Canon Pixma G3400 Tarayıcı + Fotokopi + Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı Yorumları

(33 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Kalite
  (10.05.2017)

  Kaliteli ürün tavsiye ediyorum.

  - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (04.05.2017)

  İlk kurulum biraz uğraştırıyor ama baskılar güzel. Fotoğrafların iyi çıkması için ne tip kağıt kullanıldığının belirtilmesi gerekli yoksa baskılar soluk çıkıyor.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • fotoğraf baskısı kötü
  (08.04.2017)

  fotoğraf baskısı kötü. fotoğraf basacak arkadaşlara bu ürünü tavsiye etmem.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • wifi zayıf baskı kalitesi güzel
  (28.03.2017)

  ürüne apple cihazlardan verimli bağlantı kurmak güç.Apple cihazların direkt wifi üzerinden yazıcıyla bağlantı kurabildiği Airprint özelliği bu yazıcıda yok. Ancak Canon'un kendi iphone uygulaması ile telefonumdan Fotoğraf basabildim. Telefon veya tablet üzerinden PDF ya da metin belgesi bastıramıyorum. Bu bende hayalkırıklığı yarattı.Çift taraflı yazdırma özelliği yok ,El ile çevirmek durumundasınız. Artılarına gelince Cihazın PC ile wifi bağlantısı iyi. Baskı hızı fena değil baskı kalitesi iyi. gürültü düzeyi makul. Tanklar sayesinde uzun süre binlerce baskı için makul kullanım sunacak diye umuyorum.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Dört Yıldız
  (23.03.2017)

  Ürün çok iyi. Ancak bir kısıtlılığı; kağıdı arkalı önlü basarken kendi çevirmiyor. Bir tarafı yazdırdıktan sonra sizin elle çevirmeniz gerekiyor.

  BALÇOVA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Sınıfının iyisi...
  (21.03.2017)

  İyi ki almışım dediğim ilk yazıcı... Dün geldi... Kurulumu kolay... Kullanımı kolay... Renk kalitesi fena değil...

  - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • harika bir ürün
  (15.03.2017)

  öğretmenler sınıfına muhakkak almalı 1 seri kartuş ile 1500 sayfa çıkarttım tabi bunda kağıdında etkisi var ben yazıcımda sadece navigator a4 kağıdı kullandım( en kaliteli a4 tür ve pahalı ) diğer kağıtlar fazla toner tüketiyor ve makineyi aşırı yoruyor

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (4)

 • Gayet güzel
  (13.03.2017)

  İnanılmaz hesaplı ve kaliteli baskısı var iyi ki almışım.

  ETİMESGUT - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Düşünmeden Alın
  (10.03.2017)

  Alınabilecek en hesaplı en verimli renkli yazıcı. İki senedir okulda kullanıyoruz kaç sayfa olduğunun haddi hesabı yok. Mürekkepler halen yarım dolu görünüyor. Hiç hiç düşünmeden alınacak bir yazıcı.

  - Bayburt - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Hayatı güzelleştiren ürün
  (03.03.2017)

  Yazıcıdan mucizeler beklemiyorum ucuza baskı alacam diye dirseklerime kadar mürekkep e bulanmaktan kurtuldum. Yok hortum hava yaptı, yok hortum kıvrıldı kartuşa dolandı artık bu dertler yok. Yedek kartuşları da çok uygun fiyata. Belge döküman kalitesi çok iyi fotğraf baskısı ise fotoğrafçı değilseniz sizi kandırır. Wifi biraz uğraştırdı ama olsun. Evinizde bir wifi ağınız varsa direk olarak ev ağına bağlayın cihazı her cihazınızdan ulaşın. Cihazın kendi wifi sinden bağlanmayı denerseniz evinizdede bir wifi ağı varsa karışıyor ortalık ondan biraz uzun sürdü olayı anlamam. Yanlız şunu söylemeden geçemiyeceğim, bugüne kadar yıllarca mürekkep tanklı sistemlerle uğraşırken mürekkebi hava yaptırmadan kartuşlara kadar ulaştırmak için ne zahmetlere girdik. Adamlar ne sistem yapmışlar bu mürekkebi doldurduğumuzda şimdi bunu kartuşlara nasıl ileteceğiz diye bi düşünce aldı beni düşünüyom öle. Sonra bi göz attım kitapçığa şunu yap şu düğmeye bas diyo falan neyse bastık düğmeye hüüüüüüüüüüüpppppp kartuşa kadar mürekkep full basılmış. Varya sırf bu hareket bile bu paraya değer. Gelelim benim için eksisine. Yahu arkadaş çok amaçlı çok işlevli yok bilmem çok şulu çok bulu deyip her türlü model çıkarıyorlar bir tek yazıcı tarayıcı fotokopili modellere CD DVD üzerine yazma özelliği olan modeli yapmadılar özellikle yapmıyorlar. DVD ler üzerine resim basmak için ikinci bir yazıcı aldırıyorlar insanlara.

  ÇERKEZKÖY - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • İki Yıldız
  (14.02.2017)

  Hepsiburada.com işini iyi yaptı ama yazıcıyı çok beğenmedim! Birden fazla cihazı tanıtmak için tek tek hepsine yazılım indirttiriyor! Her bir bilgisayara, telefona kurulum saatler sürdü! Baskı kalitesi de A4'te çok iyi değil, fotoğraf kağıdına nasıl basıyor bilmiyorum. Çok mat ve soluk basıyor!

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Kullanımda sıkıntı yaratan bir durumu yok
  (03.02.2017)

  Ürünü yaklaşık 10 gün önce aldım, kısaca bahsetmek gerekirse wifi olayı sorunsuz, çıktılar (siyah çıktı aldım şimdiye kadar) biraz soluk lazer yazıcıya göre ama sıkıntı yaratacak düzeyde değil, bulut özelliğini de kullandım ev dışından yazıcıya google uygulaması ile evrak gönderdim eve geldiğimde yazıcı yazmıştı evrağı, tarayıcı özelliğini kullandım yine sorunsuz çalıştı bekleneni veriyor diyebilirim, fiyatı değişken olduğu için yorum yapamam ama yazan özelliklerini sorunsuz kullanabilrsiniz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • evet 5 yıldız
  (30.01.2017)

  Özellikle foto basmada çok hızlı diğer ürünlerle karşılaştırdığım zaman kaliteli mürekkep tanklarının içeride olması da bir avantaj

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (27.01.2017)

  tamam alalım da ,canon fotoğraf kağıtları bulunmuyor ki,diğer marka kağıtlar malesef aynı sonucu vermiyor,yetkililere duyurulur.

  MERKEZ - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Korkmadan Foto Basın.
  (22.01.2017)

  Yaklaşık 800 adet 10x15 ebatta fotoğraf bastım ve işim hala devam ediyor. Siyah mürekkep doldurduğum gibi hala, renkliler ise yarıya indi. Bu arada hayrına eşimin okulu içinde renkli baskı olarak 600 sayfa A4 baskı yaptım, oğlumun boyama kitaplarından da , boyama öncesi çoğaltıyorum, malum hatalı boyayınca evde sorun çıkartıyorlar :). Fotoğraf arşivim yaklaşık 15 yıllık, sanırım 10.000 civarı fotoğraf var. Fotoları dijital ortamdan kağıt ortamına almayı hep istemiştim, bu hayalimi gerçekleştiriyorum. Fotoğraf kağıdı olarak şimdilik tespitime göre 240 GSM ve "tam parlak" kağıt türünü sürekli kullanım için seçmeyi düşünüyorum. 140 GSM ,200 GSM , 240 GSM ve 300 GSM olanları denedim. kağıt kalınlığı 240 GSM in ideal olduğunu düşünüyorum, Tabi tam parlak olanı. Yaklaşık 2500 - 3000 Foto basımında zaten cihaz kendini rahatlıkla aldığını foto kağıtları dahil amorti ediyor. (Foto başına 0,35 kuruşa dışarıdan baskı aldığınızı varsayarsak). Bitmeyen mürekkep gerçekmiş. Benim gibi baskısı çok olanlara tavsiye ederim. Baskı kalitesi güzel ancak fotoğraf kağıdı burada önemli rol oynuyor.

  ÇATALCA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Sorunsuz Ürün
  (10.01.2017)

  Kurulum ve wifi tanımlama çok kolay oldu, cd ye bilgisayara kabloya gerek kalmadan direk telefonumdan wifi ye tanıttım ve telefondan direkt kablosuz çıktı aldım. Mürekkep şişeleri tankı doldururken hiç sağa sola damlatmıyor ve bulaşmıyor. Baskı maliyeti çok ekonomik. Yüksek çözünürlükteki fotoğrafları kullandığınızda kaliteli baskı alıyor. Scanner ve fotokopi de gayet başarılı. Özet olarak profesyonel fotoğraf baskısı beklentiniz yoksa , doğru tercih.

  - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (3)

 • İşinizi görür.
  (08.01.2017)

  Ürün elime dün ulaştı. Gayet kolay kurdum. Bir sıkıntı çıkmadı. Renklide dakikada en fazla iki sayfa çıkarabiliyorsunuz. Siyah beyaz pek denemedim ama tahminen 7-8 sayfayı geçmez. Ayrıca fotokopi özelliği sadece tek sayfa var. Ekranı olmadığı için şu kadar fotokopi çekeyim diyemiyorsunuz. Sayfayı otomatik olarak çeviremiyor. Siz elle çevirip bilgisayardan yazdırmayı devam et butonuna basmanız gerekiyor. Bunlar dışında kaliteli bir ürün. Renkler canlı. Fiyatına ve lazer olmayışına göre iyi bir yazıcı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • güzel
  (07.01.2017)

  siparişte ne varsa o şimdilik gayet güzel

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (02.01.2017)

  tek kelime ile mükemmel

  - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • cok iyi
  (25.12.2016)

  kurulum sıkıntılı sadece fotograf bastıgınızda mürekkebi normal olarak cok harcıyor fotoğraf basarken kagıt seçimi yapın yoksa benim gibi şok yaşarsınız fotoğraf kagıdını seçin seçeneklerden baskınız mükemmel sonuç verecektir. müterrekebi set olarak hepsi burada bulundurmalı tek tek var o da maliyetli set olarak satılanı var ama tercihim hepsi burada birde not kurarken pc ağ bağlantılarında araçlar donanım yazıcılardan canon seçmeyi unutmayın yoksa kurulumda yazıcıyı bulamıyor

  - Kahramanmaraş - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN