2000
150
 • Sağlam Ürün
  (02.05.2017)

  Hızlı kargo için teşekkür ederim. Burada yorumları okuyunca 3 saatte kuracağımı sandım ama 5 saat sürdü. Kurulum kılavuzu yetersiz daha detaylı olabilirdi. Sonuç olarak işçilik güzel ,malzemeler sağlam. aldığım için memnunum.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (16.02.2017)

  Ürün paketten çıkardığımda çok parçalı olması gözümü korkuttu ama birleştirmeye başlayınca zorlanmadım ve zevk aldım. Montaj resimlerini önceden incelemek iyi oluyor. Ben vidaları kaselere koyarak ayırdım önce. montajı 13 yaşındaki oğlumla yaptık. Ve denildiği gibi montaj uzun sürüyor. Ben ranzanın altına 90-190 bazayı koydum. güzel durdu. Merdiven sıkıntılı biraz. Ranzanın yerini değiştirdiğinizde merdivenin yönünü değiştirmek için yan korkulukları da değiştirmeniz gerekecek gibi gözüküyor. Basamaklarını da sünger koymayı düşünüyorum. Sepette indirimle güzel bir fiyatla almıştım.

  BEYOĞLU - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • ÜRÜN GÜZEL
  (06.08.2016)

  Ürün güzel fakat kargoyu yukarı cikarmadilar. Kurulumu 4 saati buluyor eğer kurulum hakkinda bilginiz yoksa kurulumu yapamazsınız. Kurulum hakkında verilen kitapçık çok karisik. Ürün 4 günde elime ulaştı teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Sağlam ve güvenli
  (28.07.2016)

  Pazar günü siparişini verdim,carsamba elimize ulaştı.İki kişi kurulumunu yaptık yatak kısmını ters yaptığımız için bozup bir daha baştan yaptık ortalama 3-4 saat zamanda.Ama gerçekten sonuçtan memnunuz ve iyi ki almışık dedik.Ayrica 90-190 baza üzerine kurduk.

  TEPEBAŞI - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • Hızlı kargo ve ürün gayet sağlam.
  (21.06.2016)

  BU FİYATA ÇOK KALİTELİ HER TÜRLÜ DETAYI DÜŞÜNMÜŞLER SÜPER

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Gayet Sağlam ama kurulumu Survivor da eleme için bir yarışma olmalı...
  (13.06.2016)

  Ürün kullanışlı , bağlantı elemanları güçlü ve kaliteli , montajı için birden fazla modele bir broşür yapılmış detaylı gibi gözükse de özet geçilmiş gibi , modelleri karıştırdığım için eksik malzeme var sandım ,basamaklarının yuvarlak olması biraz rahatsız ediyor tırmanma esnasında -kullanıcı söyledi :) - bence gayet güzel bir ürün , tavsiye ederim.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Montajı biraz zahmetli ama güzel ürün.
  (13.06.2016)

  İki oğlum var odaları biraz dar olduğundan yer kazanmak için bu ürünü seçtim. Mevcut 90x190 bazanın üzerine kurdum. Gayet güzel oldu ,odada kullanım alanını arttırmak için ideal. Tek çocuk bile olsa, ranzanın altı oyun alanı veye calışma masası konularak değerlendirilebilir. . Yatak altına gelen borular çok ince olduğu için ,yatağı koymadan önce ince bir sunta veya en azından kontraplak koymakta fayda var. Merdiven basamaklarını borudan yapmışlar , ayağı acıtıyor. Daha geniş yüzeyli düz bir profil seçilebilirmiş. Montajı aslında kolay ama 2 kişi şart , tek kişiyle çok zor oluyor. Tek başıma 4 saatte kurdum. Çok fazla alyen başlı cıvata ve somunları var. akülü vidalama kullanmama rağmen 4 saat sürdü.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • tavsiye ederim.
  (13.06.2016)

  Ürün fiyatına göre çok güzel. vida ve somunları yedek koyabilirlerse çok iyi olur. kurulum 4-5 saat sürüyor. Teşekkür ederim hepsiburada.com a. Kızım çok beğendi, odasında yer açıldı. Merdiven biraz daha kalın yapılabilir. :)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • BU FİYATA ÇOK KALİTELİ HER TÜRLÜ DETAYI DÜŞÜNMÜŞLER SÜPER
  (03.06.2016)

  BU FİYATA ÇOK KALİTELİ HER TÜRLÜ DETAYI DÜŞÜNMÜŞLER SÜPER

  MAMAK - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Memnunuz..
  (06.04.2015)

  3 gün içinde siparişimiz elimize ulaştı. Kurulumu da kolaydı.Yüksek olduğundan,sadece ayaklarını biraz kestirdik.5 yaşındaki kızım çok mutlu.Tüm oyuncaklarını, pufunuda alta koyduk.Oyun alanı olarak kullanıyoruz.Oyuncaklar da ortadan kalktığı için eşimde çok memnun. Şimdi istediği gibi arkadaşlarını ağırlayıp keyifle zaman geçiriyor.Birde yatağın altına kontrplak kestirdik demirler yatağına iz yapmasın diye.Kaliteli ve uygun fiyat.Tavsiye ederim.

  BOYABAT - Sinop - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Beklediğimden çok daha iyi.
  (14.03.2015)

  Bu fiyata bu kadar kaliteli olacağını beklemiyordum. Çok çabuk ulaştı. Kurulum biraz zahmetli. İlki 3 saatten fazla sürdü. İkincisi ise 2 saat. Çok fazla vida var ve alyen ile yapmak zor. Vidalardan hiç yedek konmamış. Birkaç tane fazladan olması iyi olurdu. Çocuklarım çok beğendi. Şimdi altına çalışma masası ayarlamam lazım...

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • süper
  (28.01.2015)

  ürün fiyata oranla çok kaliteli sağlam kızım bayıldı yükseklikten dolayı biraz korkuyoruz ama inşallah başına bir şey gelmeden kullanabilir altını boş olması çok hoş alacaklar tereddüt etmesin

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM
  (03.11.2014)

  DİĞER BİR ÇOK MARKALARA BAKTIM. ÇOK PARA VERMEYE GEREK YOK. FİYATINA GÖRE ÇOK KALİTELİ. KURMASI BİRAZ ZAMAN ALDI. TEK BAŞINA ZOR OLUYOR. AMA SAĞLAM, ŞIK VE KULLANIŞLI. ÇOCUĞUM BAYILDI. SİPARİŞİ PAZAR GÜNÜ VERDİM. ÇARŞAMBA ELİME GEÇTİ. HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

  ALTINDAĞ - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • kaliteli
  (24.10.2014)

  ürünü oğluma bazanın üstüne aldım cokda güzel oldu ürün sağlam ve kaliteli aşagı yukarı kurulum 4 saaati buldu ve cok zevkliydi montaş şemsı daha dedaylı olabilirdi cok fazla şemaya bile bakmadık ama en azında parcaların boyları yazıla bilirdi evet arkadaşların dediği gibi vida ve somunlar tam geldi en azında 3-5 tane fazladan konula bilirdi cünkü alyan vida olduğu için bulanması zor olabilir evet ürün fiyatını fazlasıyla hak ediyor emeği gecenlere teşekürler.

  - Karaman - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • Çok kullanışlı
  (13.10.2014)

  Ben bu ürünü bazanın üzerine ranza olarak aldım ve 90×190 lık bazanın üzerine çok rahat oldu önce tereddüt ettim ama . Yalnızca vidaları biraz fazladan koysalar daha iyi olur kurulumu kolay 2 kişi rahatlıkla kurduk kurulum kılavuzu daha detaylı olabilir.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • malzeme kalitesi çok iyi
  (11.09.2014)

  malzeme kalitesi çok iyi, montajı 3 saat sürüyor.

  İzmir - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (4)

 • ÇOK GÜZEL
  (18.08.2014)

  ÜRÜN TAM 7 GÜNDE ELİME ULAŞTI. RANZAYI KURMAK HANIM VE KIZIM İLE 3-3,5 SAAT KADAR SÜRDÜ ANCAK ÇOK GÜZEL OLDU. KÜÇÜK KIZIM EVDE YOKKEN KURDUK.GELİNCE ÇOK BEĞENDİ.YALNIZ VİDA SAYISI TAM YETTİ.BENCE HER BOYDAN 2 ŞER ADET YEDEK KOYULSA DAHA İYİ OLUR.İÇİNDEN 2 ADET ANAHTARI ÇIKIYOR.BEYAZ OLMASI İNANINKİ ÇOK İYİ.BİRDE YATAK KONULAN KISMI YERDE MONTE EDİP ÖYLE YUKARI MONTE EDİN BENCE.

  MERKEZ - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • tavsiye
  (29.07.2014)

  ürün siparişten 3 gün sonra elime geçti.kaliteli sağlam bir ürün.sadece vida sayısı ucu ucuna yetişti.en azından bundan sonraki siparişlerde birkaç fazla vida eklenirse daha iyi olur.

  - Malatya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (1)

 • Beklediğimin çok üstünde
  (17.06.2014)

  Ürün elime tam vaktinde ulaştı.Görselde gri renk olmasından pek hoşlanmamıştım, mecburiyetten aldım ama beyaz renkte gelmesi sürpriz oldu. Kurulumu gayet kolay kendim yapabildim. Alt kısmına masaj yatağı hatta kanepe sığacak kadar yer kalıyor. Bilgisayar masası vs.. yerleştirilebir. Çok memnunum satıcı firmaya da siteyede teşekkürler...

  TURHAL - Tokat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (4)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN