Casio
Casio W-753-1AVDF Erkek Kol Saati

Casio W-753-1AVDF Erkek Kol Saati

Casio
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Güzel (05.03.2014)
Ürün elime yeni ulaştı.Bence çok güzel bir saat.Saatin özellikleri şunlar : Güneş ışınlarını algılayarak çalışan pusula, Ayın evreleri, Gelgit düzeyi. Kolay kullanılan, ön yüze monte edilmiş düğmeler, bu saati gündelik kullanımda mükemmel yapmak için büyük ve kolay okunan bir dijital ekranla birleşiyor. • 10 yıl pil ömrü • Gelgit Grafiği, gelgit hareketlerini gösterir. • Ay Grafiği, ayın o anki evresini gösterir • Basit yön bulucu, güneşle olan açıyı hesaplar. Bu açı değeri saatin çerçevesinde güneş gerçek konumunu gösterecek yere getirildiğinde, diğer çerçeve işaretleri kuzey, güney, doğu ve batıyı gösterir. • Otomatik LED ışığı, saati yüzünüze doğru tuttuğunuzda kadranı aydınlatır • Beş alarm • Çift zaman ayarı • 100 metreye kadar su geçirmez Silikon Cam / Küresel Cam 100 metreye kadar su geçirmez Gövde / çerçeve malzemesi: Silikon / Paslanmaz çelik Silikon Kordon LED arka ışık Otomatik ışık düğmesi, Görüntü tutma Çift zaman ayarı Yön modu: Güneşin konumunu gösterir Ay bilgileri (Ay takvimi ve Ayın evreleri) Gelgit grafiği (Belirli bir gün ve tarihteki gelgit düzeyi) 1/100 saniye hassasiyetli kronometre Ölçüm kapasitesi: 99:5959.99 Ölçüm modları: Geçen süre, bölüm süresi, 1. ve 2. gelenlerin süreleri Geri sayım sayacı Ölçü birimi: 1 saniye Geri sayım aralığı: 60 dakika Geçen süre ölçümü: En fazla 99:5959 Ayar aralığı: Geri sayım başlangıç zamanı (1 - 60 dakika, 1 dakikalık artışlar) Sıfırlama zamanı (1 - 5 dakika, 1 dakikalık artışlar) Sayaç modları: Otomatik yineleme, geçen süre Diğer: İlerleme sinyali Günlük alarmlar 5 adet bağımsız günlük alarm (bir kerelik 4 alarm ve 1 erteleme alarmı/bir kerelik alarm) Saat sinyali Otomatik takvim (2039 yılına kadar) 12/24 saat biçimi Normal saat işlemleri: Saat, dakika, saniye, pm, ay, tarih, gün Hassasiyet: ±30 saniye/ay Yaklaşık pil ömrü: CR2025 ile 10 yıl Kılıf boyutu: 48,3 × 42,4 × 14,6 mm Toplam ağırlık: 44 g LED: Koyu Kahvereng Detaylı bilgi : http://www.casio-in devamını göster devamını gizle
Ömer Bülent ŞENER (43) - Şanlıurfa - Türkiye Tüm Yorumlar (6)
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402/25008404
Takvim Var Kadran Rengi Gri Kordon Cinsi Kordon Rengi Siyah Kasa Cinsi: Plastik Kasa Çapı: 42,4 Ağırlık: 44 Kasa Kalınlığı: 14,6 Otomatik Işıklı Çift Saat

Derece Kullanım
10 Metre
33 Feet
1 ATM
Su geçirmezlik seviyesi bu derece olan saatler kazaen maruz kaldıkları suya karşı dirençlidirler.
Herhangi bir su basıncına maruz kalmamaları gerekmektedir.
30 Metre
100 Feet
1 ATM
Bu seviyedeki saatler, yağmurdaki ıslanmalar, su sıçramaları ve hafifi su temalarına dirençlidirler.
Fakat yüzme ve duş almaya uygun değildirler.
50 Metre
165 Feet
1 ATM
Bu su geçirmezlik seviyesindeki saatler, ev işlerinde, bulaşık yıkamada, spor yaparken ya da yüzmede kullanılabilir.
Banyo yaparken yada şnorkel dalmalarında kullanılmaz.
100 Metre
330 Feet
1 ATM
Bu seviyedeki su geçirmezlik saatle ev işleri yapmaya, spor yapmaya, yüzmeye, havuz dalışlarına ve şnorkel dalışlarına olanak sağlamaktadır.
Bu saatlerle tüplü dalış yapılmaktadır.
150 Metre
500 Feet
1 ATM
Bu seviyedeki su geçirmezlik saatle ev işleri yapmaya, spor yapmaya, yüzmeye, havuz dalışlarına olanak sağlamaktadır.
Bu saatlerle şnorkel ve tüplü dalışlarda yapılabilmektedir.
Ağırlık 44 gr
Alarm Var
Cam Mineral
Cinsiyet Erkek
Çalışma Şekli Dijital
Kadran Rengi Gri
Kadran Şekli Yuvarlak
Kasa Çapı 42,4 mm
Kasa Kalınlığı 14,6
Kasa Tipi Plastik
Kordon Rengi Siyah
Kordon Silikon
Kronometre Var
Kullanım Şekli Kol Saati
Saat Serisi Digital
Stil Spor
Su Geçirmezlik 100 m
Takvim Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SACSW7531AV
 • Dört Yıldız

  Boyutları iyi, sürekli denizdeyim işimi görüyor, arka aydınlatması iyi, eski tek yön led gibi yorumlar olmuş, değil tüm taban aydınlanıyor turuncu ışık da kötü durmuyor, kolunuzu kaldırdığınızda otomatik aydınlatma özelliği var, ben pili korumak adına kullanmıyorum, yön bulma konusunda kafa karışıklığı olmasın güneş ışığını falan algıladığı yok güneşin konumuna göre kutba olan açısını hesaplamanızı sağlıyor biraz meşakatli ama hesaplamak mümkün, gelgit peryodlarını doğru hesaplıyor, eski kasiyomda saat başı alarm verdiğinde iki kez ışık çakma gibi bir özellik vardı bunda da olsa çok iyi olurdu, bir önceki saatim de casio idi 1996 da almıştım o bile hala çalışıyor ama hesap makineli tele memolu bir saate artık ihtiyacım kalmadığı için bunu aldım çok bakındım bana güven veren tek marka casio fiyatları da nitelikleri de diğerlerine oranla çok daha avantajlı herkese tavsiye ederim

  KEÇİÖREN - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Üç Yıldız

  Ay takvimi (=Hicri takvim) isteyenler için mevcut. Türkiye'den güneyi, yani yaklaşık olarak kıbleyi gösterir ama, ancak aşinalığı olan gençler bundan faydalanabilir gibi görünüyor! Hafif, sağlam CASIO. Gel-git düzeyi bilgisi, ülkemizde hiç birimizin ilgi alanına girmez herhalde. Aydınlatma tek noktadan ve sarı ışık Saatin kalınlığı 1,4 cm. biraz fazla gibi! Çok az geri kalıyor.

  - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Ürün için teşekkürler

  Casio marka saatler her zaman kaliteli ürünlerdir, siteye teşekkürler. saat beklentimi karşıladı ancak kordonu biraz daha kalın olabilirdi, böylece kendini biraz daha belli ederdi.

  AKYAZI - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Güzel

  Ürün elime yeni ulaştı.Bence çok güzel bir saat.Saatin özellikleri şunlar : Güneş ışınlarını algılayarak çalışan pusula, Ayın evreleri, Gelgit düzeyi. Kolay kullanılan, ön yüze monte edilmiş düğmeler, bu saati gündelik kullanımda mükemmel yapmak için büyük ve kolay okunan bir dijital ekranla birleşiyor. • 10 yıl pil ömrü • Gelgit Grafiği, gelgit hareketlerini gösterir. • Ay Grafiği, ayın o anki evresini gösterir • Basit yön bulucu, güneşle olan açıyı hesaplar. Bu açı değeri saatin çerçevesinde güneş gerçek konumunu gösterecek yere getirildiğinde, diğer çerçeve işaretleri kuzey, güney, doğu ve batıyı gösterir. • Otomatik LED ışığı, saati yüzünüze doğru tuttuğunuzda kadranı aydınlatır • Beş alarm • Çift zaman ayarı • 100 metreye kadar su geçirmez Silikon Cam / Küresel Cam 100 metreye kadar su geçirmez Gövde / çerçeve malzemesi: Silikon / Paslanmaz çelik Silikon Kordon LED arka ışık Otomatik ışık düğmesi, Görüntü tutma Çift zaman ayarı Yön modu: Güneşin konumunu gösterir Ay bilgileri (Ay takvimi ve Ayın evreleri) Gelgit grafiği (Belirli bir gün ve tarihteki gelgit düzeyi) 1/100 saniye hassasiyetli kronometre Ölçüm kapasitesi: 99:5959.99 Ölçüm modları: Geçen süre, bölüm süresi, 1. ve 2. gelenlerin süreleri Geri sayım sayacı Ölçü birimi: 1 saniye Geri sayım aralığı: 60 dakika Geçen süre ölçümü: En fazla 99:5959 Ayar aralığı: Geri sayım başlangıç zamanı (1 - 60 dakika, 1 dakikalık artışlar) Sıfırlama zamanı (1 - 5 dakika, 1 dakikalık artışlar) Sayaç modları: Otomatik yineleme, geçen süre Diğer: İlerleme sinyali Günlük alarmlar 5 adet bağımsız günlük alarm (bir kerelik 4 alarm ve 1 erteleme alarmı/bir kerelik alarm) Saat sinyali Otomatik takvim (2039 yılına kadar) 12/24 saat biçimi Normal saat işlemleri: Saat, dakika, saniye, pm, ay, tarih, gün Hassasiyet: ±30 saniye/ay Yaklaşık pil ömrü: CR2025 ile 10 yıl Kılıf boyutu: 48,3 × 42,4 × 14,6 mm Toplam ağırlık: 44 g LED: Koyu Kahvereng Detaylı bilgi : http://www.casio-in

  - Şanlıurfa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (28) Hayır (6)

 • güzel saaat

  ürün elime yeni ulaştı gayet güzel ve kullanışlı bir saat niyeti olanlara ve fazla abartı sevmeyenlere hem ucuz hem güzel tavsiye ederim ..

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (8)

 • kullanışlı bir ürün

  ürün 2 gün içinde elime ulaştı hepsiburadaya teşekkür ederim..ürün şık kullanımı çok kolay...ancak boyutları biraz küçük erkek alıcılar için bir sorun olabilir ama genel olarak iyi

  FATSA - Ordu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (7)

 • Tüm yorumları gör (6)
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN