Bosch 0250403011 Kızdırma Bujisi Doblo-Lınea-Grande Punto 1.6 Dmtj-Doblo-Ducato-Astra J-Insıgnıa 2.0 Dmtj 2010=>
Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Bosch 0250403011 Kızdırma Bujisi Doblo-Lınea-Grande Punto 1.6 Dmtj-Doblo-Ducato-Astra J-Insıgnıa 2.0 Dmtj 2010=>

Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/26036/20014361
Ürün Detayları
Marka BOSCH
Stok Kodu 0250403011
Üretici Aciklaması KIZDIRMA BUJİSİ DOBLO-LINEA-GRANDE PUNTO 1.6 DMTJ-DOBLO-DUCATO-ASTRA J-INSIGNIA 2.0 DMTJ 2010=>


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
ALFA ROMEO1592009 - 20112.0 JTDM125 KW
ALFA ROMEO1592010 - 20112.0 JTDM100 KW
ALFA ROMEOBRERA2009 - Sonrası2.0 JTDM125 KW
ALFA ROMEOGIULIETTA2010 - Sonrası1.6 JTDM77 KW
ALFA ROMEOGIULIETTA2010 - Sonrası2.0 JTDM125 KW
ALFA ROMEOMITO2008 - Sonrası1.6 JTDM88 KW
ALFA ROMEOSPIDER2009 - Sonrası2.0 JTDM125 KW
FIATBRAVO2008 - Sonrası1.6 D Multijet77 KW
FIATBRAVO2008 - Sonrası1.6 D Multijet85 KW
FIATBRAVO2008 - Sonrası1.6 D Multijet88 KW
FIATBRAVO2008 - Sonrası2.0 D Multijet120 KW
FIATBRAVO2008 - Sonrası2.0 D Multijet121 KW
FIATDOBLO2010 - Sonrası1.6 D Multijet66 KW
FIATDOBLO2010 - Sonrası1.6 D Multijet74 KW
FIATDOBLO2010 - Sonrası1.6 D Multijet77 KW
FIATDOBLO2010 - Sonrası2.0 D Multijet99 KW
FIATDUCATO2011 - Sonrası115 Multijet 2,0 D85 KW
FIATFREEMONT2011 - Sonrası2.0 JTD100 KW
FIATFREEMONT2011 - Sonrası2.0 JTD103 KW
FIATFREEMONT2011 - Sonrası2.0 JTD120 KW
FIATFREEMONT2011 - Sonrası2.0 JTD125 KW
FIATFREEMONT2011 - Sonrası2.0 JTD 4x4120 KW
FIATFREEMONT2011 - Sonrası2.0 JTD 4x4125 KW
FIATIDEA2008 - Sonrası1.6 D Multijet88 KW
FIATLINEA2009 - Sonrası1.6 D Multijet77 KW
FIATPRACTICO Düz kasa kamyon-Sasi2010 - Sonrası1.6 D Multijet66 KW
FIATPRACTICO Düz kasa kamyon-Sasi2010 - Sonrası1.6 D Multijet77 KW
FIATPRACTICO Düz kasa kamyon-Sasi2011 - Sonrası1.6 D Multijet74 KW
FIATPRACTICO Düz kasa kamyon-Sasi2010 - Sonrası2.0 D Multijet99 KW
FIATPUNTO2008 - Sonrası1.6 D Multijet88 KW
FIATPUNTO2009 - 20121.6 D Multijet88 KW
FIATSEDICI2006 - Sonrası2.0 D Multijet99 KW
FIATSEDICI2006 - Sonrası2.0 D Multijet 4x499 KW
LANCIADELTA III2008 - Sonrası1.6 D Multijet88 KW
LANCIADELTA III2009 - Sonrası1.9 D Multijet140 KW
LANCIADELTA III2008 - Sonrası2.0 D Multijet121 KW
LANCIAMUSA2008 - Sonrası1.6 D Multijet85 KW
LANCIAMUSA2008 - Sonrası1.6 D Multijet88 KW
OPELASTRA2012 - Sonrası2.0 BiTurbo CDTI143 KW
OPELASTRA2009 - Sonrası2.0 CDTI118 KW
OPELASTRA2010 - Sonrası2.0 CDTI118 KW
OPELASTRA2011 - Sonrası2.0 CDTI121 KW
OPELCOMBO2012 - Sonrası1.6 CDTI66 KW
OPELCOMBO2012 - Sonrası1.6 CDTI74 KW
OPELCOMBO2012 - Sonrası1.6 CDTI77 KW
OPELCOMBO2012 - Sonrası2.0 CDTI99 KW
OPELINSIGNIA2008 - Sonrası2.0 CDTI81 KW
OPELINSIGNIA2008 - Sonrası2.0 CDTI96 KW
OPELINSIGNIA2008 - Sonrası2.0 CDTI118 KW
OPELINSIGNIA2010 - Sonrası2.0 CDTI 4x4118 KW
SAAB9-32007 - Sonrası1.9 TTiD96 KW
SAAB9-32007 - Sonrası1.9 TTiD118 KW
SAAB9-32007 - Sonrası1.9 TTiD132 KW
SAAB9-32009 - Sonrası1.9 TTiD132 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
VM46072016F
FIAT55200755
OPEL55564162
OPEL1214334
OPEL95508489
OPEL93191771
SAAB93178047
SAAB93191771
SUZUKI1855079J81000
SUZUKI1855079J81


Parça Özellikleri
Kizdirma bujisi mod., ilave kizdirma yapabilen
Kizdirma bujisi mod., Çubuk kizdirma bujisi


Marka Bosch
Uygun Alfa Romeo Modelleri Spider
Uygun Fiat Modelleri Freemont
Uygun Opel Modelleri Insignia
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO6630
Bosch 0250403011 Kızdırma Bujisi Doblo-Lınea-Grande Punto 1.6 Dmtj-Doblo-Ducato-Astra J-Insıgnıa 2.0 Dmtj 2010=> Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN