Quik
  10. ReeFlowers
  11. Dophin
  12. Xinyou
  13. Hagen
  14. Marina Mayo
  15. Microbe Lift
  16. Tetra
  17. Ti-Sert
  18. Chicos
  19. Hopar
  20. Natural Coral
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/24001725/60000446/60000447
BAŞA DÖN