Braun 9 Serisi 9260s Islak ve Kuru Tıraş Makinesi Yorumları

(77 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • olumsun
  (09.04.2017)

  tavsiye etmem boyun altini tam almiyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Mükemmel
  (05.04.2017)

  Bugüne kadar braun 5 serisi ve panasonic lv 95 beş bıçak lı modelini kullandım ve karşılaştırma yapacak olursak panasonic ve braun 9 serisi kafa kafaya gider burun farkıyla braun daha iyi diyorum ama ikisini alan da pişman olmaz boyun almada braun daha iyi gibi boyun bölgesini alamayanlar büyük ihtimalle sabırsız arkadaşlar makineyi doğru kullanınca boyun bölgesini çok iyi alıyor meraklısı için karşılaştırma yapacak olursam Panasonic kesinlikle dünyanın en güçlü motorunu yapmış gücü hissediyorsunuz ama daha gürültülü braun ise güçlü ama panasonic kadar değil fakat jileti nasıl yapmışlar bilmiyorum panasonic kadar iyi traş ediyor ve artısı yüzünüz yunuşacık oluyor ve sivilce vs yapmıyor boyun bölgesini de daha iyi alıyor braun u seçmemdeki asıl neden yedek parça vs heryerde var panasonic tr yi ciddiye almamış oyüzden sattım braun aldım ve daha çok memnun kaldım tavsiye ederim Bu makineyi kötüleyen arkadaşlar kesinlikle kullanmayı bilmeyen kimseler tecrübeli biri olarak bu makine kullandığım makineler arasında burun farkıyla da olsa en iyisi Not:panasonic lv 95 serisinden sonra yeni bir 5 bıçaklı makine çıkardı biraz braun un başlığına benziyor ortadaki jileti renkli büyük vs onu kullanmadığım için yorum yapamam sonuçta iki markada çok iyi alan pişman olmaz

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (27.03.2017)

  boyun almıyor diyen arkadaşlar traş olmaktan bihaber sanırım. hemen hemen hepsi de ilk defa makine kullanıyorum demiş. boyun almama sebebi işte tam olarak bu. ilk defa makine kullanıyor olmanız. jilet gibi çıkış yönüne doğru değil, çıkış yönünün tersine almanız lazım. çoğu insanda da boyunda çıkış yönleri farklı oluyor. bunu bunca yıl farkedemediyseniz zaten bin liralık cihazla işiniz ne, gidin permatik kullanın.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (2)

 • Hiç Mükemmel değil- 2
  (13.03.2017)

  Yanakları güzel alıyor, jiletten daha iyi olduğu kesin ancak boyun kısmı hiç de anlatıldığı gibi değil. Üzerinden jiletle mutlaka geçmelisiniz. Benim sakallarım sık, işim nedeni ile haftada üç gün tıraş oluyorum. İki günde bir tıraş olmama rağmen boyun kısmımı tam olarak alamıyor, jiletle kalanları alıyorum. ıslak kuru fark etmiyor.

  - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (7)

 • Hiç Mükemmel Değil
  (09.03.2017)

  Yorumun farkedilmesi için en düşük notu verdim. Almadan önce burdaki tüm yorumları okudum. Sadece 1 yorum olumsuzdu. Evet yüzünüzün bazı kısımlarına jiletten daha iyi traş olmuş hissi veriyor. Bu konuda hakkını yemeyelim yanakları tertemiz yapıyor. Ama boyunaltı benim gibi karışık çıkanlar için yetersiz. Özellikle haftasonu sonrası traşta naparsanız yapın boyunaltındaki kılları bırakıyor. Jilet ile üzerinden geçmeniz lazım. Kuru veya köpükle de denedim aynı sonuç.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (5)

 • 100 üzerinden 90 puan
  (20.02.2017)

  ilk kez bir traş makinesi kullanıyorum. İşim gereği normalde 2 günde 1 jiletle traş oluyordum ve bana angarya geliyordu. 1 aydır her gün bu ürünü kullanıyorum ve traş hem hızlı hem zevkli hale geldi. Bazı arkadaşların dediği gibi boyun kısmındaki kıllarda biraz zorlanıyor makine ama her güzelin bir kusuru vardır. 23 ocakta elime aldım, 50 dakikalık şarjdan sonra 19 şubata kadar her gün 4-5 dakika traş oldum ve şarjı bitti. Yani 27 gün * 5dk = 135 dk gibi bir traş süresi 50 dakikalık tam dolum şarjda. Ses konusunda çok sessiz de değil çok sesli de değil. Karar sizin.

  MERKEZ - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (1)

 • Beklediğim gibi çıkmadı
  (11.02.2017)

  Çok memnun kalmadım , tavsiye edemeyeceğim

  MERKEZ - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (9)

 • Hiç iyi değil
  (11.02.2017)

  İlk defa şarjlı traş makinası aldım kaliteli iyi bir şey olsun diye bu ürünü seçtim fakat boyun bölgesini hiç kesmiyor 50 defa üstünden geçiyorum almıyor yüz üzerindede kıllar bırakıyor bu ürünü kullandıktan sonra ayrıca jiletle boyun bölgesini ve yüzde alamadığı kılları alıyorum Diğer markalar nasıldır bilmiyorum ama bu ilk tecrübem çok olumsuz tavsiye etmem

  ÜMRANİYE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (12)

 • Beş Yıldız
  (05.02.2017)

  beş yıldız

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (10)

 • boyun altı
  (04.02.2017)

  boyun altında çok başarılı değil o bolgede baya uğraştırıyor defalarca üzerinden geçiyorum genede almıyor.burada yorumlarda ürünü çok övülmüş büyük beklentilerle aldığım ürün boyun ve çene altinda beni hüsrana uğrattı

  - Bitlis - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (6)

 • Başarılı :)
  (03.02.2017)

  Yaklaşık otuzbeş yıldır bu markanın müşterisiyim.Bu aldığım üçüncü makina. En son makinamı aldığımı düşünüyorum. Oldukça sessizleşmiş ve ıslak kullanımı henüz denemedim,dolayısı ile performans farkını henüz hissetmedim. Beklentimin altında kalmadığına sevindim.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (7)

 • on numara beş yıldız
  (29.01.2017)

  gerçekten çok iyi. yıllardır ne bir makine ne bir jilet tıraş sorunuma çözüm olmamıştı. sakallarım hem çok sert hem çok düzensiz cildim de oldukça allerjik bir cilt, tıraş olmak benim için tam bir işkence idi. ilk defa bir tıraştan sonra cildimde tahriş yaşamadım yanma hissetmedim.tıraş için harcadığım süre de oldukça kısaldı. parasını sorun etmezseniz kesinlikle tavsiye ederim.

  MERKEZ - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (2)

 • eh işte
  (22.01.2017)

  yorumlara bakıp aldım. ben başka bir yerden almıştım ama suan hepsiburada da daha uygun. makinaya gelince. ben günlük traş oluyorum. sabahları jiletle traş olurken çok vakit kaybı oluyor diye bu ürünü aldım. ancak makineyle traş jiletten daha uzun sürüyor. birde jilet kadar sinekkaydi traş pek mümkün değil veya çok ugrasmaniz lazim. ancak uzun sakalı çok iyi alıyor. yani surekli traş olmuyorsaniz bu ürünü onerebilirim. birde şarji uzun gidiyor. çok seyahat ediyorsanız bu önemli bir özellik. biraz büyükçe elde iyi duruyor. sesi biraz rahatsız edici.

  KONAK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (3)

 • Daha iyisi uretilmedi
  (21.01.2017)

  7 serisinden sonra bu herhalde uçar diyorsunuz evet gerçektende bir ucmadigi kalıyor adeta havada temassız şekilde tras edercesine bir his uyandırması iyiki almışım değdi demenize yol açacaktir diye düşünüyorum.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • 5 yıldız *****
  (20.01.2017)

  Bütün yazılan yorumları okudum. Özellikle şimdiye kadar kullandığım traş makinelerinde aradığım ama bulamadığım iki özellik sessizlik ve sinek kaydı traştı. Hergün kullanıma çok uygun, kesinlikle tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • İki Yıldız
  (16.01.2017)

  2-3 günlük sakalı çok iyi almıyor; çok memnun kalmadım. Cildi tahriş ediyor.

  BAKIRKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (10)

 • süper
  (12.01.2017)

  bence süper bir makine kusursuz tras makinesinde braun markası bir numara bu ürünü hiç bir yerde bulamadim. hepsi burada çok teşekürler onların sayesinde alabildim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • Harika
  (10.01.2017)

  Yıllarca Braun'da dahil çeşitli markaları denedim ve birkaç kullanımdan sonra tahriş,tam traş edememe ve boyun bölgesinde kıl bırakma nedeniyle jilet kullanımına döndüm. İlk defa bu seri ile sinek kaydı traş keyfi yaşadım.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • Bu yorumu okuyun ve düşünmeden alın diyorum sadece !
  (10.01.2017)

  Ürün hızlı gönderi olmasına rağmen 3 günde geldi fakat o kısmı geçelim ve direk makineye gelelim. İnanın bu 3. makinem olacaktı ve yine içimde şüphe vardı jilet etkisini veremeyecek diye hatta almasamıydım falan bile dedim kendime. Fakat ürün geldiğinde, kullanımadan bile aleti elinize aldığınız an "bu tamamdır" diyorsunuz. Şimdi bir önceki philips makinemle bunu yanyana çalıştırınca bile neyin ne olduğu ortaya çıkıyor. Evet arkadaşlar sıfır traş ediyor. Sakallarım sert ve sık, makinenin ızgaralarının da genişliği var sıfır almaz imkanı yok dedim ama gerçekten alıyor. İlk etaplarda traş 8-10 dakika sürüyor ama cidden bu süre kullanmaya alıştıkça 3-4 dakikaya indirilebilir. Şarj olayıda şahane diyebilirim. 4 traş oldum hala 1 kademe azaldı şarjı yani 5'ten 4'e düştü. Favori düzeltme kısmı süper diyemem ama iş görür. Kaldı ki bu alet onun için alınmıyor, traş etsin diye alınıyor. Temizleme standı yok falan diye düşünmeyin zaten gerekte yok, ılık suyla yıkayın geçin, haftada birde parmağınıza 1 damla yağ damlatıp ızgaralara dıştan sürün işlem tamamdır. Sonuç olarak bu aleti alırken düşünmeyin, evet fiyatı biraz fazla ama inanın değecek. ucuz cihazları alp deneyince pişman olursunuz.

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (1)

 • vasat
  (10.01.2017)

  makine iyi ama tam sinek kaydı olamıyorsun arada hep sakal kalıyor ne kadar uğraşsan da heralde deneme şansım olsaydı almazdım

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (9)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN