Braun Blenderlar

Mutfaktaki en büyük yardımcılardan biri olan blenderlar, kademeli hızlara sahip çırpıcılar olarak bilinir. Özellikle çorba yapımında kullanılan blender; ayran, milkshake ve mama gibi gıdaların yapımında da kullanılır. Gittikçe geliştirilen blenderler sadece besinleri çırpmakla kalmaz, fındık, ekmek, et gibi malzemeleri parçalamak için de kullanılan çok yönlü bir alettir.

Geleneksel brenderlar, genellikle buz, et gibi malzemeleri parçalamak için kullanılır; el blenderları daha pratik ve kompakt oldukları için çoğu zaman karıştırma ve çırpma işlerinde daha kullanışlıdır. Tüm elektronik ürünlerde olduğu gibi mutfağın demirbaşı olan blenderlarda da teknoloji gün geçtikçe gelişir ve markalar tüketicilerin farklı ihtiyaçları için farklı blender ürünleri geliştirmeye devam eder.

Braun Blender

Geliştirdiği tüm teknoloji ürünleri ile adından dünya çapında söz ettiren Braun markasının en çok tercih edilen küçük ev aletlerinden olan blenderlar, mutfakların vazgeçilmezleri arasındadır. Diğer ürünlerindeki başarısı ve marka imajı sayesinde Braun markası, blender satın alırken akla ilk gelen markalardan biridir. Braun’un blenderları dış malzemelerine, sahip olduğu güce, bıçak türlerine ve hız seviyelerine göre çeşitli modellerde sunulur. Braun, özellikle sert malzemeleri parçalamada kullanılan geleneksel blenderların yanı sıra, hafifliği ve kolay kullanımıyla öne çıkan el blender çeşitlerine de sahiptir.

Braun blenderlar sahip oldukları özellikler ile piyasadaki diğer marka blenderlar arasında fark yaratır. Sıçratmayı önleyen tasarıma sahip blender ucu, hız seviyeleri ve kullanıcılar için çeşitli seviyelerde sunulan güç özellikleri, Braun blenderların en çok tercih edilme sebeplerini oluşturur. Paslanmaz çelik yapıları ve bulaşık makinesinde yıkanabilir parçaları ile de kullanım kolaylığı sağlayan blenderlar, kompakt tasarımları sayesinde mutfakta az yer kaplar.

Braun Blender Seti

İşlevselliğiyle mutfağın baş tacı olan blenderlar, işleri daha da kolaylaştırmak için birçok ek parça ile set halinde de satılır. Braun blender seti modellerinde blendera ek olarak yer alan çırpıcı, doğrayıcı, mutfak robotu, hamur yoğurma aparatı, ölçü kabı, dilimleme bıçakları gibi yemek yapımına yeni bir boyut kazandıran malzemeler bulunur. Tek bir set ile tüm mutfak gereçlerine sahip olma imkanı sunan Braun, kullanışlılığı ön planda tutar. Böylece yapılacak yiyecek veya içeceğin türüne uygun aparat kullanılabilir.

Kalite kadar güvenliği de ilke olarak benimseyen Braun’un blender ürünlerini kolay kullanmak için tasarlanan tak-çıkar özelliği sayesinde, diğer aparatlar kolaylıkla kullanım için hazır hale getirilir. Böylece yemekleri hazırlarken güvenli bir şekilde ihtiyaç duyulan aparat zahmetsizce kullanılabilir.

Braun Blender Fiyatları

Çorba, patates püresi benzeri gıdaların yapımında sıklıkla başvurulan blenderlar, sahip oldukları özelliklere göre farklı modellerde ve farklı fiyatlarda satışa sunulur. Piyasadaki değir markalarla kıyaslandığında, benzer fiyatlarda sunulan Braun blenderlar, birçok ürün modeline sahiptir. Plastik gövdeli blenderlar, metal bazlı gövdeye sahip modellere göre daha uygun fiyatlı olmakla beraber, blender setlerinin sahip olduğu ekipman sayısı ve niteliği de fiyatı büyük ölçüde etkileyen sebeplerdendir. Ayrıca ürünün gücü de modele göre değişiklik gösterir ve güç faktörü de fiyatı doğrudan etkiler.

Mutfakta genellikle yapılan gıdalar bellidir. Buna göre kullanıcılar blender satın almadan önce hangi aparatlara veya blender çeşidine ihtiyacı olduğunu da kolayca belirleyebilir.

İhtiyacı belirleyebilmek son derece önemlidir. Kimse kullanmayacağı bir ekipmana fazladan para ödemek istemez. Bu yüzden beklentileri en fazla karşılayan modeli satın almak, en akıllıca seçenek olacaktır. Blenderların uzun yıllar boyunca mutfaklarda yer aldığı göz önüne alındığında, güvenilir bir marka tercih etmenin gerekliliği ortaya çıkacaktır. Braun gibi tanınmış bir markanın ürününü satın almak, kullanıcıya kalite güvencesi konusunda garanti verecektir.

Braun Blender Fiyatları

22 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Braun
  2. Arzum
  3. King
  4. Fakir
  5. Tefal
  6. Goldmaster
  7. Korkmaz
  8. Arnica
  9. Arçelik
  10. Homend
  11. Philips
  12. Karaca
  13. Blue House
  14. Cvs
  15. Kenwood
  16. Beko
  17. Conti
  18. Vestel
  19. Bosch
  20. Sinbo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Blender Tipi
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Braun
DSACategoryId/2147483637/22001/22003
BAŞA DÖN