Mikrodalga fırınlar acelesi olanlar ve plansız yemek hazırlamak durumunda kalanlar için mutfakların kurtarıcısı oluyor. Kısıtlı zamanlarda leziz yemekler hazırlamanızı sağlayan mikrodalga fırınlar farklı ihtiyaçlara yönelik sunduğu farklı çözümler ile yemek yapma yöntemlerinize çeşitlilik katıyor. İhtiyaçlarınızı belirleyerek mutfağınız için doğru mikrodalga fırın seçimini yaptığınızda yemek çeşitlerinde sınırları zorlayacaksınız.

Bosch Mikrodalga Fırın

Bosch günlük ev işlerini ve mutfakta geçirilen zamanı tamamen ortadan kaldıramayacağını biliyor ancak bu zamanı en verimli şekilde kullanmanıza yönelik teknolojiler geliştiriyor. Maksimum performans ile tüketici ihtiyaçlarına yönelik üretilen Bosch mikrodalga fırınlar ile yemekler ve mutfak işleri daha keyifli hale geliyor. Tasarım ödüllü Bosch fırınlar, pişirme ihtiyaçlarınızı mükemmel pişmiş yemekler sunarak gideriyor. "Kısa zamanda mükemmel sonuçlar" sloganı ile geliştirilen Bosch mikrodalga fırınlar, küçük porsiyonlar halinde yemek hazırlamak isteyenlerden, dondurulmuş gıdalarla sağlıklı yemekler hazırlamak isteyenlere kadar geniş bir kitle için pişirme çözümleri sunuyor. Paslanmaz çelik, inox kaplama ve camın bir araya geldiği tasarımlar, kolay temizlenme özelliği ile hem rahatlık hem de hijyen sağlıyor. Tepsi, tencere gibi iç parçaların da aynı malzemelerden üretilmesi, kolay temizlenebilirliği ve değiştirilebilir olması da farklı kullanıcı ihtiyaçlarına çözüm oluyor.

Bosch Mikrodalga Fırın Modelleri

Pişirme ihtiyaçlarına ve kullanım alanlarına göre Bosch mikrodalgalar ankastre, solo ve kompakt olmak üzere 3 farklı kategoride tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Farklı modeller verimlilik, zaman tasarrufu ve damak zevkine uyum gibi farklılıkları ile ön plana çıkıyor. Mikrodalgalı kompakt fırınlar tek fırında birden fazla pişirme yöntemi sunuyor. Mikrodalga fırınların buz çözme, moleküler ısıtma ve hızlı pişirme özellikleri ile birlikte normal fırınların kızartma, ızgara ve fanlı pişirme yöntemlerini de içinde barındırıyor. Aynı anda iki özellik sunmasının yanı sıra mikrodalga fırınların yüksek dolaplara ve ünitelere kolayca kurulum olanağı, kompakt mikrodalga fırınlar içinde geçerli oluyor. Dolap içlerine kolayca monte edilen ankastre mikrodalga fırınlar, göz hizasında yemek pişirme konforu sunuyor. Mutfakta yemeklerin sürekli gözünüzün önünde olmaması büyük bir dezavantajdır. Bu dezavantajı ortadan kaldıran çözümler sunan ankastre mikrodalga fırınlar ile yemeklerinizi parmağınızı kıpırdatmadan kontrol edebilirsiniz. Yemekleri kontrol etme amacıyla fırın kapağı sık sık açılmadığı için göz hizası ürünler daha çok enerji tasarrufu sağlıyor. Göz hizasına ek olarak Bosch mikrodalga fırınların sahip olduğu aydınlatma çözümleri ile yemekleri kolayca kontrol edebilirsiniz . Küçük porsiyonlar için çözme, ısıtma ve pişirme özelliklerinin yanı sıra büyük porsiyonlar için döner tepsisi çıkarılabilen modelleri tercih ederek büyük kapları mikrodalga fırınınızda kullanabilirsiniz. Tepsisiz modeller ile tencere yemeklerini de kısa sürede ısıtabilirsiniz. Izgara özelliği gibi farklı pişirme seçeneklerini kullanarak alternatif lezzetler elde edebilirsiniz. Sağa ya da sola açılan kapak seçeneği sunan modeller sayesinde evinizin her alanında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Çok sayıda program özelliği sunan Bosch mikrodalgalar, pişirme konusunda ihtiyacınız olabilecek tüm çözümleri mutfağınıza getiriyor.

Bosch Mikrodalga Fırın Fiyatları

Bosch mikrodalga modelleri sahip oldukları her ayrıntı ile üstün kalite, teknik açıdan mükemmellik ve maksimum güvenilirlik sunuyor. Verimlilik, fonksiyonellik, konforlu ve keyif veren kullanım sunan Bosch elektrikli ev aletleri, yüksek kalite standartları ile tüketicilerin beğenisini topluyor. Bosch mikrodalga fırın fiyatları kullanım alanı ve fonksiyonlarına göre farklılıklar gösterir. Ancak hangi Bosch mikrodalga fırın modelini tercih ederseniz edin kaliteden ödün verilmemiş bir ürünün sahibi olursunuz. Şirketin kurucusu Robert Bosch'un "İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim" sözü şirketin bir asrı aşkın süredir tüketici memnuniyeti politikasını oluşturuyor.

Bosch Mikrodalga Fırın Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Samsung
  3. Siemens
  4. Arçelik
  5. Beko
  6. Hotpoint Ariston
  7. Vestel
  8. Franke
  9. Fakir
  10. Silverline
  11. Simfer
  12. Altus
  13. Blue House
  14. Cucinox
  15. Electrolux
  16. Goldmaster
  17. Korkmaz
  18. Luxell
  19. Profilo
  20. Conti
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Frın Hacmi
 5. Kontrol Paneli
 6. Mikrodalga Güç Kademesi
 7. Izgara
 8. Renk
 9. Genişlik (cm)
 10. Yükseklik (cm)
 11. Derinlik (cm)
 12. Kullanım Şekli
 13. Satıcı
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483637/235604/22021
BAŞA DÖN