Evlerin olmazsa olmaz eşyaları arasında yer alan ütülerin kullanım kolaylığı, pratikliği, kaliteli olması özellikle ev hanımları ve çalışanlar açısından zaman tasarrufu sağlaması açısından oldukça önemli oluyor. Buharlı ütü modelleri bu anlamda genel olarak zor ve vakit alan ütü yapma işleminin kolay ve zevkli bir şekilde tamamlanması için zemin hazırlıyor. Özellikle zor olan kıyafetlerin ütülenmesi için ideal olan buhar haznesi, ütüleme işleminin daha kısa sürede gerçekleştirilmesine imkan sunuyor. Ürün çeşitlerinin kireci önleme özelliği ise daha kaliteli uygulama yapılmasına olanak tanıyor. Ürünün buharının doğru olarak uygulanması sayesinde, kırışıklıklar daha kolayca açılabiliyor ve bu anlamda işlerinizin kolaylaşması mümkün oluyor. Güçlü olan buhar vasıtası ile kolay bir şekilde uygulama yapılabildiği için önemli ölçüde zamandan tasarruf etmek ve diğer işleriniz için daha fazla zamanınızın kalması sağlanıyor.

Buharlı Ütü Fiyatları

Ürün çeşitleri arasında kireç tutucu özellikli olan model tercih edildiği takdirde, kireçten kurtularak daha uzun ömürlü bir kullanım elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra, yüksek buhar performansı sayesinde daha kaliteli bir uygulamaya olanak tanınıyor. Ayrıca yüksek olan buhar çıkışı sayesinde zamandan önemli ölçüde tasarruf sağlanıyor. En önemli özelliklerden olan otomatik kapanma özelliğinden faydalanılarak, ürünün güvenli bir şekilde kullanılması mümkün oluyor. Bu sayede ev kazalarının ve olumsuz sonuçlarının önüne geçilmesi için zemin hazırlanıyor. Bu şekilde içiniz rahat bir şekilde ürünü kullanmanız sağlanıyor ve güvenli bir işlem yapabilmeniz için gerekli tedbir alınmış oluyor. Buharlı ütü fiyatları ise kullanım özelliklerine, markasına, modeline ve donanımsal özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Buhar gücü sayesinde, ütü masasında kolay bir şekilde uygulama gerçekleştirebileceğiniz gibi dikey işlem özelliğinden yararlanarak dilerseniz askıda ütüleme yapabilmenize imkan sunuluyor. Bu sayede, askıdaki kıyafetleriniz için de özellikle son dokunuşlar açısından güzel bir sonuç ortaya çıkarılmış oluyor. En fazla zaman alan ve zahmetli işler arasında yer alan bu işlemin en kısa sürede ve pratik tamamlanması için uygulama sıklığınıza göre uygun bir model tercihi yapmanız, işlerinizin önemli ölçüde kolaylaşmasını sağlıyor.

Buharlı Ütü Çeşitleri

Farklı markalara ait ve farklı özelliklerde ihtiyacınıza en uygun buharlı ütü çeşitleri arasından kolay bir şekilde tercih yapmanız mümkün oluyor. Bu sayede hem zaman açısından tasarruf ederken hem de fazla efor sarf etmediğiniz için daha az yorgunluk hissetmeniz sağlanmış oluyor. Birbirinden şık ve estetik tasarlanmış ürün modellerini seçerek, pratikliğe katkı sağlayacağınız gibi görsel anlamda da hoşunuza giden bir eşyayı daha keyifli bir şekilde kullanma imkanınız oluyor. Ürün modellerinden tutma bölümünün rahat olması, daha konforlu bir uygulama yapmanız için avantaj sağlıyor. Bunun yanı sıra geniş su hazneli ürünler tercih edildiği takdirde,  su doldurma işleminin daha az sıklıkla yapılmasına imkanı sunuluyor.

Çizilmelere karşı dayanıklı olan ve kaliteli kayma performansı sağlayan taban özellikleri sayesinde, daha güzel sonuçların ortaya çıkarılması mümkün oluyor. Ürün modellerinin işlem esnasında su damlatmama özelliklerinden yararlanılarak daha iyi performans sağlanıyor. Kendi kendini temizleyebilen taban sayesinde, ürün zemininin kayganlığının devam etmesi ve daha konforlu bir kullanım için olanak tanınıyor. Ürün çeşitlerinin yeterli uzunlukta olan kablo ve kordon uzunluğu ise işlerinizin kolaylaştırılmasına yardımcı oluyor. Ürün modellerinin ayarlanabilir olan ısı kontrol ayarları ile ısıyı istediğiniz ölçüde ayarlayarak, işlemi daha kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Farklı markalara ait ve farklı özellikteki ürün modellerinden isteğinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünleri seçerek kullanmanız, işlerinizi oldukça kolaylaştırarak önemli ölçüde zamandan tasarruf sağlamanıza imkan sunuyor.

Buharlı Ütü

379 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tefal
  2. Philips
  3. Arzum
  4. Siemens
  5. Fakir
  6. Goldmaster
  7. Beko
  8. Arçelik
  9. Bosch
  10. King
  11. Arnica
  12. Braun
  13. Premier
  14. Sinbo
  15. Vestel
  16. Conti
  17. Cvs
  18. Electrolux
  19. Profilo
  20. Stilevs
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Buhar Kazanı
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/17071/155122/80162056
BAŞA DÖN