Willis Carrier'in 1902'de modern klimayı icat etmesi ile başlayan 115 yıllık serüvenini bugün dünyanın lider klima üreticilerinden biri olarak sürdüren Carrier klima, iklimlendirme sektörüne birçok yenilik kazandırıyor. Doğal kaynakların daha verimli kullanımına yönelik inovasyon faaliyetlerini yoğunlaştıran Carrier markası yüksek enerji tasarrufu sağlayan klima modelleri ile dikkat çekiyor. Yeni nesil klimalarında Carrier mühendisleri tarafından tasarlanan yenilikçi teknolojiler kullanan Carrier klima daha rahat ve daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmayı hedefliyor. Yaşam alanlarındaki konforun ve rahatlığın sekteye uğramaması için tüm Carrier klima modelleri otomatik arıza tespit sistemleri ile donatılıyor. Böylece arızalanan klima daha verimli ve hızlı bir şekilde onarılabiliyor.

Carrier Klima Modelleri

Carrier klimalarda sabit devirli kompresörler yerine değişken devirli kompresörler kullanılıyor. Carrier Inverter sistemi olarak adlandırılan bu sistem sayesinde klimalar ortamın değişen hava koşullarına göre ısıtma ve soğutma kapasitesini otomatik olarak ayarlayabiliyor. Bu sayede Carrier klima modelleri daha yüksek performansla daha yüksek bir verim sağlayarak çalışır. Dijital güç kontrol sistemine sahip olan Carrier klima modelleri ile enerji verimliliği maksimum seviyeye çıkarılıyor. Inverter sistemi sayesinde tüm Carrier klima modelleri oldukça sessiz bir şekilde çalışarak yaşam alanlarında huzurlu bir serinlik sağlıyor. Turbo soğutma ve ısıtma fonksiyonuna sahip Carrier klima modelleri tek bir tuşla saatte 1100 m3 gibi yüksek bir oranda taze hava çıkışı sağlayarak ortamın havasını kısa sürede yenileyebiliyor. 

Carrier klimalar kanal tipi, yer / tavan tipi, kaset tipi, salon tipi ve duvar tipi klima modelleri ile AVM'ler, toplantı salonları, ibadethaneler, kapalı spor salonları gibi farklı büyüklüklere sahip mekanlarda iklimlendirme sorunlarına fonksiyonel çözümler sunuyor. Gümüş iyon filtresine sahip olan duvar tipi Carrier klima modelleri özellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu cami, kongre merkezi ve benzeri alanlarda bakteri ve virüsleri öldürerek daha hijyenik mekanlar oluşturulmasını sağlıyor. Bu tip alanlarda kullanılan salon tipi Carrier klimalar insanların enfeksiyon kapma riskini en aza indirerek daha sağlıklı ortamlar oluşturulmasına katkıda bulunuyor. Paslanmaz kabinleri ile dikkat çeken salon tipi Carrier klimaların dış ünitelerindeki altın kaplama tuzlu hava, yağmur gibi dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı bir koruma sağlıyor. 

Carrier Klima Fiyatları

115 yıldır müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Carrier markası ISO 9001:2000 kalite yönetim standardı ile tüm üretim süreçlerini belgelendiriyor. Bu belgenin yanı sıra Carrier klimaların güvenli ürünler arasında yer aldığı IMQ, VDE, TÜV ve UL Demko gibi uluslararası laboratuvarlar tarafından onaylanıyor. İnsan sağlığını ve güvenliğini en önemli hedefleri olarak belirleyen Carrier klimaların duvar tipi modellerinde yer alan Nano Photo Copper Zinc filtreler güçlü koku ve organik bileşenleri giderici özellikleri ile daha sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlıyor. Gelişmiş filtreleme sistemine sahip olan duvar tipi Carrier klimalarda ayrıca Nano Silver Ginseng filtre sistemi de kullanılıyor. Bu sistemde yer alan nano gümüş molekülleri bakterilerin ve virüslerin genetik yapılarını bozarak onları etkisiz hale getiriyor. Ayrıca doğal bir katkı maddesi olan ginseng özü ilave edilen bu filtre sistemi sayesinde ortama güzel bir koku yayılması da sağlanıyor.  

Teknik özelliklerinin yanı sıra Carrier klimalar sade ve şık tasarımları ile de göz dolduruyor. Geniş ürün yelpazesi arasında evinizin dekoruna rahatlıkla uyum sağlayabilecek bir klima bulunuyor. Tüm bu özelliklerinin yanında Carrier klima fiyatları da kullanıcıların Carrier'ı tercih etmelerindeki en önemli parametreler arasında yer alıyor. Ayrıca Carrier klima fiyatları yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak için müşteri beklentileri doğrultusunda belirleniyor. 

Carrier Klima Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Carrier
  2. Samsung
  3. Vestel
  4. LG
  5. Midea
  6. Airfel
  7. Arçelik
  8. FujiPlus
  9. Toshiba
  10. York
  11. Demirdöküm
  12. Baymak
  13. Bosch
  14. Daikin
  15. Vestfrost
  16. Altus
  17. Electrolux
  18. Finlux
  19. Mitsubishi
  20. Panasonic
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Inverter
 4. Enerji Sınıfı
 5. Renk
 6. BTU Aralığı
 7. Klima Türü
 8. Satıcı
 • Marka Carrier
DSACategoryId/2147483638/161876/17453
BAŞA DÖN