Kadın ve erkek hastalar için özel olarak üretilmiş Canped hasta bezi, yetişkinlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelik taşıyor. Hasta bezinin yüksek emiciliği ve ergonomik tasarımı, hastaların tüm konfor ve rahatlığını sağlıyor. Esnek, yumuşak ve emici özellikler taşıyan Canped hasta bezi, pratik kullanım için tasarlanmış üstün özelliklere sahip bulunuyor. 

Canped Hasta Bezi

Anatomik yapısıyla vücut sıcaklığına uyum sağlayan Canped hasta bezi, yüksek emiciliğe sahip sızdırmaz tabakasıyla uzun süre cildin kuru kalmasına yardımcı oluyor. Ürünün yumuşak ve esnek malzemeden yapılmış olması ve yan bariyerlerinin koruyucu sızdırmayan özellikler taşıması sayesinde, Canped hasta bezi konforlu bir kullanım sağlıyor. Dermatolojik tüm testlerden geçirilerek üretilen hasta bezi çeşitleri, üzerinde bulunan ıslaklık göstergesi sayesinde bez değişim zamanını rahatlıkla takip edebilmeye imkan sağlıyor. Böylelikle uzun süre ıslak kalmayan cilt yüzeyi, pişik ve yaralara karşı güvenli bir koruma altına alınıyor. 

Farklı kilogramlardaki ağırlıklara sahip kadın ve erkekler için ayrı ayrı ebatlarda üretilmiş Canped hasta bezi, konforlu bir kavrayışla vücudu sararak güvenli bir kullanım imkanı sağlıyor. Küçük, orta ve büyük boy olarak üretilmiş hasta bezi çeşitleri, emici külot ya da bağlanarak kullanılabilen özelliklerde tasarlanıyor. Külot biçiminde tasarlanan Canped hasta bezi modelleri, rahatça giyilebildiği için daha çok tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. 

Tamamen tekstil yüzeye sahip Canped hasta bezi, yumuşak ve nefes alabilen yapıya sahip bulunuyor. Tekstil yumuşak doku, bezin ses yapmasını engelleyerek, rahat bir kullanım imkanı yaratıyor. Yüksek emicilik özelliği sayesinde üzerindeki ıslaklık ve kokuyu hapsederek, hastanın kendini rahat ve güvende hissetmesini sağlıyor. Külot şeklindeki özel tasarımı, Canped hasta bezine hareket kolaylığı sağlıyor. Canped hasta bezi, hastalar ve hasta yakınları için pratik kullanım özellikleriyle önemli bir rahatlık ve kullanım konforu sağlıyor. 

Canped Hasta Bezi Modelleri

Ürünün yetişkinler için tasarlanmış olması sebebiyle, öncelikli avantajlar hareket kolaylığı ve güvenlik sağlaması biçiminde tasarlanıyor. Canped hasta bezi modelleri arasında bulunan külot bez tasarımının etrafı tamamen yumuşak özellikli lastiklerle kaplanmış bulunuyor. Ürün bu lastik desteği sayesinde, başka bir iç çamaşırı giymeye gerek kalmadan kullanılmaya fırsat veriyor. Tekstil üst yüzeyi ve vücudu saran nitelikteki yapısı sayesinde rahat ve pratik bir kullanım imkanı sağlanıyor. Ürün kullanım sonrası yanlardan yırtılmak suretiyle kolaylıkla çıkarılabiliyor. Hasta bezinin üzerinde bulunan bantlar sayesinde ürün, kolayca kapatılıp atılacak duruma getiriliyor.

Hasta bakımı için gereken diğer destek ürünler de Canped hasta bezi ürün kategorisi altında yer buluyor. Yatak koruyucu, hastanın bez değişimi işlemlerinin kolay ve hijyenik biçimde gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Yumuşak ve ipeksi dokusu ile hastanın cildine temas esnasında rahatlık hissi veren ürün, ıslaklığı yatak yüzeyine geçirmeyen güçlü bir tutucu tabakaya sahip bulunuyor. 

Ürün kategori başlığı altında bulunan diğer Canped hasta bezi modelleri, yetişkinlerin günlük kullanımına uygun ve idrar kaçırma problemleri gibi sorunların giderilmesine yardımcı olan ürünlerden oluşuyor. Erkeklerin ve kadınların ergonomik vücut özelliklerine göre tasarlanmış günlük mesane pedleri ile kişiler günlük sosyal yaşamlarında kendilerini daha güvence altında hissediyor. Anatomik pedlerin içeriğinde bulunan mikro emici tanecikler, idrarın jel hale gelmesini sağlayarak, bu sayede bakteri ve koku oluşmasının önüne geçiyor. Çamaşıra kolayca yapışan ve sıkıca tutunan geniş lastik şerit, ürünün kaymasını ve sızdırmasını önlüyor. 

Ürünler tekli ya da çoklu ambalaj biçiminde satışa sunuluyor. Ekonomik ambalajlar, ürüne adet olarak daha fazla sahip olmanıza imkan sağlayarak pratik kullanım avantajı yaratıyor. Canped hasta bezi modelleri, sağlıklı ve güvenli çeşitleriyle ve hesaplı fiyat avantajlarıyla dikkat çekiyor. 

Canped Hasta Bezi Fiyatları

57 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Canped
  2. Akomp
  3. Tena
  4. Hartmann
  5. Joly
  6. Depend
  7. Abena
  8. Glory
  9. Selpak
  10. Selped
  11. Incoped
  12. Mavi Beyaz
  13. Puffix
  14. EVONY
  15. Önlem
  16. Medifresh
  17. Wicromed
  18. Actual
  19. Adulped
  20. Caretex
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Canped
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170/26012244
BAŞA DÖN