Braun Ütüler

Ütüler kırışık kumaşların düzeltilmesinde kullanılan, en çok ihtiyaç duyulan elektronik ev aletlerinden biridir. Yenilenen ve gelişen teknoloji ile geçmişte zorlu olan ütüleme işi, geliştirilerek kolaylaştırılmış ve zamandan tasarruf sağlanmıştır. Farklı pek çok modelde üretilen ve özellikleri ile farklı ihtiyaçlara hitap edebilen tasarımlar, seçimleri kolaylaştırır.

Profesyonel veya evde kullanım için alternatifleri bulunan ütüler, geliştirilmiş özellikleri ile teknik açıdan da enerji tasarrufu sağlar. Ütü tercihinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmak ve size uygun olan ürünü seçmek, ütüleme işleminizi keyifli hale getirecektir.

Braun Ütüler

Braun ütüler yüksek teknoloji kullanılarak ve özellikleri sürekli yenilenerek üretilir. Yapacağınız seçimler alternatif pek çok seçenekle beraber sunulur. Eloxal, safir veya seramik tabanlı seçenekler ve farklı watt gücüne sahip ürünler, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih yapmanızı kolaylaştırır. Kazanlı, buharlı ve kablosuz çeşitleri kullanım amaçlarınız düşünülerek, ütüleme işinizi kolaylaştıracak biçimde üretilmiştir.

Braun ütülerin dizaynı sivri ucu, taban özelliği ve hafifliği sayesinde; kumaşları fazla efor sarf etmeden düzleştirerek avantajlı kullanım sunar. Farklı kumaşlara göre ayarlanabilir ısı ve buhar ayarı, zorlu kumaşlarda güç, narin kumaşlarda hassasiyet sağlar. Braun ütü geniş ürün yelpazesi ve model seçenekleri ile yapacağınız seçimleri kolaylaştıracaktır.

Buharlı ütü modelleri günlük kullanımlar için yeterliyken, daha detaylı ve profesyonel kullanımlar için kazanlı modeller idealdir. Seyahat için kablosuz ve küçük, bavulda ağırlık yapmayacak modeller tercih edilebilir. İhtiyaç duyulan temel ev aletlerinden biri olan ütüler, kullanım şartlarına uygun kullanıldığında uzun ömürlüdürler. Dış dizaynlarıyla da farklı zevklere hitap eden ürünler estetikle teknolojiyi bir arada sunar.

Braun Ütü Fiyatları

Braun ütü fiyatları, modellerin fonksiyonel özellikleri, kullanım alanları ve watt gücüne göre değişkenlik gösterir. Farklı modellerin işlevleri değiştiğinden, fiyatları da farklıdır. Taban çeşitleri, kazan modelleri ve buhar basıncına göre değişkenlik gösteren fiyat aralıklarını inceleyebilirsiniz. Alacağınız ürünün işlevi kadar, dayanıklı ve sağlam olması da önemli bir kriterdir.

Ne kadar sıklıkla ütü yaptığınız ve kıyafetlerinizde tercih ettiğiniz kumaşlar seçiminizde etkili olacaktır. Ebatlarına göre farklılık gösteren ütü çeşitleri bulunduğu gibi, perdeler ve askıda ütüleme imkanı sunan modeller de mevcuttur. Braun sayesinde pratik ve ergonomik ürünler ile ütüye ayırdığınız zaman kısılacaktır.

Ütü seçimi kadar, sahip olacağınız ütünün temizliği de önemlidir. Kullanım talimatlarına uymak, ütünüzü uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Normal temizleyiciler yerine, ütülere özel temizleyiciler kullanmak sorunsuz kullanım sunar. Kireç giderici ürünleri kullanmak fayda sağlayacağı gibi, çeşme suyu kullanmamak buhar deliklerinin tıkanmasını engeller. Tıkanan delikler bir süre sonra kıyafetlerinizde leke oluşturacağından düzenli temizlemek önemlidir.

Braun Ütü Modelleri

Braun ütü modelleri taban özellikleri, buhar gücü ve kazan tipine göre pek çok seçenekle sunulur. Eloxal, seramik veya safir tabanlar kıyafetlerinizin kırışıklığını gidermek için, kayganlık avantajı sunarak ütüleme işlemini kolaylaştırır. Ayrıca ürünlerin tabanının yapışmaz olması ve koyu renk kumaşlarda parlama yapmaması aranılan özelliklerdendir.

Buharlı modeller, kumaş özelliklerine göre ayarlanabilir olduğu için geniş kullanım imkanı sağlar. Kumaş tercihlerine göre ısı ayarı yapmak hızlı sonuçlar almanıza olanak verir. Buharlı ütüler temel ihtiyacı karşılamaya yeterken, daha kapsamlı kullanımlar ve çok fazla ütü yapılan ihtiyaçlar için kazanlı ütüler ideal kullanım sunar.

Sabit durduklarında otomatik kapatma özelliği bulunan ürünler güvenlik açısından rahatlık verir. Modellerin watt gücü, hafifliği ve buhar delik sayısı seçimlerinizi etkiler. Ütü modelleri aradığınız özellikleri bir arada sunarak seçiminizi kolaylaştırır. Farklı özelliklere sahip ürün çeşitliliği, seçimlerinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca ütü seçimini ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmak, iş gücünüzü hafifletecektir.

Braun Ütü Fiyatları

18 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Braun
  2. Tefal
  3. Philips
  4. Arzum
  5. Goldmaster
  6. Fakir
  7. Bosch
  8. Vestel
  9. King
  10. Beko
  11. Arçelik
  12. Siemens
  13. Delonghi
  14. Sinbo
  15. Arnica
  16. Conti
  17. Electrolux
  18. Silter
  19. Cvs
  20. Hotpoint Ariston
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Watt Aralığı
 7. Satıcı A-Z
 8. Buhar Kazanı
 • Marka Braun
DSACategoryId/2147483638/17071/155122
BAŞA DÖN