1886 yılında Almanya'da kurulan Bosch grubu endüstriyel makine ve güvenlik sistemlerinden ev aletlerine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor. Bosch grubunun en iddialı olduğu alanlardan biri beyaz eşyalar olarak öne çıkıyor. Bosch buzdolapları sağlam ve dayanıklı gövdeleri, her türlü ihtiyacı karşılayan kapasiteleri, sade ve şık tasarımı ve kullanıcı dostu özellikleriyle kullanıcıların en çok tercih ettiği buzdolabı modelleri arasında yer alıyor.

Bosch Buzdolabı ve Modelleri

Kalite, tazelik ve tasarımı aynı yapıda buluşturan Bosch buzdolabı ve modelleri gardırop tipi, kombi tipi, tek kapılı, çift kapılı gibi çeşitleri kullanıcılara sunuyor. Bosch buzdolapları hem dış hem de iç tasarımlarıyla kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. Buzdolapları geniş iç hacmiyle çok fazla gıdayı uzun süre taze tutmayı sağlıyor. Bosch buzdolaplarının birçoğunda bulunan cam raflarda LED aydınlatma hem dondurucu hem de soğutma bölmelerini aydınlatarak depolanan gıdaların organize edilmesini ve alınmasını kolaylaştırıyor. Temiz raflar, geniş kutular ve kolaylık sağlayan bölmeleri ile Bosch buzdolabı ve modelleri gıdaları düzenli bir şekilde ayırmaya ve kolayca bulmaya olanak sağlıyor. Bosch markasının tasarladığı buzdolabı modelleri ile buzdolabınızın içi her zaman düzenli kalıyor. Mükemmel ışıklandırma ile de tüm gıdalarınızı net bir şekilde görebilmeniz sağlanıyor. Bosch buzdolabı ve modellerinin iç tasarımı özgürlük, net bir görüntü ile kolay doldurma ve boşaltma sunuyor. Bosch buzdolapları daha büyük bir malzeme için daha fazla raf yüksekliğine ihtiyacınız varsa, esnek raflar ile ihtiyacınız olan alanı yaratmanızı sağlıyor. Bosch buzdolaplarında ayarlanabilir, darbelere dayanıklı özel damperli camlar kullanılıyor. Buzdolabında kahvaltılık malzemeler, kısa süreli saklanacak et ve peynirlerin tazeliğini uzun süre korumasını sağlayan kahvaltılık bölme bulunuyor. Cam raf ihtiyaç alanına göre geriye itilebiliyor veya tamamen çıkarılabiliyor. Raflara ulaşmanın oldukça kolay olduğu buzdolabında, rafın en arkasındaki gıdaya bile kolayca ulaşılabiliyor.

Yiyecekleriniz için en iyi saklama koşullarını sunan Bosch buzdolabı ve modelleri sebze, meyve bölmeleri ile bu ürünleri daha uzun süre muhafaza edip, taze ve besleyici olarak tutuyor. Bosch buzdolapları sahip oldukları tazelik sistemleri ile gıdalarınızı her zaman taze tutmanıza imkan veriyor. Bosch buzdolabı modellerinde Hydro Fresh adı verilen tescilli bir özellik bulunuyor. Bu özellik saklanan yiyeceklerin lezzetini, dokusunu ve görünümünü korumak için buzdolabını uygun nem ve sıcaklık seviyesinde tutuyor. Soğutma sistemi, havayı soğutma ve derin dondurucu bölmelerine eşit şekilde dağıtacak şekilde dağıtıyor. Bosch buzdolapları geniş dondurucu alanları ile ekstra bir dondurucuya gerek bırakmadan, kullanıcılara rahatlık sağlıyor. No-frost teknolojisine sahip olan buzdolaplarında buzlanma olmadan dondurma işlemi yapılabiliyor. Yiyeceklerinizi en iyi koşullarda soğutmanızı sağlayan sistem ile buzluktan çıkarılan yiyeceklerin zaman kaybetmeden çözülmesine imkan sağlıyor. Hızlı dondurma istenen durumlar için buzdolabında hızlı dondurma bölmesi bulunuyor.

Bosch Buzdolabı ve Fiyatları

Bosch markası üstün soğutma teknolojilerinin yanı sıra enerji verimliliği sağlayan buzdolabı ve modelleri ile enerji tasarrufu yapabilmenize imkan tanıyor. Geniş aileler ve büyük evler için gardırop tipi buzdolapları ideal tercihlerden biri oluyor. Toplu alışverişleriniz için uygun olan gardırop tipi buzdolapları soğutma performansından ödün vermeden daha fazla saklama alanı sunuyor. Buzdolabının tasarımına önem veriyorsanız dış görünüşünü Inox veya beyaz seçenekler arasından seçebilirsiniz. Buzdolabı modellerinde yer alan dijital ekran ile ayarları kolayca kontrol ve takip edebilirsiniz.

Bosch buzdolapları üstün ve dayanıklı Alman teknolojisini kullanıcı konforu için geliştirilmiş yenilikçi özellikleriyle birleştiriyor. Bosch buzdolabı ve fiyatları uygun seçenekleri ile kullanıcının beğenisini kazanıyor. Marka iç hacmi ve özelliklerine göre geniş bir fiyat aralığında her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. İstenen hacim, ihtiyaç duyulan özellikler ve bütçenizi göz önünde bulundurarak istediğiniz buzdolabına sahip olabilirsiniz.

Bosch Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

23 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Arçelik
  3. Siemens
  4. Liebherr
  5. Vestel
  6. Samsung
  7. Altus
  8. Hotpoint Ariston
  9. LG
  10. Profilo
  11. Regal
  12. Grundig
  13. Electrolux
  14. Hitachi
  15. Beko
  16. Indesit
  17. Sharp
  18. Franke
  19. Sunny
  20. Uğur
 2. Kullanım Şekli
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Dondurucu Özelliği
 6. Üretici
 7. Yükseklik
 8. Ürün Tipi
 9. Kontrol Paneli
 10. Ürün Rengi
 11. Genişlik
 12. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 13. Enerji Sınıfı
 14. Derinlik
 15. Satıcı
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN