Canbebe
Canbebe Bebek Bezi Online Özel Paket 4 Beden 148 Adet

Canbebe Bebek Bezi Online Özel Paket 4 Beden 148 Adet

Canbebe
beden
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
10 ÜZERİ 8,5 (19.01.2017)
Hepsiburada'dan uygun fiyata aldım ve kız çocuğumda kullanmaya başladım. Tarafımdan tespit edebildiği durumları aşağıda sıralıyorum. * Fiyatı, kalitesine oranla çok uygun. * Ürün biraz çiş kokusunu dışarı veriyor ancak okadar rahatsız edecek bir durum yok. * Bariyerleri olukça kaliteli olup dışarı taşırma yapmıyor. * Bebeğimde herhangi bir pişik sorununa neden olmadı, * Esnek kullanımı konusunda sorun yaşamıyorum Sonuç: Daha fazla para verip başka ürünler almanıza karşın 10 üzerinden 8,5 verebileceğim bir ürün olup TÜM ANNE VE BABALARA TAVSİYE EDERİM. devamını göster devamını gizle
kamil çıtır (36) ÇANKAYA - Ankara - Türkiye Tüm Yorumlar (317)
DSACategoryId/2147483619/60001048/60001049

 

Bebek sahibi olmak, yepyeni bir heyecanın yanı sıra pek çok sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Bebeklerin tüm bakım ihtiyaçları, ayrı bir özen ve dikkat gerektiriyor. Tuvalet ihtiyaçlarında ise tuvalet alışkanlığını kazanana kadar bebek bezleri, annelerin en yakın yardımcısı oluyor. Bebek teninin hassasiyetini göz önüne alan ve özenle üretilen bebek bezleri ile Canbebe, annelerin beğenisini topluyor. Çok sevilen ve tercih edilen Canbebe ürünlerinden biri olan Canbebe 3 numara bebek bezi, iyi tasarlanmış ve gelişmiş özellikleri sayesinde bebek bakımında önemli bir yer tutuyor.

Canbebe’nin 3 numaralı ürünü, hem üretiminde kullanılan malzemesi hem de biçimsel özellikleri ve tasarımı ile en iyi çözümü sunuyor. Dört kilodan dokuz kiloya kadarki bebekler için uygun olan üç numaralı ürün, bebek cildinin duyarlılığına uygun bir yumuşaklığa sahip nitelikler taşıyor. Tene değen dokusu, yumuşaklığının yanı sıra tamamen hijyenik, sağlıklı ve anti-alerjen niteliği ile bebekleri rahat ettiriyor. Emici doku, bütün sıvıyı içine kolayca ve hızla çekip alarak hapsediyor.

Canbebe 3 numara bebek bezi, kolay ve yüksek emiciliği dolayısıyla annelere güven veriyor. Ayrıca, ürünün tasarımında güvenilirliğini artıran yan unsurlar da bulunuyor. Yeni geliştirilen özel kilit sistemi, bezin sıvıyı ön ve arka kısımlardan sızdırmasına engel oluyor. Ekstra bir unsur olarak bezin tasarımına ilave edilen ön ve arka bariyerler, bebeği çok daha güçlü ve güvenli bir şekilde koruyor. Koruyucu yapının güçlendirilmiş olması, bebeklerde gece uykularının kesintisiz, keyifli ve derin geçmesine de yardımcı oluyor. Bebekleri huzurlu uyuyan anneler, onların gelişimini gönül rahatlığıyla takip ediyor.

Canbebe üç numaralı bebek bezinin yeni kilit sistemi, bebek gelişiminde çok önemli olan sağlıklı uyku ve keyifli oyun saatleri için en iyi koşulları sağlıyor. Ürünün bebek sağlığına en uygun nitelikte olmasını, hızlı emiciliğinin ve sızdırmazlığının yanında nefes alan yapısı da destekliyor. Emici tabakası, iç kısımda sıvıyı hapsederken dış yüzeyin cilde soluk aldıran özelliği, bebek teninin havasız kalmasına engel oluyor. Islak kalmaktan korunan bebek cildi, rahatça nefes alıyor ve hava ile temas edebiliyor. Kızarıklık, pişik ve havasızlıktan kaynaklanan diğer cilt problemleri önleniyor. Bebek cildi, tahriş olmadan yumuşak ve sağlıklı kalıyor. Rahatlığı yaşayan bebek, hem gündüz keyifle gülümsüyor hem de gece kolayca uykuya geçiyor. Canbebe üç numaralı bebek bezinin biçimsel tasarımı da bebek bedeni ile tam bir uyum sağlıyor. Esneyen yan bantları sayesinde bedenin biçimine yumuşak bir dokunuşla uyum gösteren bez, bebeği nazikçe sarıyor ve rahatlatıcı bir güven duygusu veriyor. Bebek anatomisine uygun olarak özel tasarlanan kenarlar, bebeklerin bacaklarını sıkmıyor, iz bırakmıyor, rahatsız etmiyor. Böylece bebeğin bacak hareketlerini zorlaştırmıyor ve oyun esnasında maksimum rahatlığı sunuyor.

Canbebe 3 numara bebek bezinin deneyimlerden süzülen bilgi ile yenilenmiş hâli, ambalajında da kendini gösteriyor. Dış tasarımı ve rengi de yenilenen ürün, mor renkli tasarımı ile annelerden ilgi görüyor. Canbebe 3 numara fiyatı da annelerin işini kolaylaştırıyor. İçerisinde 180 adet bebek bezi bulunan bir paket, bebek bakımına uzun süre eşlik ederek en iyi kaliteyi en uygun koşullarda edinme imkanı sunuyor. Bebeğinin rahatlığını ve sağlıkla büyümesini her şeyden çok önemseyen anneler için çok avantajlı bir seçenek oluşturuyor. Gece ve gündüz sizin ilginizi bekleyen bebeğiniz için en iyi bebek bezi seçimini yapmanız, hiç zor değil. Canbebe Bebek Bezi Online Özel Paket 3 Beden 180 Adet ile onun taptaze teni için siz de doğru olanı yapabilir; keyifle oynamasını, mışıl mışıl uyumasını sağlayabilirsiniz.Canbebe Bebek Bezi Online Özel Paket 5 Beden 128 Adet bez ile ev ekonomisine katkı sağlıyor. Çoklu özelliği ve uygun fiyatı ile dikkat çeken ürün, 11 - 18 kilogram ağırlığı arasındaki bebekler için tercih ediliyor. Yumuşaklığı ve güvenli kilit sistemi ile dikkat çeken bez, gece ve gündüz saatlerinde kullanılabiliyor. Ön ve arka yüzde yer alan ekstra bariyerlerle güçlenen bebek bezi, sıvı kaka ve çişin sızmasını engelliyor. Önden veya arkadan, bel veya bacaktan meydana gelebilen sızmaları sona erdiren bez, sıvıyı hızla emerek içine hapsediyor.

Canbebe 5 numara, hem kız hem de erkek bebekler için tercih ediliyor. Bacakların ve belin rahat hareketini sağlayan esnek yapı, beden anatomisine tam uyum gösteriyor. Bez, doğru bedende seçildiğinde bebeğin bacak ve belinde iz yapmıyor. İz ve sızdırma olması durumunda bir beden büyük bezlerin denenmesi öneriliyor. Yan bantlarında da aynı esnekliği koruyan ürün, bebeği nazikçe sararak konfor sağlıyor. Nefes alabilen yüzeyi sayesinde bebeğin cildine hava teması sunan bez; pişik, kızarıklık, tahriş ve alerji sorunlarının önüne geçiyor. "Core Wrap" tabakası tahrişleri ve topaklanmayı engelleyerek bebeklerin sağlıkla ve rahatça hareket etmesini sağlıyor

Yeni doğandan tuvalet alışkanlığı kazanana kadar bebeklere eşlik eden Canbebe, iç çamaşırını andıran dokusu ile rahatlığını ispatlıyor. Ürün üzerine iç çamaşırı giydirmek gerekmezken Canbebe, diğer bezlere göre daha az ses yapan özelliği ile dikkat çekiyor. Pamuksu yüzey sayesinde naylon doku barındırmayan ve ses yapmayan bez, yenilenen emiş sistemi ile daha iyi koruma vadediyor. Mışıl mışıl uykular ve eğlenceli oyunlar için tercih edilen Canbebe 5 numara, gülümseyen mutlu bebeklerin sırrı oluyor. Aylık kazançlı paketi ile kullanıcılarla buluşan bebek bezi, desenli tasarımıyla çocukların gözdesi oluyor. Bez bağlama esnasında huysuzlanan çocuklar, eğlenceli desenlerle oyalanırken, ebeveynler bez değiştirme işlemini kolaylıkla tamamlıyor.

Canbebe 5 numara fiyatı ile ekonomi sağlarken kalitesiyle de beklentilerin üzerine çıkmayı başarıyor. Üründe yer alan ve benzerlerinde bulunmayan ön ve arka bariyerler, ince tasarım sayesinde bebekleri rahatsız etmiyor. Karna veya bele baskı yapmadığı için karında sertleşme yaratmayan bez, terleme sorununa da neden olmuyor. Hava geçirgenliği yüksek olan ürün sayesinde yaz günlerinde bile rahatlıkla bez bağlanabiliyor. Dört mevsim kullanılabilen ürün, hem ön hem de orta kısmı kaplayan emici alanla hem kız hem de erkek çocukların ebeveynlerince gönül rahatlığıyla tercih ediliyor. "ComfortDry" teknolojisinin ürünü olan bebek bezinin, hijyenik bez değiştirme örtüsü ve Canbebe ıslak havlu ile beraber kullanımı öneriliyor. Annelerin ve babaların bez değiştirme öncesi ellerini yıkaması ve mümkünse dezenfekte etmesi önerilirken, bebeklerin popolarının havlu ile iyice temizlenmesi tavsiye ediliyor. Yeni bezin bağlanmasının ardından kirli bez sarılarak çöpe atılıyor. Ürünlerin hijyen sebebi ile geri dönüşümü önerilmezken, tek kullanımlık olan bu bezlerin kanalizasyon sistemine atılmaması da önem arz ediyor.

Bilinçli ailelerin seçimi olan Canbebe 5 numara, dünyada pek çok bebeğin yüzünü güldürüyor. Elastikiyet özelliği ile üstünlük kazanan bebek bezi, Türkiye'de üretilerek birçok ülkede kullanılıyor. Cırt cırtlı bantlarıyla açılıp kapanan bez, özel yapışkanları sayesinde pudra veya yağ bulaştığında yapışkan etkisini kaybetmiyor. Yeniden yapıştırılabilir özelliği ile ebeveynlerin bezi kontrolüne yardımcı olan ürün, bebekler tarafından kolay açılamayarak emniyet sağlıyor. İki taraftan eşit uzunlukta gerilerek yapıştırılması gereken bantlar, yanlış yapıştırıldığında sızıntı sorununa neden olabiliyor. Kullanıcılara bu konuda dikkatli olmaları tavsiye edilirken, ürün daha çok selülozlu süper emici yapısıyla eşsiz ve uzun süreli kuruluk vadediyor.Bebeğini mutlu ve keyifli görmek, onun sağlığını en iyi şekilde korumak, anne ve babalar için her şeyden daha önemlidir. Bebek bakımının en önemli unsurlarından birini oluşturan temizlik ihtiyacında bebek bezleri, annelerin en büyük yardımcısı olarak işlev görüyor. Kalitesi ile ailelerin güvenini kazanan Canbebe, yenilikçi ürünlerinden biri olan Canbebe Bebek Bezi Online Özel Paket 4 Beden 148 Adet ürün ile de beğeni topluyor. Canbebe 4 numara büyük paket, bebek bezinde son teknolojiyi yansıtan özel nitelikleri sayesinde annelerin tüm beklentilerini karşılıyor. Bebeklere en tatlı uykuları vadediyor. Ürün, pek çok kolaylaştırıcı yeniliği bir araya getiriyor. Bebek sağlığını, cilt sağlığından başlayarak destekliyor. Canbebe 4 numara bebek bezi, bebeklerin hem gündüz hem de gece ihtiyaçları düşünülerek tasarlanıyor. Anne ve babaların, bebeklerinin en hassas dönemlerinde onların gelişimlerine dair duydukları endişeleri gideriyor.

Canbebe 4 numara bebek bezi, yeni geliştirilen özellikleri bir arada kullanması ile dikkat çekiyor. Ürünün yüksek emiciliği, bebeklerin maksimum konfora kavuşmalarını sağlıyor. Ürünün kanalları, sıvıyı hızla ve dağılmadan içine çekerken, iç tabaka ise emilen sıvıyı içeride eşit şekilde dağıtarak saklıyor. Belirli bir bölgede toplanarak şişkinlik oluşturmasına mâni oluyor. Böylece bez, bebek için ağırlaşmıyor ve bebeğin de dengesi bozulmuyor. Ürünün özellikle ön ve arka emniyet kilitleri, sıvının ani akışında dahi dışarı sızmasına engel oluyor. Hızla emilen sıvı, bir daha dışarı sızmıyor. Bebeğin cildine değen bez yüzeyi, son derece yumuşak ve ipeksi bir dokudan oluştuğu için bebeği rahat ettiriyor; cildini rahatsız etmiyor. Bebeği yumuşak bir şekilde, nazikçe saran Canbebe 4 numara bebek bezi, konforu garanti ediyor. Canbebe yüzeyinin yüksek emici gücünü, içerisinde bulunan mikro tanecikler güçlendiriyor. Son teknoloji mikro tanecikler, ıslaklığı kolayca çekerken sıvıyı jelleştirerek içeride hapsediyor. Canbebe’nin yenilikçi yapısı, nefes alan dokusu ile daha da pekişiyor. Mikro gözenekler sayesinde nefes alan dış yüzey, içerideki nemli havanın dışa atılmasını sağlıyor. Aynı zamanda temiz ve taze hava da dışarıdan içeriye girerek bebeğin cildini havalandırıyor. Bebek cildinin sağlığını besleyen hava alabilen doku, pişik, kızarıklık, kaşıntı ve tahriş gibi bebeği çok rahatsız eden, keyfini kaçıran sorunların da önüne geçiyor.

Canbebe 4 numara bebek bezinin, bebeklerin rahatlığını temin eden bir özelliğini de esneyen, yumuşak, narin kenarları oluşturuyor. Bebek anatomisine uygun üretilen kenarlar, bebeğin bacaklarını sıkmıyor, iz bırakmıyor. Narin bir şekilde bezin duruşunu koruyor ve bebeğin en hareketli hâlinde bile hareketlerini kolaylaştırıyor. Canbebe’nin diğer bir beğenilen unsuru olan esnek yan bantları ise hem bezin kolay bir şekilde bebeğe uygulanmasını sağlıyor hem de bebeği çok nazik bir şekilde sarıyor. Böylece bez, uzun saatler boyu kaymadan bebeğe eşlik ediyor.

Canbebe Bebek Bezi Online Özel Paket 4 Beden 148 Adet ürün, annelerin günlük bebek bakım pratiklerini adeta bir keyif hâline getiriyor. Özel pakette yer alan bebek bezleri, bebeğin mutlulukla oyun oynamasını, gündüz ve gece uykularını ise deliksiz ve kesintisiz almasını sağlıyor. Islaklık hissetmeyen, kuru kalan, teni nefes alan, ağırlık duymayan bebek, huzurla, mışıl mışıl uykusunu alıyor. Sabahlara sağlıklı ve mutlu uyanıyor. Canbebe 4 numaralı bebek bezi özel paketi içerisinde 148 adet ürünle sunuluyor. Dev ekonomik paket, ailelere ve annelere kalitenin yanı sıra ekonomik avantaj da yaşatıyor. Bir paket Canbebe, 148 adet bebek bezi ile günlerce, haftalarca annelerin en büyük yardımcısı oluyor. Siz de bebeğinin sağlığına özen gösteren bir ebeveyn olarak onun için en iyisini seçebilir; Canbebe ile bebeğinizi huzurla büyütebilirsiniz.

Kiloya Göre 7 - 14 kg
Paket İçi Adet 130 – 169 Adet
Paket İçi Bez Adedi 130 - 169 adet
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu ZYCAN2311494
 • canbebe bebek bezi

  Fiatı gayet uygun ve kaliteli bir ürün herkese tavsiye ederim kargo'da çabuk geldi 4 üncü gün elime geçti hesiburada ekibine teşekkür ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • çok kaliteli fiyat uygun

  En memnun olduğum bebek bezi. Kaka taşmıyor, bütün gece kalsa bile ne kadar şişerse şişsin hiç sızmıyor. Dokununca ıslaklık da olmuyor tabi. dokusu prima gibi yumuşak fiyat ondan daha iyi. tavsiye ederim.

  PENDİK - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • tavsiyemizdir

  4. kez sipariş veriyorum ve her seferinde 2-3 adet sipariş veriyorum. 17 aylık kızım var ve ilk gündenberi canbebe kullanıyoruz. şuana kadar pişik vs gibi sorunlar yaşamadık. kısacası fiyatından ve üründen memnunuz. zaten kargo hızına lafım yok. öğlen 12:30 da verdiğim sipariş 18:00 de istanbul içi teslimat yapıldı.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız

  Bizim çocukların cins olmasından mıdır nedir? Bütün bezlerde sızdırma sorunu yaşadık. En son Can Bebe sorunumuza çözüm oldu. Artık sızdırma yokk..

  TÜRKOĞLU - Kahramanmaraş - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız

  Uygun fiyat ve eve teslim. Daha ne olsun.

  ELBİSTAN - Kahramanmaraş - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Hepsi burada farkı

  Deforme olmamış kutularda temiz ve hızlı bi şekilde geldi ayrıyeten canbebe bez uzun zamandır kullanıyoruz çok güzel teşekkürler hepsi burada ??????

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • teşekkürlerr canbebe

  oğlum için kullanıyoruz çok güzel diğer bezleri de denedik ama sızdırma sebebiyle bebeğim geceleri çok huzursuzdu ama canbebe ile sızıntıda gitti.mutlu geceler geldi. şimdi içim çok rahat teşekkürler canbebe...

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Pişik yapıyor

  Kızım 4 aylık 3 numara bez kullanıyoruz ve aşırı derece pişik yapıyor happycom satıcısından satın aldık.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız

  tavsiye ederim

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • dışarıya çıkarıyor

  15 aylık oğlum için aldım yorumlara bakarak. ama keşke almasaydım. her gece çişini dışarıya çıkarıyor. Her gece her yeri ıslandığından tüm kıyafetlerini çıkarmak zorunda kalıyorum. rahatsız olup uyanana kadar da cocugum allah bilir kaç dakika ıslak kalıyor . çok can sıkıcı bir konu. emiciligi çok kötü. bunu da sleepy de almayın oda aynı

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (317)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN