Casper Laptop Notebook Dizüstü Bilgisayarlar

Üstün performansları ve yenilikçi tasarımları, her zaman taşınabilir bir hale getiren Casper laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, gerek iş gerek özel hayatınızda vazgeçilmez olmayı amaçlar. Farklı ihtiyaçlara sunduğu etkin çözümler ve her bütçeye uygun fiyatlar arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, Casper laptop modellerini inceleyebilir, özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Günlük kullanım, oyun oynama, film izleme, fotoğraf düzenleme ya da internette dilediğiniz işlemleri gerçekleştirme gibi farklı ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkin bir şekilde cevap vermeyi amaçlayan modeller, aynı zamanda iş ve eğitim hayatında her zaman bir adım önde olmanızı sağlar.

Casper Laptop

Kullanımındaki çeşitlilik ve tasarımsal yenilikleri sayesinde etkin bir bilgisayar deneyimi elde etmenizi amaçlayan Casper diz üstü bilgisayar modelleri, kendinize en uygun ürünü kolaylıkla seçmenizi sağlar. Üstün gücü, eşsiz bir performans ile buluşturan farklı Casper laptop serileri ile dilediğiniz her an bilgisayarınızı bir iş istasyonuna dönüştürebilir ya da internette hızlı bir araştırma yapabilirsiniz. Ekran kartı özellikleri, işlemci tipi, görüntü çözünürlüğü ya da bellek kullanımı gibi farklı parametrelere göre seçiminizi filtreleyebilir, ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Farklı nesil işlemci mimarileri ile donatılmış ürünler, internette gezinme, oyun oynama, multimedya uygulamalarını çalıştırma gibi yüksek güç gerektiren durumlarda en iyi performansı elde etmenizi amaçlar. Takılma, duraklama ya da donma gibi problemlerin önüne geçmek için bilgisayarın diğer aksamları ile uyumluluğu titizlikle hazırlanmış modeller, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılama imkanı verir. Intel i3, i5, i7, Celeron ya da Atom mimarilerine sahip modelleri karşılaştırarak, size en uygun CPU modeline sahip ürünü bulabilirsiniz.

Oyuncuların olduğu kadar, tasarımcı ve mühendislerin de dikkat etmesi gereken diğer bir bilgisayar bileşeni olan ekran kartlarına göre filtreleme yapabileceğiniz Casper laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, kusursuz bir proje yönetimi ve maksimum gerçeklikte bir oyun deneyimi amaçlar. Intel GeForce teknolojisinin gücünü taşınabilir bir hale getirmek için, farklı modelleri inceleyebileceğiniz gibi, daha optimal bir çözüm sunan Intel® HD Graphics ekran kartına sahip modelleri de inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

Casper Laptop Fiyatları

Geniş ürün yelpazesi ile seçme özgürlüğü sunan Casper, laptop fiyatları ile de her bütçeye uygun diz üstü bilgisayar çözümlerini bir arada sunar. Tasarım, modelleme ya da render'lama gibi işlemlere sıklıkla başvuran profesyonellerin ya da oyun tutkunlarının kullanımına hitap eden üst segment performans ürünleri sayesinde, çok daha verimli bir iş yönetimi yapabilir, etkin bir oyun hakimiyeti sağlayabilirsiniz.

Yenilikçi tasarımları, benzersiz bir kullanım ile bir araya getiren Casper'ın kalitesi ve güvencesi ile seçebileceğiniz laptop modelleri, iş yükünüzün bel kemiğini oluşturmayı amaçlar. Çok daha hızlı, kusursuz ve pürüzsüz projeler, işler ya da sunumlar hazırlamanız için internet dünyasının tüm olanaklarına hızlı ulaşım avantajı sağlayan Casper diz üstü modelleri sayesinde, her an bağlantıda kalabilir, çalışanlarınız ile iletişimi sürdürebilirsiniz.

Casper Laptop Modelleri

Bilgisayar parçalarınızın en verimli şekilde çalışması için gerekli olan bellek ve depolama alanı seçeneklerine göre de seçiminizi yapabilir, farklı RAM ve GB değerlerine sahip Casper notebook modellerini inceleyebilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz. İşlemci, ekran kartı, soğutma ve fan sistemi ya da anakart gibi bilgisayarınızın hayati ve vazgeçilmez parçalarının uyum içerisinde çalışmasını amaçlayan belleğin seçimini yaparken, miktarına göre değil bilgisayar aksamları ile uyumuna göre inceleme yapmanız daha yararlı olacaktır.

Ekran kartı tipi, işlemci hızı, ekran çözünürlüğü ve boyutu, sabit disk kapasitesi, bellek hızı ve kapasitesi gibi farklı parametrelere göre seçiminizi yaptıktan sonra, dilediğiniz ürün ile teknolojinin keyfini sürebilirsiniz.

Casper Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

43 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Lenovo
  2. HP
  3. MSI
  4. Asus
  5. Dell
  6. Casper
  7. Monster
  8. Toshiba
  9. Apple
  10. Acer
  11. Grundig
  12. Hometech
  13. Samsung
  14. Airties
  15. Dark
  16. Microsoft
  17. Packard Bell
 2. Ürün Puanı
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. İşletim Sistemi
 6. İşlemci Tipi
  1. Intel Core i3
  2. Intel Core i5
  3. Intel Core i7
  4. Intel Pentium
  5. Intel Celeron
  6. Intel Atom
 7. Sistem Belleği
 8. Harddisk Kapasitesi
 9. SSD Kapasitesi
 10. Max Ekran Çözünürlüğü
 11. Ekran Kartı Hafızası
 12. Klavye
 13. HDMI
 14. Ekran Boyutu
 15. Ekran Kartı A-Z
 16. Satıcı A-Z
 17. Ekran Kartı Tipi
 18. Ekran Özelliği
 19. Optik Sürücü
 20. Ürün Modeli
 • Marka Casper
DSACategoryId/2147483646/3000500/98
BAŞA DÖN