Bebekler İçin Banyo Zamanı

Yeni doğmuş, mini mini bir bebeği yıkamak korkutucu görünebilir. Büyük oğlum Ege doğduğu zaman, ilk kez annemle yıkamıştık ve inanın o zamanlar “Bu çocuk ilkokula gidene dek annemle yıkamak zorundayım!” diye düşünmüştüm…

Yeni Buluşum: JBL Bluetooth Hoparlör!

Yazının başlığında biraz yalan söylediğimi itiraf etmeliyim: Benim değil, eşimin buluşu; yılbaşı hediyesiydi bu. Benim için makbule hediyeler genellikle bu tip olduğundan ve eşimin de, bu aletin beğeneceğim bir farklılığından dolayı aldığını tahmin ettiğim için heyecanlanmıştım.

Aklınızdaki soruları cevaplıyoruz; epilatör mü, IPL mi?

Epilasyon yöntemleri deyince akla ilk olarak epilatörler geliyor. Son dönemde popülaritesini artıran yöntemlerin başında ise IPL lazerler yer alıyor. Güzellik salonlarının sunduğu profesyonel lazer epilasyonu hizmetini evinizin konforunuza taşıyan bu yüksek teknolojili aletler ve epilatörler hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu listede sizin için toparladık.

0-2 Yaşlarda Hangi Oyuncakları Alsak?

Oyuncak önemli. Her dönemin de en az bir tane ‘favori’ oyuncağı oluyor. Bizimkilerin küçüklüklerini düşününce, (huyları birbirlerine hiç benzemese de), ortak yaşlardaki ortak ‘en sevdikleri’ oyuncakların da birbirine benzediğini farkettim.

VİDEO

Saç tipine göre saç bakımı

Tıpkı cildimiz gibi saçlarımızın da düzenli bakıma ihtiyacı var. Piyasada bulunan çeşitli bakım ürünlerini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta ise kendi saç tipiniz.

Düzleştirici ve maşayla yapılabilecek saç modelleri

Saçımız için seçtiğimiz model, başlı başına stilimizi belirliyor. Küçük bir dokunuşla tüm havanızı değiştirmeniz mümkün! Üstünüzde eşofman takımı bile olsa, bakımlı görünen bir saç modeli, size şıklık katabiliyor.

BEBEKLE SEYAHAT

Yarı yıl tatili yaklaşırken, tatil planları kanımca yapılmış ve geri sayım başlamıştır.

Bebek gelişiminde uykunun yeri

Büyüme hormonu, bebeklerin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişiminde oldukça önemli bir rol oynuyor. Tahmin edeceğiniz üzere bu hormon en çok uykuya daldıktan kısa bir süre sonra salgılanmaya başlıyor.