Jeneratörler; propan, benzin, doğal gaz ve dizel gibi yakıtlar ile çalışan ve doğrudan elektrik üreten cihazlardır. Fabrikalar, atölyeler, iş merkezleri ve hastaneler gibi elektrik ihtiyacına 24 saat ihtiyaç duyulan yerlerde, genellikle depolara yerleştirilen büyük hacimli güç üniteleri kullanılır. Ev ve ofis gibi alanlarda ise benzinle çalışan portatif jeneratörler daha çok tercih edilir. Jeneratörler, sadece aydınlatma için değil, aynı zamanda evinizde bulunan çamaşır makinesi, klima, televizyon ve buzdolabı gibi kullanışlı ev aletlerinin çalıştırılması için de rahatlıkla kullanılabilir.

Black Decker Jeneratör

Black Decker jeneratörler, kapalı alanlara yerleştirilebildiği gibi, cihaz üzerinde yer alan tekerlekler sayesinde bir yerden başka bir yere de kolaylıkla taşınabilir. Elektrik ihtiyacına sürekli olarak ihtiyaç duyulan sektörlerde jeneratörün önemi daha da fazladır. Soğuk hava depoları ve sera gibi alanlarda yaşanan elektrik kesintileri, çabuk bozulabilen ürünlere ciddi zararlar verebilir. Bu tip yerlerde yaşanabilecek elektrik kesintileri için jeneratör kullanmak, son derece önemlidir. Ayrıca, tekerlekli Black&Decker jeneratörleri, ağaç budama kazı ve tadilat çalışmaları gibi işlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Jeneratör üzerinde bulunan güç çıkışları sayesinde, elektronik cihazlarınızı doğrudan güç kaynağına bağlayabilmek mümkündür. Ayrıca, jeneratörü ana sigorta üzerinde bulunan güç ünitesi ile entegre ederek, evinizin ihtiyacını karşılayabilecek elektrik gücünü temin edebilirsiniz. Elektrik şebekesinin bulunmadığı yerlerde veya elektrik kesintisi durumlarında işinize en çok yarayan elektronik cihazları listelemek oldukça önemlidir. Böylelikle, temel ihtiyacınızı karşılayabilmek için bazı cihazları ve lambaları devre dışı bırakarak jeneratör üzerindeki yükü azaltabilirsiniz.

Black Decker jeneratör yakıt tankları, farklı kapasitelere sahiptir. Bazı modellerde maksimum çalışma süresi 3-4 saat olabilirken, daha güçlü motora sahip modellerde yakıt haznesi daha büyüktür ve toplam çalışma süresi 9-10 saat gibi sürelere çıkabilmektedir. Bu nedenle, model seçimi yaparken kullanım alışkanlıklarınızı da göz önüne almakta fayda vardır.

Black Decker Jeneratör Fiyatları

Black Decker jeneratör fiyatları; cihazın modeline, motor yapısına ve motorun kVa değerleri gibi özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Black Decker jeneratörlerin, 3 veya 4 zamanlı motorlara sahip, sessiz çalışan, farklı portatif ve teknik özellikleri bulunan modelleri mevcuttur. Bazı elektronik cihazlar, start anında normalden çok daha fazla güce ihtiyaç duyabilirler. Bu sebeple, model tercihlerinizde öncelikli olarak, cihazın kVa değeri olarak da bilinen alternatörlü mekanik güç seviyelerine dikkat edilmelidir.

Benzinli yakıt ile çalışan ve 5+ kVa değerlerine sahip Black Decker jeneratörler ile birçok elektronik cihazı aynı anda kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Eğer az sayıda cihaz için alternatif güç gereksinimine ihtiyaç duyuyorsanız, daha makul fiyatlar ile edinebileceğiniz 2-3 kVa motor gücüne sahip Black & Decker jeneratörler de işinizi rahatlıkla görecektir.

Motor gücünü ve kullanım koşullarını göz önüne alarak, sizin için en ideal Black Decker jeneratör modelini seçebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz elektronik cihazların voltaj değerlerini toplayarak, kaç kVA güce sahip jeneratörün sizin işinize yarayacağını kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Elektronik cihazlar, ilk çalışmaları esnasında belirli bir voltaj gücüne ihtiyaç duyarlar. Cihazın etiketi üzerinde veya kullanma kılavuzunda bulunan bilgileri kontrol ederek, çalışma voltajı ve frekans aralığını öğrenebilirsiniz. Buzdolabı, klima, televizyon ve aydınlatma sistemleri gibi cihazların voltaj güçlerini toplayarak, ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilecek güçte Black Decker jeneratör modelini seçebilirsiniz.

Benzin veya lpg kullanımı ile daha uzun süreler boyunca jeneratörü çalıştırabilmek mümkündür. Benzinli jeneratörleri, özel adaptörler ve dönüşüm kiti ile propan veya lpg tanklara bağlayarak daha ekonomik kullanım olanağına kavuşabilirsiniz. Kategori üzerinden, farklı fiyat aralığında tercih edebileceğiniz ve alternatif model seçeneklerine sahip Black Decker marka jeneratörleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Black&Decker Jeneratör Fiyatları ve Modelleri

4 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Black&Decker
  2. Honda
  3. Kipor
  4. Aksa
  5. Antor
  6. Hyundai
  7. Palmera
  8. Attlas
  9. Firman
  10. Loncin
  11. KL
  12. Dakkın
  13. Kama By Reis
  14. Einhell
  15. Amc Power
  16. Powerbox
  17. Saro
  18. Ford
  19. Stanley
  20. Federal Power
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Kva Değeri
 7. Satıcı
 • Marka Black&Decker
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003121
BAŞA DÖN