İş ortamında, eğitim kurumlarında ve evde eğlence amacıyla kullanılan önemli cihazlardan biri olan projeksiyon cihazları, özellikleri ile değişiklik gösterir. Eğitim kurumları için üretilen esnek kullanıma sahip ürünler, HD projektörler, taşınabilir ürünler ve daha birçok model projeksiyon türleri arasında yer alır. Evde sinema izlemek ya da oyun oynamak için kullanılan eğlence amaçlı ürünler ise kolay kullanımı ve görüntü kalitesi ile diğer modellerden ayrılır. Kullanılacak ortama ve kullanım amacına uygun seçilmesi gereken projeksiyon cihazlarını Canon markasından inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Canon Projeksiyon Cihazı Modelleri

Özellikleri ile birbirinden ayrılan Canon projeksiyon cihazı modelleri arasında kolay kurulum projektörleri, kısa mesafeli ürünler, kompakt tasarıma sahip ürünler, iş ve eğitim projektörlerine gibi farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler yer alır. Özellikle kolay kurulum sunan ürünleri inceleyebilir, ayarlarını kolayca değiştirebilirsiniz. DVI ve HDMI bağlantı noktaları ile her yerde kurulabildiği için iş ve eğitim ortamlarında ideal bir kullanım sunan ürünleri bulabilirsiniz. Kullanım özellikleri ile birlikte yüksek görüntü kalitesi ile dikkat çeken projektör çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıntıyı net gösterme gücü sayesinde başarılı sunumlar yapmanıza imkan veren ürünlerin farklı teknik özelliklerini de detaylıca inceleyebilirsiniz. Projektörlerde kullanılan DLP veya gelişmiş LCOS panel teknolojisi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Canon projektörler arasında ful HD ürünlerde dikkat çeker. Özellikle üstün görüntü kalitesi, parlak ve keskin görüntü imkanı ile video, multimedya ve sunum dosyalarını başarıyla açan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Taşınabilir pratik ürünlerde ise çok yönlü bağlantı desteğine sahip ürünler yer alır. Taşıma kolaylığı sayesinde farklı ortamlarda kullanabileceğiniz ürünler, HDMI veya VGA girişleri ile kolayca bağlantı kurulmasını sağlar. Aynı zamanda kolay kurulum imkanı veren ürünlerin çözünürlük, netlik ve ses özelliklerini öğrenebilirsiniz. Enerji tasarruflu yönü ile de öne çıkan taşınabilir ürün çeşitlerini doğrudan kapatıp kolayca kaldırabilirsiniz. Küçük ebatları ile yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz modellerin ebatları hakkında detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. Kolay kullanımı ile dikkat çeken ürünler arasında yüksek görüntü kalitesine sahip kompakt ürünlere de ulaşabilirsiniz. Uzun lamba ömrü ve bakım gerektirmeyen yapısı ile sorunsuz kullanacağınız kompakt cihaz serisinden uygun ürünü seçebilirsiniz. Aslına sadık görüntü kalitesi sunan ürünleri tercih edebilir, farklı ortamlarda yaptığınız sunumlara dikkat çekebilirsiniz.

Canon Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Canon projeksiyon cihazı fiyatları, ürünün modeline ve özelliklerine bağlı olarak değişir. Özellikle çözünürlük, parlaklık, kontrast oranı ve kullanım özellikleri ile farklı olan ürünler, farklı bütçelere hitap eder. Taşınabilir ürünler arasında sessiz çalışma özelliğine sahip modellerin teknik yapısını inceleyebilir, farklı modeller ile fiyat ve performans açısından karşılaştırma yapabilirsiniz. Canon projeksiyon cihazı çeşitlerinde özellikle lamba ömrü yüksek olan ürünler arasında bütçenize uygun modelleri bulabilirsiniz. Ekonomik mod özelliği ile hem sessiz çalışan hem de bekleme modu ile düşük enerji harcayan ürünleri inceleyebilirsiniz. Ebatları ve ağırlığı ile taşınma kolaylığı da sunan ürünler dışında multimedya serisine ait ürünler cazip fırsatlar ile kullanıcıya sunulur.

Uygun fiyatı ile dikkat çeken ürünlerde yüksek görüntü kalitesi ile başarılı bir kullanım sunan modeller yer alır. Hem taşınabilir yapıya hem de esnek kullanım özelliklerine sahip olan ürünler, aynı zamanda uzun lamba ömrü, tozlanmaya karşı dayanıklı yapısı ve kolay bakım özellikleri ile farklı modellerden ayrılır. İş ve eğitim amaçlı projektör modelleri ise fiyatları ve hitap ettiği kullanıcı özellikleri ile dikkat çeker. Özellikle büyük toplantı salonlarında sürekli çalışma fonksiyonuna sahip ürünleri detaylıca inceleyerek size uygun cihazları kolayca seçebilirsiniz.

Canon Projeksiyon Cihazı

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Canon
  2. Sony
  3. Viewsonic
  4. Panasonic
  5. Acer
  6. Benq
  7. NEC
  8. Optoma
  9. Epson
  10. Casio
  11. Htp
  12. Christie
  13. Hitachi
  14. Barco
  15. LG
  16. BLUECAT
  17. Infocus
  18. Promacto
  19. Smart Kapp
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka Canon

Projeksiyon Cihazı Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483643/285390/15530
BAŞA DÖN