Bosch Fırınlar

En iyi pişirme sonuçlarını almanız, mutfakta rahatlığın keyfini çıkarmanız için özel tasarlanan Bosch fırınlar, teknolojiyi evlerinize taşıyor. Mutfak tezgahının altına veya duvar ünitesine kolaylıkla yerleştirilen fırınlar, ergonomik ve işlevsel özellikleri ile öne çıkıyor. Ürünler, gerek aileniz için hazırladığınız yemeklerde gerek konuklarınıza ikramlarda kısa zamanda, etkin sonuçlar almanızı sağlıyor.

Bosch Fırın

Yemeklerinizin lezzetlerini ve besin değerlerini en iyi şekilde korumalarını sağlamak için Bosch markası tarafından üretilen fırınlar, iyi sonuç almanızı sağlaacak özellikler ile donatılır. Üretimlerinde sağlam malzemeler kullanılır ve dayanıklılıklarını test etmek için çeşitli sınamalardan geçirilir. Mutfakta hayatı kolaylaştıran pek çok ayrıntı ile donatılan ankastre fırınlar, ocaktan bağımsız şekilde konumlandırılmaya uygundur. Dilerseniz, fırının göz hizanıza yerleştirilmesini sağlayarak yemeklerinizin pişme sürecini eğilmeden daha kolay takip edebilirsiniz.

A enerji sınıfına dahil olan Bosch fırınlar bu sayede düşük enerji tüketimi ile en iyi sonuçları almanızı mümkün kılar. Fırınlarda bulunan HotAir özelliği, ısının fırın içinde dengeli şekilde dağıtılmasını sağlayarak, iki tepsiyi birden kullandığınız durumlarda mükemmel pişirme sağlar. Katlanabilir kapıları kolay ve yavaşça açılıp kapanabilir. Bu sayede en sert dokunuşlarda bile sessiz ve yumuşak kapanan kapısı, elleriniz doluyken de güvenli sonuçlar almanızı sağlar.

Bosch Fırın Modelleri

Bütün Bosch fırın modelleri farklı pişirme programları ve geniş iç hacimleri ile size en ideal pişirme deneyimlerini sunar. Bosch multifonksiyonel fırınlarda bulunan pişirme programları arasından dilediğinizi seçerek yiyeceğinizin türüne göre optimum sonuçları elde edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre; alt / üst ısıtma, sadece alt ısıtma, hava dolaşımlı ızgara, çözme gibi fonksiyonlarından faydalanabilirsiniz.

Fırın modelleri soğuk hava fanına, otomatik hızlı ısıtmaya, güçlü fırın içi aydınlatmaya ve ısı koruyuculu ön cama sahiptir. Güvenlik açısından çocuk emniyet tuşu içerirler. Bosch fırınların beyaz ve siyah ön camları paslanmaz çelikten üretilir.

Bosch Fırın Fiyatları

Düşük enerji tüketimine karşılık en iyi performansı sunan Bosch fırınlar, bütçenize uygun fiyatları ile öne çıkar. Homojen ısı dağılımları, kolay kullanımları ve kolay temizlenebilme özellikleri ile bir fırından bekleyebileceğiniz bütün nitelikleri karşılarlar. Homojen ısı dağılımı her raf seviyesine eşit ısı verilmesiyle gerçekleşir. Multifonksiyonel tuşları ve tercih edeceğiniz modele göre özel ekranı sayesinde kolay kullanımı mümkün hale gelir.

Hemen hemen bütün Bosch fırın modellerinin içerdiği EcoClean özelliği ise fırının yan ve arka duvarlarında bulunan yağın, kirin yok edilmesini sağlar. Bu özellik, fırının üretiminde kullanılan özel yüzeyler sayesinde gerçekleştirilir. Bosch fırınlar; elektrikle çalışır ve emaye tepsi, tel ızgara ile birlikte gelir.

Bosch Fırın Yorumları

Bosch fırın kullanıcılarının yorumları incelendiğinde, kullanıcıların hepsinin ürüne “mükemmel” veya “çok iyi” şeklinde puan verdikleri görülür. Mutfakları için fırın satın alma sürecinde en çok tavsiyeyi Bosch fırından yana aldıklarını belirten kullanıcılar, ürünün gerek işlevselliği gerek kalitesi ile bekledikleri sonucu sunduğunu ifade ederler.

Bunun yanı sıra, kullanıcılar fırınların işlevselliklerinden, enerji tasarrufundan, pratikliğinden, ürünün hızlı gönderiminden ve kurulumundan son derece hoşnutturlar. Beklentilerini en fazla şekilde karşılayan fırını alabilmek için, detaylı piyasa araştırması yaptıklarını ifade eden kullanıcılar, en uygun fiyatlı Bosch fırın modelini kolaylıkla bulabildiklerini, ürünleri inceleyerek birbirleriyle kıyaslayabildiklerini belirtirler.

Bosch fırınlarda ihtiyaç duyulmayan ve sık kullanılmayan detaylara yer verilmemesi, ürünün gereksiz teferruatlardan arındırılarak sadece işlevsel özelliklerinin ön plana çıkarılmış olması, satın alanları memnun eden bir diğer unsurdur. Sayısız yemek türü için önceden tasarlanmış programlar, mutfakta işlevsellik ve konfor sunar. Mutfakta sanatınızı konuşturmanızı kolaylaştırır.

Bosch Fırın Fiyatları

15 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Simfer
  3. Termikel
  4. Siemens
  5. Altus
  6. Hoover
  7. Silverline
  8. Vestel
  9. Arçelik
  10. Profilo
  11. Ferre
  12. Naturel
  13. Hotpoint Ariston
  14. ICF
  15. Beko
  16. Samsung
  17. Ventino
  18. Çetintaş
  19. Mekappa
  20. Eminçelik
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483637/235604/22016
BAŞA DÖN