Siyah, gri, kırmızı, beyaz, koyu gri, parlak siyah, yeşil, altın sarı ve mat siyah çeşitleri ile carbon folyolar hepsiburada.com ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor. Türkiye’nin öncü alışveriş sitesinin oto aksesuar mağazasının carbon folyolar kategorisinde yerini alan onlarca ürüne ulaşmak artık daha kolay. Otomobillerin dış yüzeyine uygulanabilen karbon ürünler tüm yerli ve yabacı modellere uygun olması ile ön plana çıkıyor. Sportif ve klasik otomobil modellerinde fark yaratmak, kişisel beğenilere göre dizayn oluşturmak amaçlı kullanılabiliyor.
Hava kanallı carbon folyolar, bu kanallar sayesinde kabarcık oluşumunu engelliyor. Bu özelliği ile kusursuz bir yüzey elde etme imkanı veriyor. Düz yüzeylerden farklı olarak, oval yüzeylere yapılacak uygulamalarda çok dikkatli olunması ve mümkünse profesyonel destek alınması gerekiyor. Uygulama sırasında, kullanılması gereken uygulama ilacı ve uygulama aparatları da ayrıca carbon folyolar kategorisi altında bulunabiliyor. Kendinden yapışkanlı ürünlerde uygulamanın yapılacağı yüzeyin temizlenmesi ve arındırılması gerekiyor. Bunun içinde, oto aksesuarlar mağazasında gerekli ürünler temin edilebiliyor.
Bu kategori altındaki ürünler dış yüzeylerle birlikte, otomobillerin kapı kolu boya korumaları ve kapı içi korumaları gibi özel ürünlerde bulmak mümkün. Aynı zamanda otomobil ön konsolu için tercihe göre carbon folyo kullanılabiliyor. Ürünler, otomobil aksesuarı olarak kullanılmasının dışında, televizyon ünitelerinde, beyaz eşya, mobilya ve cam yüzeylerde, metal veya boyalı yüzeylerde de kolayca uygulanabiliyor.

Karbon Folyo Fiyatları

104 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. AutoFolyo
  2. Modacar
  3. DD
  4. Demircioğlu
  5. Schwer
  6. SüslenOto
  7. TeckWrap
  8. 3M
  9. Carub
  10. Pilot
  11. Transformacion
  12. ENG
  13. Elgard
  14. Kıraç
  15. Mr Multi Rivoluzione
  16. Multi Rivoluzione
  17. Skoda
  18. Starklips
  19. Z-Tech
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024933/20024968
BAŞA DÖN