Bilgisayar veya çeşitli medya oynatıcılarından aldığı görüntüyü büyüterek ekrana yansıtan projeksiyon cihazları; iş yerlerinde, eğitim kurumlarında ve evde kullanılan önemli cihazlardan biridir. İş yerlerinden sunum yapmak ya da eğitim videosu izlemek gibi amaçlar ile tercih edilen cihazlar, evlerde film izlemek ve oyun oynamak için tercih edilir. Kullanım amacıma göre modelleri ve özellikleri değişiklik gösteren projeksiyon aletlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle ürettiği saatler ile tanınan Casio markasından farklı teknik özelliklere sahip projeksiyon cihazlarına ulaşabilirsiniz.

Casio Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Casio projeksiyon cihazı çeşitlerin fiyatları, özelliklerine bağlı olarak değişir. Cıvasız teknoloji ile üretilen ve standart üretimi ile bakım ihtiyacı en aza indirilmiş ürünleri iş yerlerinde tercih edebilirsiniz. Otomatik parlaklık gibi özellikleri ile kolay bir kullanım sunan modelleri farklı fiyat aralıklarında bulabilir, kullanım amacınıza uygun modeli seçebilirsiniz. Özellikle flaş bellekten çalışma özelliği ile bilgisayar olmadan kullanılan modellerin fiyat özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Projeksiyon cihazları arasında sınıf gibi ortamlarda sunum yapma imkanı veren modeller ise daha cazip fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. İnteraktif tahta bağlantı özelliği ile farklılık gösteren ürün çeşitlerinin modellerini inceleyebilirsiniz. Lambasız çalışma, uzun ışık ömrü ve çevre dostu tasarımı ile öne çıkan Casio’nun Core projeksiyon cihazı serisi ise özellikleri ile paralel fiyatlara satılır. Uzun dönem kullanım imkânı veren lamba özelliklerine sahip ürünleri farklı ortamlarda rahatlıkla takabilirsiniz. Çok yönlü kullanımı ile tanınan seriler dışında taşınabilir projeksiyon cihazlarını da aynı fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Teknik özellikleri farklılık gösteren seriler arasında fiyat ve performans karşılaştırması yapabilir, bütçenize hitap eden ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı serilere ve farklı fiyat aralıklarına sahip olan Casio’nun projeksiyon cihazlarının enerji tüketim özelliklerini de detaylıca inceleyebilirsiniz.

Casio Projeksiyon Cihazı Modelleri

Casio projeksiyon cihazı çeşitleri arasında lambasız modeller, taşınabilir modeller, standart modeller, kısa mesafede çalışan modeller ve yüksek verimli modeller yer alır. Lamba değişim sorunu olmayan cihazlar özellikle büyük iş yerleri için ideal kullanıl sunar. Bakım gereksinimleri en aza indirgenen seride özel toz koruma sistemine sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Lazer ışık kaynağı ile uzun dönem sorunsuz kullanım sunan cihazların açılıp kapanma süreleri, ekran çözünürlüğü, ışık gücü gibi özelliklerine ulaşabilirsiniz. Markanın taşınabilir modelleri ise ergonomik tasarımları ile öne çıkar. Kol çantasına sığabilen ebatları, ince yapısı ve hafif tasarımı ile diğer modellerden ayrılan ürünler, kablosuz bağlantı özelliği ile bilgisayarsız sunum yapma imkanı verir. Kısa sürede açılıp kapanma özelliği ile tercih edilen taşınabilir modellerin görüntü kalitesi, ses ve video uyumluluğu gibi özelliklerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Casio standart cihazlar ise çok yönlü kullanıma sahiptir. İş yerlerinde, okullarda, küçük sınıflarda kullanılan düşük bakım gereksinimleri ile tanınır. Aynı zamanda eğlence amacıyla kişisel kullanıma da uygun olan modelleri film izlemek veya oyun oynamak için tercih edebilirsiniz. Işık, ses ve görüntü kalitesi açısından da yüksek bir performans sunan Casio standart cihazların yanında kısa mesafede çalışan serilere de ulaşabilirsiniz. Özellikle yakın mesafeden büyük görüntüler elde etmeye imkan veren ürünleri sınıf gibi ortamlarda tercih edebilirsiniz. Uzaktan bilgisayar kontrolü ile de kolay bir kullanım sunan kısa mesafede çalışan ürünler, çevre dostu üretimleri ile uzun dönemde verimli bir kullanım sunar. Casio projektörler arasında dikkat çeken diğer bir model ise 4000 ansilümene varan yüksek ışık parlaklığına sahip Pro serisidir. Yüksek performansı ile büyük toplantı salonları, konferans salonları için ideal olan ürünlere ulaşabilir, modellerin kullanım özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Casio Projeksiyon Cihazı

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Casio
  2. Sony
  3. Panasonic
  4. Acer
  5. Viewsonic
  6. NEC
  7. Benq
  8. Optoma
  9. Epson
  10. Hitachi
  11. LG
  12. Asus
  13. Christie
  14. BLUECAT
  15. Barco
  16. Canon
  17. Promacto
  18. Smart Kapp
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Casio
DSACategoryId/2147483643/285390/15530
BAŞA DÖN