Gün içerisindeki yorgun düşen bedeninizi, rahat ve derin bir uyku ile yerine getirmeyi amaçlayan Bunjee yatak modelleri, deliksiz ve konforlu bir uyku elde etmenizi sağlıyor. Ergonomik ve rahat bir kullanım sunan Bunjee yataklar, özel konforlu yaysız sistemleri, benzersiz teknolojisi ve vücudu destekleyen materyalleri ile ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlıyor. Farklı yatak teknolojilerini tek bir üründe bir araya getiren ürünler sayesinde, her mevsim derin bir uykuya dalabilir, çok daha enerjik ve dinlenmiş bir şekilde güne başlayabilirsiniz.

Vücut formunuzu en iyi şekilde algılayan akıllı yatak teknolojilerini bir araya getiren Bunjee yatakları, iki farklı yatak teknolojisini aynı anda kullanıyor. Alt kısmında bulunan soft sünger eklentisi ve üst kısmında bulunan visco teknolojisi sayesinde yatağınızı daha ideal bir formda kullanabileceğiniz modelleri, dilerseniz tek kişilik dilerseniz çift kişilik olarak inceleyebilirsiniz. 3 cm’lik visco eklentisi sayesinde çeşitli sağlık sorunları ile uykunuzda savaşan Bunjee yatak, bedeninizi negatif etkilerden de uzak tutmayı amaçlıyor.

Bunjee Yatak Çeşitleri

Sağlıklı ve konforlu bir kullanım için çeşitli çözümler üreten Bunjee visco yatak modelleri, basınç dengeleme özelliği ile birlikte geliyor. Bu sayede uyku sırasında dönmelerin ve dönmelere bağlı oluşan ağrıların önüne geçmeyi amaçlayan modeller, kesintisiz ve deliksiz bir uykunun kapılarını aralıyor. Özellikle gece sık sık dönmekten rahatsız olan kişiler, bel ağrısı çekenler ya da uyku düzensizliği olanlar için etkin bir çözüm olan basınç dengeleme özellikli modelleri rahatlıkla tercih edebilir, konforun ve rahatlığın keyfini sürebilirsiniz.

Diz, bel, bacak ya da kalça gibi uyku sırasında dengesi bozulabilecek bölümler için boşluk doldurma ve orantılama teknolojisi sunan modeller, vücudun kıvrımlı bölgelerinin yatak ile birleşmesini sağlıyor. Ergonomik yapısı sayesinde, vücut ağırlığınızı yatağın her bölgesine eşit bir şekilde yayan Bunjee yatak çeşitleri, uyku sırasında yatağınız ile bir bütün olmanızı amaçlıyor. Uzun vadede konforlu ve doğal bir pozisyon elde etmenizi sağlayacak, bel ağrılarınızı azaltacak modelleri tercih ederek, pozitif bir uyku deneyimi elde edebilir, enerjinizi en uygun şekilde toplayabilirsiniz.

Özellikle uykusu hafif, sese duyarlı ya da titiz kişiler için mikroplardan arındırılmış sessiz yatak teknolojisi sunan Bunjee yataklar, yay kullanılmadan üretilmiş, anti bakteriyel yatak serileri ile dikkat çekiyor. Açık hücreli malzemeden üretilmiş dokusu sayesinde mikrop oluşumunun önüne geçen ve aynı zamanda yay kullanılmasını gereksiz hale getiren modeller sayesinde deliksiz ve konforlu bir uykuyu deneyimleyebilir, aynı zamanda hijyenik bir ortam elde edebilirsiniz.

Bunjee Yatak Fiyatları

Vücut sürtünmesine bağlı ya da nevresimler ile temas sonucu oluşabilecek elektriklenmeler ile baş eden modeller, anti-statik dokusu ile de vücudunuzdaki negatif enerjiyi azaltmayı amaçlıyor. Statik elektriklenmenin önüne geçen, oluşan elektriğin yataktan uzaklaştırılmasını sağlayan Bunjee yatak çeşitleri, kan akışınızı ve omurilik sağlığınızı destekleyici özellikler taşıyor.

Aloe vera bitki özleri ile dokunan kumaşı sayesinde, vücudunuzu saran psikolojik etmenlerle baş etmeyi amaçlayan Bunjee modelleri, vücut sağlığınızı etkileyen ruhsal dalgalanmalarınızı da geride bırakmanızı sağlıyor. Gün içerisinde yaşadığınız koşuşturma, trafik ya da iş yoğunluğu sonucu oluşan stres, üzüntü ya da sıkıntı gibi durum değişikliklerinizi doğanın mucizeleri ile gidermeyi amaçlayan modeller, gece uykusu sırasında huzurlu bir kullanım sunuyor.

Sünger dokusunun içerisinde bulunan hava boşlukları sayesinde, yatağınızın nefes almasını amaçlayan Bunjee modelleri, aynı zamanda gece boyunca oluşabilecek terlemeler ile de baş etmeyi amaçlıyor. Çeşitli sıvı dökülmelerine, tere ya da neme karşı etkin bir çözüm oluşturmayı amaçlayan Bunjee modelleri arasından ihtiyacınıza göre ürünleri inceleyebilir, Bunjee yatak fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, çift ya da tek kişilik modellerden tercihinizi yapabilirsiniz.

Bunjee Yatak Fiyatları

2 ürün var
  1. Alt Kategoriler
  2. Markalar A-Z
    1. Merinos
    2. Visco-Pro
    3. Mattrest
    4. MopaTeks
    5. Therapy Bedding
    6. Bunjee
    7. Bed-Mart
    8. Comfortline
    9. Visco Power
    10. Kaybed
    11. Mopa Teks
    12. Aır Comfort Visco
    13. Bera Yatak
    14. Heyner
    15. Serhat Mobilya
    16. Monessa
    17. WellMatt
    18. Opalın
    19. Derman Yatak
    20. Metalia
  3. Fiyat Aralığı
    -
  4. Ürün Puanı
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Ebatlar
  7. Satıcı
  • Marka Bunjee
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123
BAŞA DÖN