Burberry, dünyanın en köklü ve ünlü markalarından bir tanesi olarak tanınıyor. 1856 yılında İngiltere'nin Hampshire şehrinde bir manifatura dükkânında çalışan 21 yaşındaki Thomas Burberry, kendi dükkânını açmak üzere işinden ayrılıyor. Böylece dünya moda devlerinden biri olan Burberry’nin ilk temelleri atılmış oluyor. İngiltere’de küçük bir moda evi olarak kurulan Burberry, öncelikle dış giysi olarak adlandırılan çeşitler üzerine yoğunlaşıyor. Üretim yapacağı kumaşları beğenmeyen Thomas Burberry, 1881 yılında gabardin kumaş türünü geliştiriyor. Suya dayanıklı ve sıcak tutan bu kumaşın 1888 yılında patentini de alıyor. Böylece markanın geleceği şekillenmiş oluyor. Merkezi Londra’da olan şirketin ileriye dönük anlamını taşıyan Burberry Knight logosu ise 1904 yılında tescilleniyor. Markanın adını duyurması 1920’den sonra, daha modern giysiler üretmesiyle gerçekleşiyor. Ünlü insanların, Burberry ürünlerini kullanmaya başlaması ile popüler bir marka haline geliyor. Kendine özgü çok bilindik bir tasarım olan açık kahverengi, kırmızı, siyah çizgili deseni ilk kez 1924 yılında trençkotlarda kullanılıyor. Ardından pek çok aksesuarda bu deseni değerlendiren marka giysiden şemsiyeye, eşarptan parfüme, gözlükten çantaya kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunuyor. Mart 2007’den beri üretim merkezi olarak Hong Kong ve Çin’i seçen marka, üretiminin çoğunluğunu buralarda gerçekleştiriyor.

Burberry Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Köklerine bağlı kalarak zamana ayak uydurmayı başaran ender markalardan birisi olan Burberry, dünya markası olmanın avantajını daima yaşıyor. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan markanın gözlükleri, çantaları ve parfümleri, modern giysi ve aksesuarları büyük ilgi görüyor. Kendine özgü bir tarz yaratan Burberry kadın güneş gözlüğü modelleri en çok talep gören ürünlerin arasında yer alıyor. Kadın gözlüklerinin kalitesi, şık tasarımları, teknik özellikleri ve estetik duruşları kadın kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Lüks ve konfor içeren gözlük tasarımları kullanıcılarına farklı bir zarafet katıyor.

Burberry markasının yenilikçi çizgilerle üretim anlayışı, kadın gözlükleri koleksiyonlarına da yansıyor. Kaliteli materyal kullanılarak üretilen gözlükler ünlü tasarımcılar tarafından hazırlanıyor. Markanın bazı modelleri İngiltere’de tasarlanıp, İtalya’da üretiliyor. Her biri kadınların kıyafet seçeneklerine uyumlu olacak çeşitlilikle tasarlanıyor. Koyu kaplumbağa selülozunda, İtalyan yapımı olan yuvarlak çerçeveli Burberry kadın güneş gözlüğü modelleri büyük beğeni kazanan modeller arasında bulunuyor. Bu modelin kenarlarında deri efekti de kullanılıyor. Degrade özelliği taşıyan ve çizilmelere karşı dirençli olan kahverengi camlar ise yüzde yüz UV koruması sağlıyor. Malzemeler keçi derisi ve metalin ilginç bir birleşimi olarak dikkat çekiyor.

Burberry kadın güneş gözlükleri içinde İtalyan yapımı olan, açık altın tonu renge sahip metal pilot güneş gözlüğü modeli de dikkat çekiyor. Kaplumbağa deseni de içeren gözlük çok özel bir tasarıma sahip bulunuyor. Çizilmeyen kahverengi degrade gözlük camları güneşin zararlı ışınlarına karşı yüzde yüz koruma sağlıyor.

Burberry Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları

Burberry güneş gözlükleri genellikle dikkat çekmeyi seven, rahatına düşkün, albenisi ve çekiciliği yüksek kadınların tercihi oluyor. Markanın, genç ve özgür ruhlu kadınlara yönelik hazırladığı modern tasarımlar da bulunuyor. Damla, çekik, yuvarlak, oval, köşeli, kelebek gibi çerçeve biçimleriyle üretilen kadın güneş gözlükleri siyah, kahverengi, gri, altın rengi gibi seçenekler sunuyor. Burberry kadın güneş gözlüğü fiyatları ürünlerin tasarımlarına, modellerine, içerdikleri teknik özelliklere göre farklılıklar gösteriyor.

Burberry gözlük tasarımları her mevsim özelliklerine uygun düşünülmüş modeller olarak öne çıkıyor. Marka için özel üretilen güneş camları, gözlerin zararlı ışınlardan korunmasında güvenilir bir koruma sağlıyor. Dünyanın en bilinen moda markalarından olan Burberry her yaştan kadın kullanıcıya hitap eden gözlük tasarımları sunuyor. Degrade veya tek renk cam seçeneği, çerçeve özellikleri, güneş gözlüğü camının taşıdığı nitelikler ve gözlük tasarımcıları gibi etkenler Burberry kadın güneş gözlüğü fiyatları açısından belirleyici özellikler olarak karşımıza çıkıyor.

Burberry Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

14 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Burberry
  2. Osse
  3. Rainwalker
  4. Silvio Monetti
  5. Angel Eyes
  6. Dicaprio
  7. De Valentini
  8. Emilio Pucci
  9. Swing
  10. Calvin Klein
  11. Elegance
  12. Juliano
  13. Rachel
  14. Guess
  15. Paco Loren
  16. Belletti
  17. Vernis Sage
  18. Eagle Eyes
  19. Ruffina
  20. Vogue
  21. Aqua Di Polo 1987
 2. Cinsiyet
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Satıcı
 5. Cam Rengi
 6. Filtre Tipi
 • Marka Burberry
DSACategoryId/2147483632/1120745/1123163
BAŞA DÖN