2000
150
 • Bosch sa koy arabaya!
  (07.03.2012)

  gerçekten harika bi ürün..alacak olupta çok düşünenlere ve karasız kalanlara tavsiye ederim. bi kere markası yeter. wattına felan bakmayın derim. makine işini yapıyorsa sorun yok.

  YENİMAHALLE - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (6)

 • Tam Bir Makina
  (15.02.2012)

  Diğer marka ürünleri kullananlardan, çevremde araştırma yaptım herkezden farklı şikayetler aldım. Bu nedenlede Bu makinayı aldım Memnunum. Bu kalite bu fiyat. Tavsiye ederim. Tek sıkıntısı içinin aparatları fazla yıkama derdi var işte buda diğer ürünlerdede mevcut.

  ARNAVUTKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (3)

 • süper
  (06.02.2012)

  bende 1 haftadır kullanıyorum. iyiki almışım diyorum. 1- 1. kademede havuç elma vs sıkıntı olmadan sıkabiliyor 2- sessiz 3- titreşim yapmıyor 4- kullandıktan sonra parçaları söküp sudan geçirip kurumaya bırakmak 1 dakika civarında sürüyor 5- alacak arkadaşlara tavsiye, posa kutusunun içine buzdolabı poşedi koyarlarsa yıkamaktan kurtulabilirler. 6- niyetiniz varsa alın. pişman olmazsınız

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (0)

 • gayet büyük
  (27.04.2011)

  700 w gücünde olması evde kullanılacak güç için yeterli. orta büyüklükte elmayı kesmeden sığdırabilmek mümkün. makinanın kendisi de büyük. zannederim iyi tecrübeler yaşayacağım.

  - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (19) Hayır (23)

 • harika ürün
  (25.01.2011)

  ürünü alalı bir yıl oldu harika bir ürün. bütün meyveleri sıkıyor. tek eksisi temizliği. tüm parçaları temizlemek zor ama fırçası temizlikte büyük yardımcı

  AŞKALE - Erzurum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (33) Hayır (9)

 • HARİKA....
  (14.01.2011)

  ARKADAŞLAR YAKLAŞIK 2 YILDIR KULLANIYORUMM..ÇOK MEMNUNUM...DAHA UCUZLARINI ALIPTA REZİL OLMAYIN..HERKESE TAVSİYE EDERİM..KESİNLİKLE PİŞMAN OLMAZSINIZ..ÇOK HIZLI ŞEKİLDE MEYVE SUYUNU ÇIKARIYOR..POSALARDA HİÇ SU BIRAKMIYOR.....

  REYHANLI - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (38) Hayır (10)

 • BEKLENENLERİ FAZLASIYLA KARŞILIYOR
  (02.01.2011)

  ÜRÜN KESİNLİKLE BOSCH MARKASININ VERDİĞİ GÜVENİ SONUNA KADAR VERİYOR BÖYLE ÜRÜNLER BİR DEFA ALINIR DİYORSANIZ TERCİHİNİZİ BU ÜRÜNDEN YANA KULLANIN DERİM

  MERKEZ - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (29) Hayır (8)

 • Harika
  (06.12.2010)

  Uzun zamandır katı meyva sıkacağı aramaktaydım. En sonunda bunda karar kıldım yorumlara bakarak. Gerçekten olumlu bütün yorumlar doğru. Avantajları: 1-Kesinlikle sessiz ve sakin bir makina ama güçlü 2-2. kademeye bile gerek kalmıyor 3-Posalar gayet kuru. Elma ve armut sıktım enfes tadı vardı meyvaların 4-Sökmesi ve takması ve temizlemesi çok kolay. 5-Kimi yorumcular kapattıktan sonra meyva suyu akmaya devam ediyor demiş; Bir sıvının anında durması mümkün mü acaba alet kapatıldı diye? Hiçbir soruna yol açmadı su gelmesi. Gelen su birkaç damla zaten. 6-Altında vantuzları var. Makina fırlayacak diye korkmanıza gerek yok. Zaten yukarda da belirttim çok sakin bir alet! 7-Üretim malzemeleri paslanmaz çelik ve hijyenik. Posalar kurumadan temizlediğiniz sürece sorun yaşamazsınız. Temizlemekten kastettiğim sadece suya tutmak ! 8-Bulaşık makinasında yıkamayı düşünmüyorum, çünkü plastik kısımlarının şekli bozulabilir. 9- 5 Bardak elma suyu sıkmam 1 dakikamı almadı... Saygılarımla

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (64) Hayır (16)

 • arkadaşım aldı
  (22.09.2010)

  ve şuan gayet memnun. bende almayı düşünüyordum yorumlara da bakınca geç kaldığımı çoktan almam gerektiğini farkettim... arkadaşta inceledim ne diyelim bosh yapmış...

  - Niğde - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (26) Hayır (17)

 • harika
  (24.08.2010)

  ürün 8 günde elime geçti. Gelir gelmez kontrol etmek için denedim. mükemmel bir sonuçla karşılaştım. Aldığım için çok memnunum. Bosch bu işi biliyor.

  MERKEZ - Hakkari - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (6)

 • harika bir ürün
  (03.04.2010)

  bulunan sıkacaklar içinde en harika olan bir ürün almak isteyelere tavsiye ederim.canım meyva suyu istediğinde mevanın suyunu öyle çıkarıyorki posada hiç su bırakmıyor

  - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (4)

 • Süper bir makina, verdiğiniz paranın hakkını veriyor.
  (14.03.2010)

  Kesinlikle tavsiye ederim. Bu tarz eşyalar bir defa alınıp uzun süre kullanılıyor, bu yüzden kaliteli birşey almak gerekir bence.. Posalar tahmin ettiğimden bile çok daha az kalıyor. 6 elmadan yarım lt den fazla su çıkıyor, beklentiler bunun üzerinde olmasa gerek. Tadını bozma yok. Temizleme işi ile ilgilenen eşimden henüz bir şikayet gelmedi.

  EMİNÖNÜ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (2)

 • mükemmel değil
  (24.02.2010)

  ürünü burdaki yorumlara bakarak büyük bir iştahla aldım. ancak beklediğimi bulamadım. tamam diğerlerine göre daha az posa bırakıyor ama yine biraz sulu. bunu posayı sıkınca anlayabilirsiniz.köpüğüde cabası. köpük için sanırım çözüm yok. ayrıca 700 w olduğunu bilseydim almazdım. 1000 w olanları tercih edin derim. çünkü ne kadar yüksek olursa performansı ve posadaki su oranı daha başarılı olacaktır.

  MERKEZ - Erzincan - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (27) Hayır (31)

 • harika bir çeşme
  (02.02.2010)

  Bundan bir hafta önce bu ürün elime geçti. tam anlamıyla mükemmel bir alet. sanki şırıl şırıl akan bir çeşme.Meyvelerin suyunu çıkarırken mucizeler yaratıyor.Ancak meyve seçimine dikkat etmek lazım. Sulu elma ,havuç denedim süper.

  BEYŞEHİR - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (2)

 • paranızın tam karşılığı
  (02.02.2010)

  bu ürünü hepsiburda.com dışında bir mağzadan maalesef daha yüksek bir fiyata aldım. ürün çok kaliteli. kullanımı ve temizlemesi çok kolay. parçalarını bulaşık makinasında yıkıyorum, herhangi bir sorun yok. 1. deviri biraz zayıf gibi ben hep 2. devirde kullanıyorum ve oldukça güzel sonuçlar alıyorum. düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

  MERKEZ - Osmaniye - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (1)

 • Rakipleri içinde harika bi ürün
  (15.01.2010)

  bu ürünü alalı 1 hafta oldu inanılmaz derecede sıkma işlemi yapıyor sıkılan meyve posasında 1 damla bile su bırakmıyor bence 10 yıldız hak ediyor kesinlikle tavsiye ediyorum

  MERKEZ - Kars - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (3)

 • kullanışlı ve gerekli evde
  (09.01.2010)

  bu aleti mağazdan indirimdeyken aldım çocuklar ve ben şimdi doğal meyve suyu içiyoruz fiyat pahalı gibi geldiysede kullanışlılığı sayesinde herkese öneririm..

  - Malatya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (1)

 • BÜYÜK KOLAYLIK
  (14.12.2009)

  Siparişim biraz geç geldi farklı kategorilerde siparişlerim olduğu için temin aşamasında bekledim ama değdi.Posası sanki biraz daha kurumu olmalı acaba philips kullananlarda durum nasıl?mukayese etme şansım yok.posayı sıkınca biraz damlıyor.

  OSMANGAZİ - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (3)

 • Aferin Sana ve Kendime
  (14.12.2009)

  ne diyeyim, iyi ki bunu seçmişim, kullanım ve kullanım sonrası temizliği çok kolay. tek sıkıntısı vantuzları öyle bir yapışıyor ki zemine, ayırana aşkolsun.yerine koymadan önce iyi düşünün. gerisi ise harika, evdeki herşeyi sıkası geliyor insanın:)

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (3)

 • çok güzel...
  (14.12.2009)

  öncelikle şunu söyleyeyim herkese tavsiye ederim. gerçek meyve suyunu bu ürünü aldıktan sonra içmeye başladım. meyvelerde hiç bişey bırakmıyor. kupkuru posa kalıyor. yani dedikleri gibi taşı atsanız suyunu çıkarır. temizleme konusuna gelince bu da kişiye göre değişir. kimine göre zahmetli kimine göre kolay. bana göre zor değil. oldukça güzel bir ürün.

  YENİMAHALLE - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (1)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN