Buzdolabı Kampanyaları ve Markaları

Buzdolabı Modelleri ve Kampanyaları

Buzdolapları farklı tasarımlar ve oldukça değişken fiyatları ile bizlere sunuluyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çeşit çeşit özelliklere bürünen yeni buzdolabı çeşitleri, Hepsiburada.com adresinde sizleri bekliyor. Buzdolaplarında geçmiş yıllarda en popüler renk olarak beyaz karşımıza çıkıyordu. Son zamanlarda ise koyu renkler, ilgi çekici tasarımlarıyla beyaz rengin yerini almaya başladı. Buzdolabı almaya karar verdiğiniz an da ilk olarak ihtiyacınız olan boyutları belirleyiniz. Çift kapalı buzdolabı, tek kapılı buzdolabı, büro tipi buzdolabı gibi çok fazla çeşit bulunuyor. Eviniz veya ofisiniz için uygun buzdolapları değişkenlik gösterecektir.  Bu konuda doğru kararı vermeniz uzun sürekli kullanacağınız dan dolayı önem taşımaktadır.

Buzdolabı Etiketleri

Buzdolaplarının bir çoğunda en altta ses simgesine benzer bir ikon görürsünüz. Bu ikonun anlamı buzdolabına ait gürültü seviyesinin belirtilmesidir.  Aynı alanda yer alan buz ikonu da, buzdolabının derin dondurucu hacmini betimliyor. Etiket üzerindeyıllık (kW) elektrik tüketimini de görebiliyorsunuz. 

Dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bir tanesi de dolabın sınıfıdır. A, A+, A++ gibi çeşitli sınıflar bulunmaktadır. Bu sınıfların arasında en iyisi A+++ olanlarıdır. A’dan aşağıya kadar indikçe enerji  tüketimi de artış göstermektedir. Eğer buzdolabının yakacağı elektrik, önemsediğiniz noktalardan bir tanesi ise bu konuya dikkat etmeyi ihmal etmeyiniz.

Alacağınız buzdolabının mutlaka garanti süresini göz önüne alınız. Buzdolabınıza ait garanti süresi ne kadar uzun olursa, siz de o kadar avantaja sahip olacaksınız.

Buzdolabı Garanti Süresi Uzatma

Bazı buzdolaplarını aldıktan sonra garanti süresini uzatabiliyorsunuz. Bu konu hakkında çeşitli bilgiler ürün sayfalarında belirtilmektedir.  Garanti süresini uzatabileceğiniz bir buzdolabı aldığınızda uygun fiyat avantajları sayesinde,garanti süresini uzatarak uzun süre problemsiz bir şekil de buzdolabınızı kullanabilirsiniz. Garanti süresi uzatma konusunda Eğer buzdolabı sipariş sayfasında garanti uzatma hakkında bilgi yer almıyorsa, buzdolabınızı kurmaya gelen servis çalışanından da konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin için en doğru bilgiyi servis çalışanı veriyor olacaktır.

Büro Tipi Buzdolapları

Bir ofisiniz bulunuyor, bu ofis için de dolap arıyorsanız sizin için en uygun seçenek, büro tipi buzdolapları olacaktır.  Büro tipi buzdolaplarının en büyük avantajı fiyatıdır. Normal buzdolaplarına göre biraz daha ufak olması sebebiyle fiyatları normalin daha da altındadır. Fiyat dışında kapladığı yer bakımından da büyük avantaj sağlar. Ufak boyutları sayesinde ofisinizde en ufak alanlara dahi kolayca yerleştirebilirsiniz.  Büro tipi buzdolapları da çeşitli kalite sınıflarına ayrılmaktadır.

Büronuz için alacağınız buzdolabını belirlemeden önce mutlaka hacimlere karar veriniz. Hacim kararınızı verdikten sonra birçok markadan bütçenize en uygun büro tipi buzdolabını sipariş verebilirsiniz.Sitemizde Beko, Hotpoint, İndesit gibi markaların büro tipi buzdolabı çeşitlerini bulabiliyorsunuz.

Buzdolabı Malzemesi

Son zamanlarda çelik buzdolapları oldukça ilgi görmektedir.Bu ilginin başlıca sebebi de, geliştirilmiş olan malzemelerin parmak izi yapmıyor oluşu ve ilgi çekici görünümüdür. Buzdolabının iç kısmını göz önüne aldığımız zaman da, raflarda sıkça temperli cam kullanılıyor. Geçmişte buzdolaplarının içerisinde cam gibi çeşitli malzemeler denenmiştir. Bu malzemeler arasında en iyisi olarak temperli cam belirlenmiştir. Bu sebeple yeni bir dolap alıyorsanız yüksek bir ihtimalle raflarınız temperli camdan oluşacaktır.

NoFrost Buzdolabı Nedir?

Nofrost buzdolaplarında içlerde nem ve kar oluşmasının önüne geçmek için çeşitli teknolojilere yer verilmektedir. NoFrost teknolojisi sayesinde dolabınıza koyduğunuz yiyecekler uzun süre ilk günkü kalitesini koruyor.

Buzdolaplarında Tatil Modu

Eğer teknolojiyi takip etmeyi seviyor, yeni nesil bir buzdolabı aldıysanız buzdolabınızda tatil modu bulunma ihtimali yüksektir. Son zamanlarda birçok marka, yeni üretmiş olduğu buzdolaplarına tatil modunu eklemektedir.  Uzun veya kısa bir tatile çıkacağınız zaman dolabınızı bu moda geçirebilirsiniz. Bu mod sayesinde dolapdüşük enerji tüketimine geçecektir. Düşük enerji tüketiminde dondurucunuzda yer alan ürünleri bozmadan tutacaktır. Normal dolabınız ise koku yapmaması için ortalama 12 derecede siz gelene kadar çalışacaktır.

Buzdolabında İnox Özelliği

Eğer baktığınız buzdolabının sayfasında inox özelliğinden bahsediliyorsa şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. İnox teknolojisi sayesinde dolabınızın yüzeyi normale göre daha az leke tutacaktır. Sizde bu sayede fazla temizlik problemi yaşamayacaksınız.

İnox maddesi için özel olarak üretilmiş olan solüsyonlardan satın alarak da dolabınızı temizleyebilirsiniz. Bu solüsyonlar dolabınızın normale oranla çok daha iyi temizlenmesini sağlayacaktır.

Buzdolabı Ses Seviyesi

Her buzdolabı belli oranda ses çıkartmaktadır. Bazı buzdolaplarının sesi fazla rahatsız etmeyecekken, bazıları oldukça rahatsız edici derece de ses yapmaktadır. Yeni bir buzdolabı alıyorsanız bu konuda da hassas davranmanızı tavsiye ediyoruz. Daha önce bahsetmiş olduğumuz buzdolabı etiketleri konusunda, ses seviyesini nasıl tespit edebileceğinizi anlatmıştık.Ses seviyesinin de fiyat konusunda etki sağladığını sizlere söyleyebiliriz.  Düşük sesli bir buzdolabı alırken bunu da göz önüne almalısınız.

Buzdolabı Karşılaştırma

Hepsiburada.com olarak sizlere bütün ürünleri diğeriyle karşılaştırma imkanı sağlıyoruz. Bu sayede kararsız kaldığınız dolapları birbiriyle karşılaştırabilir, sizin için en uygun buzdolabını seçebilirsiniz.  Karşılaştırma kısımlarını ürün sayfalarında görebilir, hızlıca karşılaştırma işlemini yapıp doğru ürünü bulabilirsiniz. Karşılaştırma sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabiliyorsunuz;

 • Hacim Karşılaştırması
 • Dondurucu Özelliği
 • Enerji Sınıfı
 • Enerji Tüketimi
 • Boyutlar
 • Renk
 • Garanti Süresi

Yukarıda belirtilen bilgileri bir arada görmeniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bu sayede de doğru tercihler yapabileceksiniz.

Buzdolabı Satın Almadan Önce;

Sonuç olarak alacağınız bir buzdolabını uzun süre kullanacağınızı başta düşünmeniz gerekiyor. Fiyat konusunda yapacağınız ufak hesaplar bir süre sonra daha fazla masraf yapmanıza yol açabilecektir.Buzdolabında kullanılan malzeme, boyutları, hacimleri, enerji tüketimi kavramları başlıca incelenmesi gereken unsurlardır. Yüksek bir enerji tüketimine sahip buzdolabı almanız halinde faturanızın yüksek gelmesi problemiyle yüzleşebilirsiniz. Seçiminiz sırasında seçtiğiniz markadan çok markaya ait servis sürecini inceleyiniz. Her markanın servis süreci farklı çalışmaktadır. Bu sebeple buzdolabını aldıktan sonra servis sorunlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Sizi servis süreçleri hakkında bilgilendirecek en güzel yer kullanıcı yorumları kısmıdır. Sitemizde yer alan bütün buzdolapların da kullanıcı yorumları sekmesi yer almaktadır. Buzdolabına sahip olan kişilerin yorumlarını okuyup, gerçek kişilerin fikirlerine erişme imkanı elde edersiniz.  Geçmişte buzdolabı denildiği zaman beyaz renk haricinde pek fazla renk seçeneğiniz yokken, şimdi çok fazla sayıda renk seçeneğiniz bulunuyor. Farklı renkler seçerek de evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Yeni buzdolabı seçimi sırasında birçok kişi fiyat farkından dolayı hacim olayını pek fazla önemsememektedir. Buda buzdolabı alım sırasında yapılan hatalardan bir tanesidir. Şimdi alacağınız düşük hacimli buzdolabı,kısa bir süre sonra ikinci bir dolabı almak zorunda bırakabilecektir. Bu durumda ek maliyet ve yer kaybını meydana getirecektir. 

Sitemizde buzdolabı çeşitlerinin yanı sıra çamaşır makinesi,ankastre setler, bulaşık makineleri, derin dondurucuları da bulabiliyorsunuz.Dilediğiniz ürünü hızlı bir şekil de sipariş verebilir, hızlıca evinize kadar teslim alabilirsiniz.

Ürünlerin büyük bir çoğunluğu servis tarafından aktif edilmektedir. Bu sebeple mutlaka ürün yönergelerine uyum sağlayınız. Ürünü kendiniz açmanız halinde garanti problemleri yaşayabilirsiniz.

Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

463 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siemens
  2. Bosch
  3. Arçelik
  4. Liebherr
  5. Vestel
  6. Samsung
  7. Altus
  8. Hotpoint Ariston
  9. Profilo
  10. LG
  11. Regal
  12. Grundig
  13. Beko
  14. Electrolux
  15. Hitachi
  16. Indesit
  17. Sharp
  18. SEG
  19. Uğur
  20. Vestfrost
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Kullanım Şekli
 6. Ürün Tipi
 7. Dondurucu Özelliği
 8. Enerji Sınıfı
 9. Üretici A-Z
 10. Kontrol Paneli
 11. Ürün Rengi A-Z
 12. Genişlik (cm) A-Z
 13. Yükseklik (cm) A-Z
 14. Derinlik (cm) A-Z
 15. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat A-Z
 16. Ses Seviyesi (dB) A-Z
 17. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN