Hayatın artan temposu içerisinde temizlik ihtiyaçlarına ve ev işlerine yetişmek konusunda, yeni teknolojiler yardıma koşuyor. Gelişen teknolojinin ürettiği ve hayata kattığı yeni ürünler, saatler alan işlerin üstesinden çok daha kısa sürede ve zahmetsizce gelmeyi sağlıyor. Ev yaşamında en büyük ihtiyaçlardan biri olan kirli çamaşırların temizliği, otomatik çamaşır makineleri ile basit bir uğraş haline geliyor. Otomatik çamaşır makinesi dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Bosch’un çamaşır makinesi modelleri, hayatı daha da kolaylaştıran yenilikler sergiliyor. Kategori içerisinde yer alan Bosch çamaşır makinesi modelleri, bu alandaki son teknolojileri yansıtan kolaylaştırıcı özellikleri, yüksek kaliteleri ile dikkat çekiyor.

Bosch Çamaşır Makinesi Modelleri

Otomatik çamaşır makinelerinde gelişimin öncüsü olan Bosch’un modelleri, hem estetik tasarımları hem de yıkama kalitesine kattıkları değer açısından kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. Tamamen sessiz bir şekilde çalışan modeller, yıkama esnasında bulundukları ortamda gürültüye sebep olmuyor. Ürünler sessiz çalışma performansı sayesinde, konumlandıkları yerde titreşim yaratmıyor, titreşimden kaynaklı olarak hareket etmiyor ve kaymıyor. Yerleştirildikleri alanda sabit kalıyor. Bosch çamaşır makineleri, özellikle yüksek motor güçleri ile beğeni topluyor. Motor gücü sayesinde makine devir sayısının hakkını veriyor ve çamaşır yıkamada, tüm giysilerde istenen temizliğin elde edilmesini kolaylaştırıyor. Ayarlandığı programdaki işlevleri, istenen güçte yerine getiriyor. Böylece, çamaşırın türüne göre ayarlanan tüm programlarda, mükemmel temizliğe ulaşılmasını sağlıyor. Renkli ve beyaz giysilerde, kullanılan deterjanın etkinliğini maksimum seviyeye çıkarıyor. Bosch modellerinin her birinde, farklı çamaşır türlerine ve kumaş dokularına uygun olarak tercih edilebilen farklı programlar yer alıyor. İpekli, saten gibi hassas kumaşlardan, pamuklu ya da keten giysilere kadar her türden çamaşır, doğru programın tercih edilmesi ile en iyi şekilde ve kolayca yıkanabiliyor. Her program, suyun ısısından devir ve tekrar sayısına kadar yıkama özelliklerini, ilgili çamaşırların özelliklerine uygun olarak belirliyor. Hassas bir algı gücüne sahip olan Bosch makineler, kumaş özelliklerini koruyan gelişmiş çamaşır makinesi teknolojisini yansıtıyor. Bosch çamaşır makinelerinin çeşitleri, farklı beklentilere ve ihtiyaçlara hitap ediyor. Ailenin büyüklüğüne, evdeki kişi sayısına bağlı olarak, farklı çamaşır kapasitelerine sahip modeller arasından istenen seçim yapılabiliyor. Kilogram bazında çamaşır kapasitesi ve devir sayısı dikkate alınarak, ürünler seçilebiliyor. Modellerin birçoğunda yıkama özelliğinin yanı sıra kurutma özelliği de yer alıyor. Böylece kullanıcı çamaşırlarını otomatik makineden tamamen kurumuş olarak alabiliyor. Tam kurutmalı modeller çamaşırları bütünüyle kurutarak programı sonlandırırken, diğer modeller de yıkanan ürünlerin fazla suyunu almış ve kurumaya hazır hale getirmiş olarak programı tamamlıyor. Bosch modelleri, haftada bir ya da her gün gibi farklı kullanım sıklıklarında, aynı yüksek performansla çalışmaya devam ediyor.

Bosch Çamaşır Makinesi Fiyatları

Her evin ihtiyacı olan otomatik çamaşır makinesinde en iyi seçenekleri sunan kaliteli Bosch modelleri, yıllarca keyifle, aynı performansla kullanılıyor. Bosch çamaşır makinesi fiyatları ise, tüketici kitle açısından elverişli ve erişilebilir bir düzeyde bulunuyor. Yılları bulan uzun kullanım ömrü, modelleri daha da ekonomik ve avantajlı hale getiriyor. Sağlam, güçlü ve dayanıklı Bosch motoru, ürünlerin yıllar boyu gücünü kaybetmeden çamaşırda aynı mükemmel sonucu vermesini sağlıyor. Farklı beklentiler düşünülerek tasarlanmış ayrıntılı ve hassa programlar, her çamaşırda en iyi sonucu almanıza yardımcı oluyor. Siz de otomatik çamaşır makinenizi uzun süre değiştirmeden kullanmak, çamaşır temizliğinde en iyi sonucu almak istiyorsanız, Bosch modellerini inceleyebilir, evinizin ihtiyaçlarına en uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Çamaşırlarınızda maksimum hijyeni yakalayabilir, aileniz için temizlikte en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi Fiyatları

14 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Arçelik
  3. Hotpoint Ariston
  4. Samsung
  5. LG
  6. Siemens
  7. Vestel
  8. Altus
  9. Beko
  10. Electrolux
  11. Indesit
  12. Profilo
  13. Hoover
  14. Regal
  15. AEG
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Grundig
  19. Vestfrost
  20. SEG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. Ek Özellikler
 6. Üretici
 7. Kontrol Paneli
 8. Yıkama Kapasitesi
 9. Maksimum Devir Hızı
 10. Kurutma Özelliği
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Kullanım Şekli
 16. Yıllık Su Tüketimi (Lt)
 17. Ebatlar
 18. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
BAŞA DÖN