Ölçüm aletleri, yenileme ve inşaat gibi işlerde oldukça rahat kullanım sunan ve uzaklık ölçme, kot alma gibi işlemleri yapan pratik cihazlardır. Yapılan işi kolaylaştırarak zamandan tasarruf sağlayan ve hassas ölçüm özellikleriyle daha sistemli bir çalışma ortaya koymanızı sağlayan cihazlar; uzaklık ve açı ölçme, seramikler için çapraz ve çizgisel lazer, delinecek duvarın güvenli delme noktalarını gösteren tarama cihazları olarak çeşitlenir. Bosch ölçüm cihazları, gerek profesyonel gerekse ev içinde güvenle kullanılabilecek onlarca modelle kaliteden taviz vermeden yaptığınız işi daha sistemli ve kolay hale getiriyor. Kullanılacak işin cinsine ve yerine göre değişen pek çok ölçüm aleti arasından ihtiyacınıza en uygununu seçerek, en titiz çalışmalarınızın dahi kolayca üstesinden gelebilirsiniz.

Bosch Ölçüm Cihazları

Ölçüm aletleri arasından seçiminizi yaparken öncelikle cihazı ne amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Günlük ya da profesyonel kullanım için birden çok fonksiyonlu veya pratik onlarca ürün arasından en uygununa karar vermek, seçiminizi daha doğru gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Dijital ya da mekanik iki kategoriye ayrılan Bosch ölçüm aletleri arasında ölçme, kot alma ve yer saptama için pek çok ürün çeşidi bulunuyor. Örneğin, kabloların veya boruların nereden geçtiğini bilmeniz gereken ve maksimum özen gerektiren duvar delme için duvar tarama cihazlarını kullanabilirsiniz. Tarama cihazı yardımıyla metal, ahşap, beton alt strüktürleri ve elektrik kablolarını hızlıca saptayabilirsiniz. Renkli LED halkalarıyla net delme önerisi sunan bu cihazlar, her moda uygun otomatik kalibrasyonları ve sürtünmeyi artıran tutma kısımlarıyla rahat bir kullanım sağlar. Özellikle döşeme kaplamalarında kullanmak üzere geliştirilen açı ölçerlerini; duvar örmede, laminant döşemede, süpürgelik montesinde, tavan eğimi ölçede, gömme dolapları ayarlamada, raf montajlarında veya basit bir tabloyu asmada tercih edebilirsiniz.

Kesin sonuçlar sağlayabileceğiniz lazerli uzaklık ölçer ile uzunluk, alan ya da hacim ölçebilirsiniz. Dekorasyon objelerinizi düzenli bir şekilde yerleştirmek, pencere ya da vitrifiye mesafelerini ayarlamak için kullanılabilecek bu cihazlar, en yüksek ayarla ölçüm sonuçlarını iletir. Bosch’un hayatınızı kolaylaştırmak için sunduğu ölçüm aletlerinden ısı dedektörleri ise gizli ısı köprülerini saptamanıza, küf oluşma potansiyeline sahip yerleri belirlemenize yardımcı olur. Enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan dedektörler, ev içinde geçirdiğiniz zamanı daha verimli hale getirirken bütçenizden de tasarruf etmenizi sağlar.

Karmaşık hizalamaların önüne geçen çapraz - çizgisel lazerler, kot alma işlerinizi hızlı bir şekilde halleder ve karmaşık hizalamaları kolaylaştırır. Seramik döşemelerinde de kullanılabilecek ürünler, modern lazer teknolojisiyle uzun ömürlü ve hassas bir kullanım olanağı tanır. Yatay ve dikey çizgileri duvara yansıtan bu ürünler, kendiliğinden hizalandığı için bulunulan yerden bağımsız çalışabilme imkanı sunar.

Ölçme aletleri, artan fonksiyon özelliğine, uzaklık veya derinlik ölçme mesafesine göre değişen geniş bir yelpazede fiyat önerisi sunuyor. Her türlü kullanıma ve her kesimden kullanıcıya hitap eden cihazlar, onlarca ürün alternatifiyle aradığınız cihazı bulmanızı sağlıyor. Ev içindeki gündelik tamiratlar için kullanılabilecek aletleri, şantiye şefleri, denetimciler ve zemin çalışmalarıyla ilgilenen tüm iş kolları rahatlıkla tercih edebilir. Modele göre değişen boyut seçenekleri de aletlerin taşınabilirliğini kolaylaştırırken kompakt seçenekler yaratıyor. Düşük ağırlıkları ve küçük boyutlarıyla kolayca cebe giren cihazlar, şarj durumu göstergeleriyle işlerinizi kesintisiz ve verimli gerçekleştirmenizi sağlar.

Modern tasarıma ve ileri teknolojiye sahip pek çok tasarım arasından ev içindeki dekorasyon çalışmalarınızı gerçekleştirebileceğiniz ya da iş hayatınızda kullanabileceğiniz modeller seçebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak ürünlerle daha hassas ve düzenli işlere imza atabilir, çalışmalarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Bosch Ölçüm Cihazı Fiyatları

104 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Mastech
  3. Leica
  4. Stanley
  5. BMI
  6. TT-TECHNIC
  7. İzeltaş
  8. TFA
  9. Weather Forecast
  10. Entes
  11. Appa
  12. Jadever
  13. Dewalt
  14. Holdpeak
  15. Nokta Dedektör
  16. Troy
  17. Dikomsan
  18. Ceta Form
  19. Diheng
  20. Fisco
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003080/13003083
BAŞA DÖN