Yüzeylerde açılması gereken delikler için en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Bosch'a ait delici ürünler serisi, evinizde bir tabloyu asmaktan duvara banyo aksesuarları monte etmeye kadar birçok alanda size yardımcı oluyor. Üst seviyede verim sağlayan motor performansları ile delik ve havşa açma işlerinde kullanışlı tasarımları ile tercih ediliyor. 

Bosch delici aletler, ucundaki burgulu demiri döndürerek yüzeylerde delikler açmaya yarıyor. Matkap modellerinin birçoğunda yer alan SDS Plus Mandren aparatlar delme işlemi sırasında kolay bir kullanım sağlıyor. Ayrıca bu aparatların uzunluğu isteğe göre ayarlanabiliyor ve bu sayede matkabın devri kontrol edilebiliyor. Bosch markalı bu matkapların vidalama, delme ve keskileme olmak üzere üç ayrı fonksiyonu bulunuyor. Böylelikle kullanıcıların, onarıma ihtiyaç duyulan zeminlerde delici fonksiyonu dışında da kullanım alanlarına sahip olmasını sağlıyor. 

Bosch delici matkaplar, ergonomik tutamakları sayesinde darbeleme esnasında kolay ve yumuşak bir tutuş konforu sunuyor. Matkapların üzerinde yer alan sağa ve sola dönüş fonksiyonu birden fazla açıda delme işlemi yapılabilmesine olanak sağlarken kilitleme butonu sayesinde kullanıcıların güvenliğini ön planda tutuyor. 

Yüksek watt gücüne sahip olan delici matkaplar beton ve duvarlarda güç gerektiren; çekiçleme, keskileme, vidalama ve delme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilmenizi sağlıyor. Üretimleri sırasında düşük kilogramlarda tasarlanmasına önem verilen Bosch delici matkap ürünleri, düşük iş ağırlığı ve yumuşak tutamakları ile zahmetsizce çalışabilmenizi sağlıyor. 

Markanın modellerinin çoğunda bulunan darbe pimi, makinanın daha sabit çalışmasına ve kullanıcıların darbeden daha az etkilenmelerine imkan sağlıyor. Geliştirilmiş dişli sistemleri sayesinde, Bosch delici matkapların parçaları daha az aşınıyor ve yıpranıyor. Çap uzunluk oranını optimize etmeye yarayan dişli mili sayesinde piston silindirleri yatay hareketleri de kolaylıkla sağlayabiliyor.

Bosch delici matkaplar, tadilat onarım işleriyle uğraşan ustalardan evinde küçük değişiklikler yapmak isteyen kullanıcılara kadar herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir teknolojiyle tasarlanıyor. Tutuşu kolaylaştıran yumuşak tutamakları ve darbeyi daha az hissettiren özellikleri sayesinde pek çok kişinin rahatlıkla kullanabileceği ağırlıklarda üretiliyor. 

Bosch Kırıcı

Kırıcı ve delici matkaplar delici özelliğinin yanında belirli bir güçte ya da sıklıkta darbe üreterek yer seramiği sökmek veya duvar yıkmak gibi işlerde de kullanılıyor. Bosch markalı ürünler arasında yer alan yüksek kırma performansına sahip profesyonel elektrikli kırıcılar ise kırma işlemini daha geniş alanlarda yapmak isteyen profesyonel kullanıcılar için üretiliyor. Bu işlem için diğer matkaplardan farklı olarak hazırlanan büyük tutamaklar mükemmel bir kavrama konforu sunuyor. 

Bosch kırıcılar içinde yer alan titreşim kontrolü sayesinde sağlığa zararlı titreşimler azaltılıyor ve böylelikle uzun süreli rahat bir çalışma yapılabilmesi mümkün oluyor. Bosch kırıcı ve delici ürünlerin tamamı yüksek kaliteli malzemeler ile sağlam yapım önceliğiyle üretildiklerinden dolayı kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunuyor.  Aktif titreşim engelleme fonksiyonları ile çalışma sırasında minimum titreşim değerlerinin yakalanması hedefleniyor. Böylelikle yaş ve cinsiyet ayrımlarının kullanım üzerindeki etkisi azaltılıyor ve ihtiyaç duyan herkesin Bosch delici matkap ürünlerini rahatlıkla kullanabilmesi amaçlanıyor.

Ürünlerin çoğunun yanında matkapların doğru şekilde depolanabilmesi için ürün çantası ve ürün kullanımı sırasında farklı kullanım fonksiyonları sağlayan aparatlara yer veriliyor. Ürün bazında değişen garanti süreleri bulunmakla birlikte, tüm Bosch delici ve kırıcı matkap ürünlerine Bosch markasının kalite ve güvencesiyle sahip olunabiliyor. Bosch ürünleri size uzun yıllar süren güvenli bir kullanım sunmakla birlikte, kullanım sırasında aşınma ve yıpranmalara dayanıklı malzemeleri ile ürünün ilk günkü sağlamlığında kullanılmasına imkan veriyor. 

Bosch Kırıcı Deliciler ve Kırıcılar

66 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Makita
  3. Osaka
  4. Dewalt
  5. CatPower
  6. AEG
  7. Einhell
  8. Hitachi
  9. RTRMAX
  10. Attlas
  11. DBK
  12. Stanley
  13. KL
  14. Ridgid
  15. Black&Decker
  16. Cat Power
  17. Cosso
  18. Ford
  19. Hyundai
  20. RBT
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003101
BAŞA DÖN