Son yıllarda teknolojinin evlere getirdiği yenilikler, ev aletleri alanında yoğunlaşmaya başladı. Özellikle küçük ev aletleri söz konusu olduğunda aklınıza gelebilecek her çeşit araç ve gereci bulmak mümkün. Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak bu ev aletlerinden birisi de kıyma makinesi. Kısa sürede etlerinizi istediğiniz kıvama getirecek bu makineler sayesinde etinizi kıydırmak için kasap aramanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken nasıl kullanılacağını öğrenmek. Kasap makineleriyle yarışan düzeyde olan bu kıyma makineleri, artık mutfaklarınızın ayrılmaz parçaları arasında yerini alıyor. Kıyma makineleriyle özellikle Kurban Bayramı gibi et yoğunluğunun yaşandığı zamanlarda işlerinizi kısa sürede halledebilme imkanı yakalıyorsunuz.

Bosch Kıyma Makinesi

Teknolojinin önde gelen markası Bosch, büyük elektronik beyaz eşyalarının ardından son yıllarda küçük ev aletlerinde de kullanıcılarına mükemmel çözümler sunmaya başladı. İşte bunlar arasında yer alan kıyma makinesi de özellikle bayanların büyük ilgisini topluyor. Çekme özelliğini 700 W motor gücünden alan Bosch Kıyma Makineleri, aynı zamanda kilitli haliyle de 2000 W motor gücü sergiliyor. Et kapasitesi ise 3,5 kg. gibi yeterli bir miktarla tatmin ediyor. Makine içerisinde dilimleme aksesuarı da bulunuyor. Ayrıca 2 adet disk de ürüne paketinde yer alıyor. Diskler, hijyenik ve paslanmaz şekilde üretilmiş olduklarından yıkandıklarında da küf veya pas oluşumuna sebebiyet vermiyorlar. Makinenin alt kısmında ise cihazın sallanmasını veya kaymasını engelleyen plastik eklentisi yer alıyor. Bu eklenti, kıyma yaparken daha rahat çalışmanızı sağlıyor.

Kıyma işleminden başka içli köfte yapma aparatı, sosis yapma aparatı, büyük tepsisi ve ittirme aparatıyla beraber satışa sunulan makine, ayrıca bu aparatların ve diğer aksesuarların entegre olmasını sağlayan bir saklama sistemi de barındırıyor. Böylelikle aksesuarlar, makinenin kendi içinde saklanabiliyor. Makineye dahil olan ittirme aparatı ise kıyılmış etleri kendi tepsisine aktardığı için işinizi kolaylaştırıyor. Kolay toplanabilir kompakt yapısı ile kıyma makinenizi istediğiniz yere taşımanız da mümkün oluyor.

Kısa sürede üstün performans gösteren kıyma makineleri, yaklaşık olarak 1 dakikada 2 kg. eti kıymanıza imkan tanıyor. Güçlü bıçağı, zamanla oluşabilecek zorlanmaları engelliyor. Bu sayede makine, uzun yıllar boyunca ilk günkü verimliliği gösteriyor. Aynı zamanda bıçak kısmında yer alan tırtıklı detaylar da etlerin sinir ve daha sert kısımlarının bile istenilen kıvama getirilmesine yardımcı oluyor. Üç şekilde kullanılabilen başlıklar, etleri daha ince veya kalın olarak kıymak için size özgürlük sunuyor. Örneğin; köfte yapacaksanız daha ince olan aparatı kullanabiliyor; yemekleriniz içinse orta incelikte kıyan aparatı tercih edebiliyorsunuz.

Bosch Kıyma Makinesi Fiyatları

Zamanla kullanımına alıştıkça ne kadar profesyonel ve hızlı çalıştığını göreceğiniz kıyma makinelerinin iç kısımları geniş bir yapıda üretildiği için her kullanımdan sonra kolayca da temizlenebiliyor. Bu geniş özelliği, tıkanmış ızgara deliklerinin kolaylıkla arınmasını sağlayarak temizlik konusunda zorlanmanızı önlüyor. Böylelikle, içiniz rahat bir şekilde istediğiniz eti, istediğiniz şekilde kısa sürede kıyabiliyorsunuz.

Motor gücüne, ürün performansına ve dış kapak tasarımına göre değişiklik gösteren kıyma makineleri, fiyat bakımından da özellikleri doğrultusunda küçük farklılıklar gösterebiliyor. Kıyma makineleri, temeldi aynı standartlardaki belirli teknik özelliklere sahip oldukları için fiyat aralığında büyük değişkenlikler söz konusu olmuyor. Bu bakımdan, ürünlerin teknik donanımları ve özellikleri modele göre değişse de fiyatlar belli aralıkta satışa sunuluyor.

24 aya varan garanti sürecinde herhangi bir bozulma veya sorun yaşanması durumunda Bosch Müşteri Hizmetleri, gereken müdahaleyi anında yaparak sorununuzu kısa sürede çözmenize yardımcı oluyor. "Önce Müşteri Memnuniyeti" ilkesiyle ve müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden anlayışıyla Bosch, satışta ve satış sonrasında daima kullanıcılarının yanında yer alıyor.

Bosch Kıyma Makinesi Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Bosfor
  3. Öztiryakiler
  4. Goldmaster
  5. Sinbo
  6. Arzum
  7. Emir
  8. Fakir
  9. Tuğraçelik
  10. Arçelik
  11. Blue House
  12. Boğaziçi
  13. Clifton
  14. Korkmaz
  15. Moulinex
  16. Tefal
  17. Arnica
  18. Beko
  19. Emes
  20. Kenwood
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483637/22001/22018
BAŞA DÖN