Calvin Klein Bayan Cüzdanlar

Bir kadının gündelik hayatında çanta ne kadar önemliyse, cüzdan da aynı ölçüde önemlidir. Gelişen moda akımlarıyla çantalar valizlere, cüzdanlar ise çantalara dönüşerek, ebatlarında gözle görülür bir değişime uğrarlar. Hem boyut olarak hem de işlevsellik anlamında değişiklik gösteren parçalar, koşuşturmacalı gündelik hayata yeni şekilleriyle daha rahat uyum sağlarlar. Bunun yanında çoğu zaman hayatı kolaylaştırırlar. Neredeyse çantaların yerini tutacak olan, gündelik hayatta kadınlara hızlı ve rahat hareket etme olanağı sağlayan cüzdan modellerine Calvin Klein ürünleri arasından ulaşabilirsiniz.

Calvin Klein Bayan Cüzdan

Hayatı kolaylaştıran cüzdanlar, birçok kadının tercihi olurken, eski tip, sadece para taşımaya yarayan, tek gözlü ve bölmesi olmayan ufak cüzdanlar da böylece rafa kalkar. Her türlü zevke ve kullanım amacına göre tasarlanan Calvin Klein bayan cüzdanlar; dikdörtgen formu, bir baştan bir başa dönen fermuarı, tercihe göre deri, kanvas ya da sentetik malzemeden üretilen, çok bölmeli modelleriyle, kadınların son dönemde bir cüzdandan beklentilerini, hem estetik olarak hem de işlevsellik anlamında karşılar.

Cüzdanların işlevselliği ve estetiğinin yanında, kullanılan çantayla uyumlu olması da, kadınların dikkat ettiği hususlardan biridir. Renk seçenekleri ve model alternatifleri olarak kadınlara şıklığı ve uyumu, kullanım rahatlığının yanında sağlayan marka, moda sektöründeki öncüler arasındadır. Bu nedenle yıllardır süre gelen çizgisini, kusursuz tasarım anlayışını ve kalitesini cüzdanlarına da etkili bir biçimde yansıtarak, kadınların beğenisini toplar.

Calvin Klein Bayan Cüzdan Modelleri

Calvin Klein bayan cüzdan modelleri genellikle 2 adet ana para bölmesi, 12 adet kart bölümü ve 1 adet fermuarlı bozuk para bölümünden oluşur. 2 adet ana para bölmesi, paraların büyüklü küçüklü gruplandırılabilmesi açısından kolaylık sağlar. 1 adet fermuarlı bozuk para gözünün olması da bozuk paraların bir yerde toplanabilmesi açısından oldukça kullanışlıdır. Cüzdanlardaki kart bölmelerine, ehliyet ve nüfus cüzdanının yanında, kredi kartlarının ve mağaza kartlarının artmasıyla birlikte fazlaca ihtiyaç duyulur. Calvin Klein bayan cüzdanlarının genelinde bulunan 12 kart bölmesi de bu cüzdanları tercih eden kişilere kullanım rahatlığı sağlar. Ayrıca bu tarz büyük cüzdanlara, cep telefonları, küçük not defterleri, anahtar gibi minik araç gereçler konulabilir. Böylelikle Calvin Klein cüzdanlar, kadınların büyük çantaların içinde aradıklarını hemen bulamama sorununa çözüm getirirler.

Bu kadar büyük bir cüzdan kullanmak istemeyenler için, markanın bölmesi az ya da tek cepli modelleri de vardır. Tek ana para bölmesi ve 6 adet kart bölümüne sahip cüzdanlar ya da tek cepli modeller, fazla kredi kartı ya da mağaza kartı kullanmayan, yanında çok fazla eşya taşımak istemeyenler için oldukça kullanışlıdır. Bu tasarımlar da diğerleri gibi aynı estetik anlayışıyla üretilirler.

Çantasız dışarı çıkmak istediğiniz zamanlarda, şık tasarıma sahip cüzdanınızı yanınıza alabilirsiniz. Marka siyah, bej, kırmızı ve lacivert renkte ürettiği cüzdanlarla her zevke hitap eder. Ayrıca cüzdanların üzerinde yer alan Calvin Klein logoları da modellere ayrıca şıklık katar.

Calvin Klein Bayan Cüzdan Fiyatları

Calvin Klein bayan cüzdan fiyatları, ürünlerde kullanılan malzemeye ve ürünlerin büyüklüklerine göre belirlenir. Ayrıca dünya markası olmasının getirdiği güven, tasarımlardaki kalite ve estetik anlayışı da fiyatları belirlemede öncü rol oynar.

İşlevselliğin, estetikle buluştuğu cüzdanlar bir dünya devinin adını üzerinde taşıyorsa, orada kaliteden ve başarıdan söz edilebilir. Göz alıcı tasarımları ile kadınların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan, bir çanta gibi gururla taşınabilen Calvin Klein bayan cüzdanlar, modern ve şık duruşlarıyla kadınların kalbini her zaman fetheder.

Calvin Klein Kadın Cüzdan Modelleri

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Calvin Klein
  2. Köstebek
  3. Cengiz Pakel
  4. Tony Bellucci
  5. Guzini
  6. David Polo
  7. Çınar E-Ticaret
  8. Derkon
  9. Gön
  10. Windmill
  11. Gio&Mi
  12. Grande
  13. David Jones
  14. Golla
  15. DeFacto
  16. LC Waikiki
  17. U.S. Polo Assn.
  18. Lacoste
  19. Collezione
  20. Mavi
  21. Pierre Cardin
 2. Renk
  1. Kahverengi
  2. Siyah
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Satıcı
 • Marka Calvin Klein
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000163/60000164
BAŞA DÖN