Bosch PBD 40 Dijital Gösteregeli Tezgah Tipi Matkap Yorumları

(21 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • başarılı
  (17.04.2017)

  Bu ürün ve bu modele benzer aynı markanın ürünlerini okulda kullanıyorum ürün gayet güzel.Yeri geliyor ufakcık plaket yeri geliyor 4-5 cm kalınlığında saf çelik işliyoruz hepsinde sorunsuz ve güçlü bir şekilde çalışıyor kullanımı çok kolay 12 yaşında çocuk bile kullanabilir.Ayrıca bölümümde kullandığım kullandığım için matkabın başı hiç biş kalmıyor saatlerce çalışıyor lakin en ufak ısınma zorlanma olmuyor.Sadece çok büyük bir malzemenin orta kısımlarını işlemek sıkıntılı çünkü matkabın arkasına geliyor ama göz ardı edilebilir tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (05.04.2017)

  güzel cihaz

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (28.02.2017)

  Ürün mükemmel. Tek yıldızı paket önceden açılmış olduğu için kırdım.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Artıları çok
  (15.02.2017)

  Taşınabilir ile olması ürünü öne çıkarıyor, lazer noktalama özelliği merkezleme de çok faydalı,çalışma alanı ışıklandırması güzel ama maalesef ön kısımda kör nokta bırakıyor, ışıklı ve delik derinliğini ayarlanabilir olması müthiş bir güzellik ve kolaylık, silindirik kola pek alışık olmadığımdan biraz alışma süresi gerekiyor. Bunların yanı sıra kesinlikle bu cihaza yükseklik sağlayacak bir mengene sistemi şart. Çünkü mesafe uzun olduğu zaman matkap ucunda esnemeden kaynaklı ahşap üzerinde açılacak deliklerde maalesef eğim yaratıyor. Metal üzerinde deneme yapmadığım için yorum yapamıyorum. Böylesi indirimli fiyat şansı da kaçırılmamalı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (10.12.2016)

  cok kalıteli

  MERKEZ - Niğde - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Amatörler için harika!
  (05.12.2016)

  Ahşap işleri ile ilgileniyorum ve ağırlıklı bu işlerde kullanmak üzere aldım. Öncelikle dijital göstergesinde hem açtığınız deliğin derinliğini, hem de devir hızını görebilmenin çok faydalı bir özellik olduğunu belirtmeliyim. Ürünü rakiplerinin önüne çıkaran en önemli özellik bu! Ayrıca 2 vitesi ve bu viteslerin hızlarını artırıp azaltan kumanda düğmesi, devir ayarlamanızı ve hassasiyetinizi artırıyor (diğer pekçok makinada hız değişimi için, aletin üst kapağını açıp kayışı başka bir kasnağa geçirmek ve her seferinde bu işlemi tekrarlamak zorundasınız). Bu büyük bir konfor... Delme işlemi esnasında, siz makineyi zorlasanız da, ayarladığınız devirde istikrarlı biçimde çalışmaya devam ediyor. Sütuna bağlanan sabitleyici işini çok iyi yapıyor, saniyede sabitleme yapabiliyorsunuz. Alt tablası ve üzerinde gezinen hizalayıcı pratik! Sadece tabla sabit olduğu için, açılı delme işleri için farklı çözümler kullanmak gerekecek, çok da önemli değil. Lazer işaretleyici ve tablayı aydınlatabilen çalışma ışığı da iyi düşünülmüş birer yardımcı. Özetle, fiyatını uygun bulduğunuzda amatör işleriniz için kaçırmamanız gereken bir alet...

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • TARUK ÖNER. ÇANAKKALE TÜRKİYE
  (26.09.2016)

  Ürünü bir yapı markette gördüm.Reyon sorumlusu çalıştırıp tanıtımını yaptı.Kafamda soru işareti kalmaması adına hepsiburada.com sitesinde araştırdım.Yorumları okuduktan sonra kesin karar verip hemen sipariş verdim.Ürünü çok kısa sürede teslim aldım.Yorum yapan kullanıcılar ve hepsiburada.com çalışanlarına teşekkürler.

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • BAŞARILI...
  (04.04.2016)

  Ürün çok başarılı görünüyor, Kendi işlerimi yapmak üzere aldım henüz diğer malzemelerim gelmediği için iş üzerinde çalıştırmadım lakin Bosch kalitesi su götürmez bir gerçek, tavsiye ederim. Hepsiburaradayada teşekkür ederim yanlız Kargo firması ve ürün tedariğinde biraz daha çalışılması gerekiyor. Ürünlerin elime ulaşması ortalama 1 haftayı buluyor üstelik ambalajlarıda hep yırtık ezik büzük teslim ediliyor. Tedarik süreci üzerinde durulması gerekiyor! 30.03.2016 Tarihinde BOSCH PTS 10 sipariş ettim hala tedarik sürecinde bekliyor. Teşekkürler HEPSİBURADA.

  AYANCIK - Sinop - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Gayet başarılı bir ürün
  (03.01.2016)

  Ürünü yorumları okuyarak mobilya atölyemde kullanmak için aldım, beklentilerimi boşa çıkartmadı. Bunu için Bosch firmasına ve Bize ulaşmasını sağlayan Hepsiburada.com a teşekkür ederim. mevcut da iki sütunlu matkabım daha var, Bu ürünüde daha hassas işlerde kulkanmak için aldım. Derinlik ve hız ayarını yapmak çok pratik olarak ayarlana biliyor, bu özelliğini ve makinada kullanılan malzeme ve işçilik kalitesini çok beğendim.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Bu fiyata daha iyisi varsa haber versin onu da alalım :)
  (22.11.2015)

  gayet başarıl. hatta üzerinde yukarı aşağı hareket edilmesini sağlayan kramayeri ve üzerinde bulunduğu mili fazla sağlam olacak seçmişler diyebilirim. kullanımı da kolay gibi duruyor. tek sorun olarak gücünün düşük olmasını görüyorum.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Almışken...
  (17.11.2015)

  Almışken en iyisini almak lazım diyerek bu ürünü seçtim. Derinlik ayarının dijital gösterge aracılığıyla yapılabilmesi yaptığınız işe hassasiyet kazandırıyor. Lazer işaretleyici çalıştığınız malzeme üzerinde hata payını neredeyse sıfıra indiriyor. Yüksek ve düşük devir ayarları için bazı sütun matkaplarda olduğu gibi makinenin içini açmaya gerek olmaması da cabası... Ev ve küçük atelye kullanımları için ideal ürün. Açılı delme işleri için oynar tablası da olsaydı beklentilerimin bile ötesine geçerdi.

  YENİMAHALLE - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Yorumu Okuyun ;)
  (05.09.2015)

  Hobi amaçlı bıçak yapan biriyim, genelde paslanmaz ve kaliteli çelikleri delmek için kullanıyorum. Çelikler için delme performansı çok iyi, MKE altın seri ve Bosch HSS uçlarla 10mm delikleri bile çok rahat ve güvenle delebiliyorum, Devir ayarı çok hassas ve işlevsel, tablanın altında mengene sistemi çok işlevsel, oldukça güvenli. Lazer işaretlemesi hassaslığı iyi ve büyük kolaylık. Fakat dahili ışığını beğenmedim(çalıştığınız yer izbe değilse sorun edilecek bir şey değil). Madren kilit sistemi çok pratik, kontrolü basit ve güvenli. Metal ile uğraşacak arkadaşların bu makineyi çok özenle incelemelerini ve ilk tercihlerin arasına almalarını tavsiye ederim.

  MERKEZ - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (0)

 • ev için çok iyi
  (21.08.2015)

  ürün elime gecer gecmez kurdumkurulum basit ugrastırmıyor lazer hedef belrleme hatası yok mukemmel extra aydınlatma iyi düşünülmüş diğer matkap ve dik deik açma sıstemlerine göre cok ama çok önde dalma derinliğini göstermede hata yok ne yazıyorsa o mengenesi gayet başarılı extra mengene ile sabitlemeye gerek kalmıyor güç konusunda çok başarılı mandereni süper tutuyor en ince tığları bile ürünü tavsiye ederim

  - Karaman - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • GAYET BAŞARILI
  (25.06.2015)

  Ürünü HBden almak isterken satışı sona erdi.Netten çok yeri ve diğer benzer ürünler inceledim.Tedariki geç alır diye başka yerden aldım.Uzun yıllardır her tür el matkabı kullanıyorum,bu oldukça başka bir deneyim.Bu tip ürünlerde 90 derce delme çok önemli, diğer bir çok üründe tabla ortada takılı,zorlayınca eğiliyor. Bu üründe hem tabla hem ayak tek zeminde olduğu için esneme eğilme sorunu yok.Ürün çok güçlü, çok zorlayınca deviri kendi otomatik ayarlıyor,digital ekran harika.Hızlı germe mengenesini sıkmak kolay gevşetmek zor,sağa da sıkıyor,sola da sıkıyor boşluk çok az ayarlayıp boşa almak için iyice alışmak lazım. Işık ve lazer oldukça başarılı,otomatik mandren harika ırmızı halka kilit çok kullanışlı. Diğer ürünlere kıyasla bu parayı hakkediyor,imkanı olanlara hiç düşünmeden almalarını tavsiye ederim...

  BERGAMA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (0)

 • İhtiyaçlarımı karşılan bir matkap
  (10.05.2015)

  Gerçekten bu matkap benim ihtiyaçlarımı çok güzel bir şekilde karşıladı.Çok severek kullanıyorum.

  MERKEZ - Nevşehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (4)

 • Pratik Hızlı
  (20.10.2014)

  Bir çok sutunlu matkap kullandım. sanırım bu sonuncusu olucak. Fiyatıda çok iyi, parasını fazlasıyla çıkartıyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (4)

 • Elim Ayağım Derler Ya
  (14.10.2014)

  Atölyemin baş köşesinde elim ayağım oldu benim. İnce ve hassas işlerde en güvendiğim yardımcım.

  - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (3)

 • Harika birşey
  (08.09.2014)

  bosch bu adı yeter.başka markalardan alayım dedim güvenemedim,aynı fiyata bosch aldım, gönderme ise çok hızlı siparş verdim ertesi gün elime ulaştı, hepsiburada.com.a teşekkür ederim

  MERKEZ - Uşak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (3)

 • Güçlü, pratik ve özellik dolu
  (21.01.2014)

  Şu an en ucuz hepsiburada.comda ve piyasadaki diğer tezgah matkaplara göre hem daha güçlü bir motora sahip hem de bir sürü özelliği var. Lazeri bence oldukça hassas, aydınlatması çok yeterli ve derinlik ayarı bence süper. En beğendiğim özelliği de madreni oldu, hiç güç harcamadan süper kuvvetli tutuyor. Bence el matkaplarında da aynı madren kullanılmalı. Diğerlerinde kayışın yerini değiştirerek hızı ayarlanırken bunda vites ve bir düğme yardımı ile istenilen hız ayarlanıyor, daha süperide boşta döndüğü hızda deliyor. Önceki tecrübelerimde delme esnasında devir düşerdi ama bu matkapta ne delerseniz delin aynı hızda delmeye devam ediyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (23) Hayır (4)

 • Ürün ihtiyacı karşılar nitelikte
  (10.12.2013)

  Cihazın kullanımı çok kolay kalitesi çok yüksek. Kesinlikle hassas yalnız hbnin havale sistemindeki bir hatadan dolayı 1haftada geldi. Havale ile alacakların dikkatine.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (5)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN