Canon Pixma MX925 Faks + Fotokopi + Tarayıcı + Wi-fi Yazıcı Yorumları

(17 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • ÇOK GÜZEL...
  (24.08.2017)

  Aradığınız bütün özellikler bu yazıcıda.Yok yok.Çok memnun kaldım.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Fiyatına göre özellikleri mükemmel
  (22.07.2016)

  Bu yazıcıyı üç yıldır kullanıyorum. Bir hafta önce arızalandı, yenisini almayı planlıyorum. Şunu hemen belirteyim, ürün ağırlıklı olarak fotoğraf baskısına yönelik. Dolayısıyla baskı kalitesi çok güzel. Kenarlıksız resim baskıları yapabiliyorsunuz. Sizin için kalite değil de hız önemliyse, bu ürün sizi tatmin etmez, çünkü hem yazdırmaya başlaması biraz zaman alıyor, hem de yazdırırken çok hızlı değil. Ama hem arkalı önlü yazdırma (otomatik döndürüyor kağıdı) hem arkalı önlü tarama (otomatik döndürüyor, tek geçişli değil), hem ağa bağlanabilme özellikleri, hem tel. vb bağlanabilme gibi özellikleri harika. Tüm bu özelliklere sahip bir yazıcı hala piyasada bu fiyata yok. Kartuşların çabuk bittiğinden şikayet edilmiş, doğrudur. Ancak piyasada doldurulabilen kartuşlar var, onlardan alıp kendiniz doldurunca hiçbir sıkıntı kalmıyor. Tavsiye ederim.

  - Erzurum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Okumadan Almayın
  (30.05.2016)

  Arkadaşlar yazıcıya lafım yok gerçekten bu fiyata özellikleri muhteşem. Çift taraflı tarama yazdırma, otomatik besleme vs. müthiş bir ürün ancak gelin görün ki kartuşları beni çileden çıkardı. Ürünü 1,5 sene önce aldım. Evde kullandığım için çok fazla çıktı almıyorum. İlk demo kartuştan sonra aldığım kartuşlar tahimin 100 çıktı aldıktan sonra bitti. Tabi rakamı net bilemediğim için evde kavga çıkardım boş boş çıktı mı alıyorsunuz diye. Zira 5 kartuş dünya pahası. Sonra aldığım yeni orjinal set ile beraber cihazın üstüne bir de çıktı çizelgesi yaptım. Bir de baktım kartuşların bitiş sayfası 100ü bile bulmuyor. Normalde 300-400 sayfa baskı alınması gereken kartuşların neden böyle çabuk bittiğini sorarsanız 2 haftada 1 çıktı alınca kartuşun boya pürkürten kısmı metal ile kapalı olmadığı için kuruma yapıyor. Sonra cihaz bu kuruyan boyayı atmak için kartuş hizalarken anormal derecede mürekkebi içerisindeki atık süngerine püskürtüyor. Bir de bakmışsın çıktı almadan kartuşun %5 mürekkebi daha bitmiş. Uzun lafın kısası evde kullanım için almayı düşünüyorsanız ve benim gibi nadiren çıktı alacaksanız bu ürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tabi mürekkebe servet yatırmayı düşünüyorsanız o ayrı bir konu.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (0)

 • kalite
  (14.05.2016)

  cihaz elime zamanında geldi hepsiburada farkı benim bilmediğim özelikleride varmış gerçekten fiyatına göre muhteşem bir cihaz telefondan bağlanıyorum internete bağlanıyor pc ile internet ağından bağlanıyorum cihaz cd üzerine fotoğraf yapıyor ve gerçek fotoğraf kağıdına tab etme özelliği var bunları bilmiyordum çok beğendim ve unutmadan bitmeyen kartuş alındığında takılabiliyor onlarıda aldım gelecek şimdilik muhteşem

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Çok hızlı değil ama iyi
  (09.05.2016)

  Kablosuz bağlantı gayet güzel iş görüyor. Canonun uygulaması sayesinde cep telefonundan da kolayca baskı ve tarama yapabiliyorum. Uyuduğunda tekrar harekete geçip jetonun düşmesi biraz vakit alıyor ama sonrasında iyi.

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • baya iyiiii
  (27.02.2016)

  bende mx885 vardı bu ondan daha hızlı....

  FETHİYE - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (3)

 • Fonksiyonel
  (11.12.2015)

  Ürün çok fonksiyonel kurulumu kolay ve kullanışlı. Tek dezavantajı kartuşları çok pahalı

  - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • Henüz yeni kurdum, güzel ve işlevsel görünüyor
  (10.08.2015)

  Tam olarak kullanamadım. Ürün çok hızlı kargolandı. Yoğunluktan dolayı bugün kurabildim, görünüm ve fonksiyon olarak çok kaliteli bir ürün olarak görünüyor. Kartuş tüketimi ve fiyat-performans gibi kritik bilgileri zamanla öğreneceğiz. Umarım beklentilerimizi karşılar.

  BUCA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (5)

 • Başarılı
  (07.08.2015)

  Eski bir HP kullanıcısı olarak Canon Pixma MX925 hepsi bir aradayı başarılı buldum. Yer sorununuz yok ise tavsiye ederim-ebatları ev kullanımı için biraz büyük.

  SARIYER - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Tek seferde kimlik fotokopisi çekme hariç herşeyi var.
  (01.06.2015)

  +kablosuz olarak telefon ya da pcden direk çıktı alıyorsunuz, süper.. +Ekrandan wifi seçin, şifresini girin, yazılımını firmware otomatik güncelliyor, sürekli güncel ve türkçe. +yazıcı üzerindeki ekranlarda renkli şekiller değişiyor, süper hangi tuşa basacaksam onun şekli değişiyor, ok ya da rakam, harf oluyor. +Kalite çok iyi mükemmel baskı ve fotolar. +Kağıda çift yönlü baskı +ADF desteği 50kağıt -Ekranı 3inç yerine 5inç olabilirdi, fotoğraflar açısından. -Tek kağıda kimlik fotokopisi çekme özelliği ya da pc program özelliği yok. -Az boya harcaması için "hızlı baskı" seçerseniz çıktıda hızdan dolayı hafif yamukluklar oluyor. Halbuki yavaş olarak düzgün yazabilirdi. Dolayısıyla hızlı seçeneği kullanamıyorsunuz baskılar yamuk oluyor. -Orjinal kartuşların içindeki boya gözükmüyor. -Standart Baskı hızı günümüze göre çok yavaş.

  ÇERKEZKÖY - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (0)

 • ürünü eski Canonlarımla kıyasladım
  (30.04.2015)

  Önceki canon yazıcılarımla kıyasladım mp830 ve Mx700 kullanıyorum.mx700 halen çalışıyor.MX925 bunun gelişmiş hali.Normalde benim beklentim ondan daha hızlı baskı hızı vermesiydi.ancak dakikada 10siyah sayfa ve 15 renkli ile bu beklentimi karşılamadı.Kartuşlarına gelince öncekiler 13ml mürekkep alabilen Saydam kartuş kullanırdı yani gözle görebilirdim mürekkep seviyesini.Bunun CLI551 kodlu kartuşlarının içi görülmüyor yani yazıcı bitti derse mecbur atacaksınız.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • hızlı zannettim
  (04.04.2015)

  60 sayfa arkalı önlü çıktıyi 40 dakika dan fazla süre de aldım, pişman oldum Çıktısı çok olanlara tavsiye etmem ama fotoğraf kağıdı ve normal kağıt tepsisi farklı olması güzel bi özellik cd lerin üstüne baskı da yapabiliyor, kağıt tepsi haznesi yeterli büyüklükte, fotoğraf baskısı baya güzel hızı da fena sayılmaz, büyüklüğü orta nin biraz üstünde, görüntüsü hoş duruyor. Mürekkep baya çabuk bitiyor, çok çıktı almayanlar için idealin üstünde özellikleri var tavsiye ederim, çıktısı çok olanlar başka ürün baksınlar derim

  - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (3)

 • Canon Kalitesi
  (23.01.2015)

  Kurulumu kolay,çıktı almak gayet hızlı.Biraz büyük olması dışında beğendim

  MERKEZ - Malatya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Beğendim.
  (15.12.2014)

  1990 yılından beri(25 yıl) Hp yazıcı + Acer tarayıcı(Ben Q)kullandım.Artık işletim sistemleri desteklemediği ve kartuşları pek bulunmadığı için Yeni aygıt almam gerekiyordu.Fiyat performans olarak MX925 gayet iyi ve ayrıca çoklu (kompakt)olması (yazıcı+tarayıcı+fax+wifi+fotokopi)çok iyi bir şey, beğendim. Tabii yine de siz bilirsiniz.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • kaçırmayın derim
  (27.10.2014)

  Çift taraflı yazması hızlı olması çok çıktı alanlar için uygun.Kartuşları ayrı olarak doldurulabilir alabilirsiniz maliyet düşmüş olur.Tavsiye ederim.

  - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Başarılı
  (20.01.2014)

  Verdiğiniz ücretin karşılığını tam olarak aldığınız bir ürün. İlk görünüş olarak kalitesiz bir kaplama ile yapıldığını sanıyorsunuz ama gayet sağlam bir cihaz. İlk kullanım biraz kafa karıştırıcı.Baskı kalitesi ve hızı gayet iyi ama tek sorun kutudan USB bağlantı kablosunun çıkmaması, bunun aksine belki de hiç kullanmayacağınız 3-4 aksesuar gönderimi. Onların yerine usb kablosu eklense çok daha iyi olurmuş. Not: Samsuna 24 saatt dolmadan ulaştı bunun için ayrıca teşekkür ediyoruz..

  - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (7)

 • alınacak en mükemmel cihaz
  (13.01.2014)

  renkly foto tarama yazıcı mukemmmel ekonomik goruntu kalıtesi son derece kusursuz harıka renkly çıktılar son derece canlı kalıtelı baskı ve çok hızlı cihaz tüm fonksiyonları harika cd ve resim baskı fotoraflar cok başarılı profosyonel bir makine

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (11)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN