Braun 9 Serisi 9260s Islak ve Kuru Tıraş Makinesi Yorumları

(85 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • GÜZEL ÜRÜN
  (01.08.2017)

  GÜZEL BİR ÜRÜN TAVSİYE EDERİM.

  Kocaeli - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • çok güzel
  (13.07.2017)

  Çok hızlı ve sinek kaydı bir taş yapıyor. Traş makineleri hakkında bildiklerinizi unutun. Ciltler teması son derece uyumlu ve ciltte kayıp gidiyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Fazlasıyla iyi
  (12.07.2017)

  Fiyatının hakkını fazlasıyla veren bir makine. Benim gibi hergün traş oluyorsanız Hepsiburada'nın avantajlı fiyatını kaçırmadan alın derim.

  BORNOVA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • 7 sersi 9 serisi
  (12.07.2017)

  Merhaba, ürün gayet hızlı ve sorunsuz şekilde elime ulaştı. Orjinal olup olmaması ile ilgili şüpheniz olmasın. 1 yıldır braun 7 serisi kullanıyordum 9 serisine geçtim. Fiyata rağmen performans olarak öyle aşırı bi fark göremedim. 7 serisine göre hafif ve şarjı uzun gidiyor. Daha şık ve ele güzel oturuyor. Ses olarak da 7 serisine göre baya sessiz diyebirim. Genel olarak memnunum. Boyun altı için de biraz zorlamak gerekiyor ama bu her makinada boyle. Yani 4 bıçak değil 100 bıçak olsa da o bölge zor bir bölge. Uzamış sakallar için de tavsiyem önce düzeltme bıçağı ile alıp sonra normal başlığa geçerseniz daha rahat edersiniz. Teşekkürler Hepsiburada..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Gayet iyi
  (23.06.2017)

  İyi bir cihaz. Hiç sıkıntı yaşamadım.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Braun
  (11.06.2017)

  Kılları almıyor diyen arkadaşlar diğer elinizle yüzünüzü gerdirin elinizle kontrol edin nerede kalmış elinize değen yönde yüzünüzü gerdirerek makineyi sürün bir berber olarak söylüyorum braun üzerine yoktur. Yüzünüzü gerdirmeyi unutmayın ne kadar gererseniz o kadar iyi alır kılları

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • mobil uygulama indirimi
  (25.05.2017)

  Hepsi burada ekstra indirimi ile güzel ve kaliteli bir urun aldım. gayet başarılı tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (3)

 • Tıraş Makinesinde Son Nokta
  (11.05.2017)

  Daha önce bilinen bir markanın ıslak- kuru, yuvarlak başlıklı olan iki modelini toplamda yaklaşık 15 yıl kullandım. Asıl problemim, çene altı kıllarının tam olarak alınmaması, uzun tıraş süresi ve ciltte tahriş olayıydı.Son makinenin bıçakları körelmeye, çalışma gücü düşmeye başlayınca, yeni makine arayışına girdim, bir çok yabancı sitedeki yorumları okuduktan sonra sipariş verdim.Bir gün içinde elime ulaştı, güzel ambalaj ve hızlı gönderi için tedarikçi firmaya teşekkür ederim.Şarj ettim, ve ilk kullanım sonucunda tek söyleyebileceğim, sonuç; süper.....Güçlü motoru tıraş süresini oldukça düşürüyor. İlk defa elekli tıraş bıçağı sistemi kullanıyorum sonucu etkili buldum.Tahriş yok...Çene altı kıllarına gelince; onları kesme performansı eski makinemden çok daha iyi .Cilt yapısına, kılların çıkış yönüne ve sertliğine göre sonuçlar kişiden kişeye değişse de, piyasadaki en iyi marka model, bunun üstü ne olur bilmem..Tıraşa önem veren arkadaşlara, eğer imkanları varsa bu makineyi önerir, fazla da tıraşa gerek yok derim:))

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • olumsun
  (09.04.2017)

  tavsiye etmem boyun altini tam almiyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (22)

 • Mükemmel
  (05.04.2017)

  Bugüne kadar braun 5 serisi ve panasonic lv 95 beş bıçak lı modelini kullandım ve karşılaştırma yapacak olursak panasonic ve braun 9 serisi kafa kafaya gider burun farkıyla braun daha iyi diyorum ama ikisini alan da pişman olmaz boyun almada braun daha iyi gibi boyun bölgesini alamayanlar büyük ihtimalle sabırsız arkadaşlar makineyi doğru kullanınca boyun bölgesini çok iyi alıyor meraklısı için karşılaştırma yapacak olursam Panasonic kesinlikle dünyanın en güçlü motorunu yapmış gücü hissediyorsunuz ama daha gürültülü braun ise güçlü ama panasonic kadar değil fakat jileti nasıl yapmışlar bilmiyorum panasonic kadar iyi traş ediyor ve artısı yüzünüz yunuşacık oluyor ve sivilce vs yapmıyor boyun bölgesini de daha iyi alıyor braun u seçmemdeki asıl neden yedek parça vs heryerde var panasonic tr yi ciddiye almamış oyüzden sattım braun aldım ve daha çok memnun kaldım tavsiye ederim Bu makineyi kötüleyen arkadaşlar kesinlikle kullanmayı bilmeyen kimseler tecrübeli biri olarak bu makine kullandığım makineler arasında burun farkıyla da olsa en iyisi Not:panasonic lv 95 serisinden sonra yeni bir 5 bıçaklı makine çıkardı biraz braun un başlığına benziyor ortadaki jileti renkli büyük vs onu kullanmadığım için yorum yapamam sonuçta iki markada çok iyi alan pişman olmaz

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (3)

 • Beş Yıldız
  (27.03.2017)

  boyun almıyor diyen arkadaşlar traş olmaktan bihaber sanırım. hemen hemen hepsi de ilk defa makine kullanıyorum demiş. boyun almama sebebi işte tam olarak bu. ilk defa makine kullanıyor olmanız. jilet gibi çıkış yönüne doğru değil, çıkış yönünün tersine almanız lazım. çoğu insanda da boyunda çıkış yönleri farklı oluyor. bunu bunca yıl farkedemediyseniz zaten bin liralık cihazla işiniz ne, gidin permatik kullanın.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (34) Hayır (4)

 • Hiç Mükemmel değil- 2
  (13.03.2017)

  Yanakları güzel alıyor, jiletten daha iyi olduğu kesin ancak boyun kısmı hiç de anlatıldığı gibi değil. Üzerinden jiletle mutlaka geçmelisiniz. Benim sakallarım sık, işim nedeni ile haftada üç gün tıraş oluyorum. İki günde bir tıraş olmama rağmen boyun kısmımı tam olarak alamıyor, jiletle kalanları alıyorum. ıslak kuru fark etmiyor.

  - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (22)

 • Hiç Mükemmel Değil
  (09.03.2017)

  Yorumun farkedilmesi için en düşük notu verdim. Almadan önce burdaki tüm yorumları okudum. Sadece 1 yorum olumsuzdu. Evet yüzünüzün bazı kısımlarına jiletten daha iyi traş olmuş hissi veriyor. Bu konuda hakkını yemeyelim yanakları tertemiz yapıyor. Ama boyunaltı benim gibi karışık çıkanlar için yetersiz. Özellikle haftasonu sonrası traşta naparsanız yapın boyunaltındaki kılları bırakıyor. Jilet ile üzerinden geçmeniz lazım. Kuru veya köpükle de denedim aynı sonuç.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (14)

 • 100 üzerinden 90 puan
  (20.02.2017)

  ilk kez bir traş makinesi kullanıyorum. İşim gereği normalde 2 günde 1 jiletle traş oluyordum ve bana angarya geliyordu. 1 aydır her gün bu ürünü kullanıyorum ve traş hem hızlı hem zevkli hale geldi. Bazı arkadaşların dediği gibi boyun kısmındaki kıllarda biraz zorlanıyor makine ama her güzelin bir kusuru vardır. 23 ocakta elime aldım, 50 dakikalık şarjdan sonra 19 şubata kadar her gün 4-5 dakika traş oldum ve şarjı bitti. Yani 27 gün * 5dk = 135 dk gibi bir traş süresi 50 dakikalık tam dolum şarjda. Ses konusunda çok sessiz de değil çok sesli de değil. Karar sizin.

  MERKEZ - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • Beklediğim gibi çıkmadı
  (11.02.2017)

  Çok memnun kalmadım , tavsiye edemeyeceğim

  MERKEZ - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (17)

 • Hiç iyi değil
  (11.02.2017)

  İlk defa şarjlı traş makinası aldım kaliteli iyi bir şey olsun diye bu ürünü seçtim fakat boyun bölgesini hiç kesmiyor 50 defa üstünden geçiyorum almıyor yüz üzerindede kıllar bırakıyor bu ürünü kullandıktan sonra ayrıca jiletle boyun bölgesini ve yüzde alamadığı kılları alıyorum Diğer markalar nasıldır bilmiyorum ama bu ilk tecrübem çok olumsuz tavsiye etmem

  ÜMRANİYE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (19)

 • Beş Yıldız
  (05.02.2017)

  beş yıldız

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (11)

 • boyun altı
  (04.02.2017)

  boyun altında çok başarılı değil o bolgede baya uğraştırıyor defalarca üzerinden geçiyorum genede almıyor.burada yorumlarda ürünü çok övülmüş büyük beklentilerle aldığım ürün boyun ve çene altinda beni hüsrana uğrattı

  - Bitlis - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (10)

 • Başarılı :)
  (03.02.2017)

  Yaklaşık otuzbeş yıldır bu markanın müşterisiyim.Bu aldığım üçüncü makina. En son makinamı aldığımı düşünüyorum. Oldukça sessizleşmiş ve ıslak kullanımı henüz denemedim,dolayısı ile performans farkını henüz hissetmedim. Beklentimin altında kalmadığına sevindim.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (7)

 • on numara beş yıldız
  (29.01.2017)

  gerçekten çok iyi. yıllardır ne bir makine ne bir jilet tıraş sorunuma çözüm olmamıştı. sakallarım hem çok sert hem çok düzensiz cildim de oldukça allerjik bir cilt, tıraş olmak benim için tam bir işkence idi. ilk defa bir tıraştan sonra cildimde tahriş yaşamadım yanma hissetmedim.tıraş için harcadığım süre de oldukça kısaldı. parasını sorun etmezseniz kesinlikle tavsiye ederim.

  MERKEZ - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (2)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN