Catit Smart Sift Otomatik Kedi Tuvalet Kabı Yorumları

(43 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Düşünmeden alın
  (29.10.2017)

  Kolu cekin topaklanan dışkı ve çiş aşağıya gitsin ,temiz kum ,kolu geri getirin geriye gelsin,işte bu kadar kolay. Ben ana kum haznesine poşet takmadım kum daha kolay kayıyor ve geri geliyor ,çişde yapışmıyor.Valla her hafta sonu kedi wc si temizlemekten bıkmıştık ,kurtulduk. Yorumlara takılmayın(olumsuzlara)

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Üç Yıldız
  (26.10.2017)

  Merhaba; aldım ancak henüz tam deneyimleme fırsatı bulamadım. Pratikliği konusunda galiba biraz şüphem var. Günde iki kere mandalı kullanmak deniyor kullanma talimatında. Kumun türü konusunda yönlendirme yok. Mandalı indirince, temiz kum da alt hazneye dökülüyor. Üst haznedeki temiz kum böylelikle azalıyor. Ancak atık çekmecesindeki temiz kumu tekrardan alıp, üst hazneye aktarmak bana gereksiz işler silsilesi gibi geliyor. Eski kum kabımı kullanırım daha iyi ... diye düşünmeden de edemiyorum maalesef ... Mandalın sağlamlığı konusunda da şüphem var. Neyse. Almak isteyene de mani olmayayım. Neticede koku yok, en önemlisi de bu sanırım ...

  BEYKOZ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Her
  (17.10.2017)

  Gayet başarılı

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (13.10.2017)

  Cok basarili

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (13.10.2017)

  henüz kullanmadım.daha kedim gelmedi.ama iyi bir şeye benziyor

  - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (01.10.2017)

  Normalde poşetten korkan kedilerim var, o yüzden poşet fikri bana biraz anlamsız geldi. Çünkü poşetin sesi yüzünden kumları kabın içinde dağıtmaya başladılar, ama kullanışlı bir ürün olduğunu değiştirmiyor tabi bu durum. bir de ebatı çok çok büyük, bu kadar büyük olacağını tahmşn etmemiştim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Pratik ve kullanışlı bir alet
  (12.09.2017)

  Pratik ve kullanışlı bir alet, mucize yaratmıyor ama kedi tuvaleti temizlemeyi oldukça kolaylaştırıyor. Pişman değilim, çevremdeki kedi sahiplerine tavsiye ediyorum. Dikkat edilmesi gereken nokta hacimsel olarak gerçekten büyük, boyutlarına bakıp mevcut yere uygun olup olmadığını kontrol etmek lazım.

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (08.09.2017)

  genel olarak dışarıya kum dağılmasını büyük oranda önledi. iki haftadır altta biriken kakaları temizlemedim, hafif bi kokma var şu an. 10 gün rahatlıkla kullanılabilir. günde iki defa kolu çekiyorum. yalnız kedim üstündeki siyah keçe filtreyi yedi. bildiğiniz paramparça yaptı. belki kokma sebebi filtresinin olmamasıdır. genel olarak iyi diyebilirim ürün için.

  NİLÜFER - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • NE İSTİOSUNUZ ANLAYABİLSEK
  (12.08.2017)

  YAV KÜREKLE PİSLİK TEMİZLEMİOSUNUZ İŞTE .DAHA NEYİ BEĞENMİOSUNUZ ANLAMIYORUM.SAPASAĞLAM ALET ALDIM.TEK HATEKETLE TERTEMİZ TUVALET.NE İSTİOSUNUZ ANLAMIYORUMKİ.KEDİNİN SUYUNU MAMASINIDAMI DOLDURSUN SABAH GAZETENİZİ GETİRSİN SIRTINIZIMI LİFLESİN İSTİOSUNUZ

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (3)

 • TAVSİYE EDERİM BEYENMEYENLERDE 1500 TL LİK OLANDAN ALSIN 2 SENE SONRA FİKRİNİ YAZSIN
  (27.07.2017)

  BALDIZIMIN TAM OTOMATİK BOL PARA HARCAYAN Bİ KEDİ TUVALETİ VARDI YIKIYOR VE DEZENFEKTE EDİYOR FALAN Bİ KUMU Bİ DEZENFEKTANI 300 TL TUTUYORDU ZORLA ALDITTIRDIM ÇÜNKÜ O KADAR MASRAFA RAĞMEN 2 SENEDEN SONRA SÜREKLİ SORUN ÇIKARTTI ŞİMDİLİK İKİSİNİ BİR KULLANIYOR 4 KEDİSİ VAR KÖR OLANI BİLE YENİSİNE ALIŞTI SADECE KUMLARIN 7 CM DOLDURULMA MUHABBETİ VAR AMA KEDİ EŞELEYİNCE KUM O KISIMDA AZALIYOR O KISIMLARI TABANA YAPIŞIYOR ONUDA ÇEVİRDİKTEN SONRA Bİ KÜREKLE DOKUNUNCA İŞLEM TAMAM

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Çok büyük beklentilerle aldım ancak pekte beklentilerimi karşılamadı.
  (23.06.2017)

  Çok büyük heves ve beklentiyle aldım kabı ancak tamda söylendiği gibi çıkmadı.1 buçuk yaşında kedim için aldım kum kabını ancak koku çıkmadığını söylemek yalan olur. Üst kısımda ki özel filtre var ancak bir işe yaradığını sanmıyorum.Bir kaç farklı kumla denedim ama en büyük sorunu kol çekildikten sonra plastiğe yapışıp kalan çişli kumlardır. Yine kendi elimle müdahale edip kumları yapıştığı yerden alıyorum. Birde filtre kısmına kakalar yapışabiliyor ve arasından içeri girebiliyor.kol çekme mekanizması da açıkçası bana biraz ucuz plastik gibi.Birde kum kabının ebatı gerçekten büyük ancak tuvalet kısmı kutunun ebatına göre küçük kalıyor.Yine de bir çok kaptan daha kullanışlı indirimde yakalarsanız alınabilecek bir kum kabı ancak diğer türlü pek tavsiye etmem. Verdiğiniz paranın %100 geri dönüşü yok maalesef. Kedim hemen alıştı ve sevdi.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (1)

 • Çok memnunum
  (04.05.2017)

  2.5 aylık kedim hemen alıştı. Kedim küçük olduğu için önüne minik bir basamak koyduk rahatça çıkıyor. Dışarıya kesinlikle kum dağılmıyor, sadece nadiren de olsa patisine yapışan tek tük kumlar banyoya dağılabiliyor. Hergün bazen günde 2 kez kolu çekiyorum ve çekmecede biriken dışkıları atıyorum. Kum eksilirse üstüne tamamlıyorum ama haznedeki çizginin altında kalacak şekilde az kum koymak daha iyi oluyor. Çekmece kısmına normal büyük boy çöp torbası koyuyorum. Tuvalet bölmesine ise torba koymayı denedim kedim eşelenirken yırttı artık koymuyorum. Eğer çiş yüzünden zeminde bir yapışma durumu olursa elle müdahale ediyorum ama topaklanan iri taneli kum kullandığım için çok sorun olmuyor. Bence kediler için de bizler için de büyük rahatlık. Tek kusuru kumların elendiği ızgara kısmından küçük boyutlu kakalar geçebiliyor ve kumun içinde kalabiliyor, o kadar kusur da olsun :)

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Fena değil
  (20.04.2017)

  İlk geldiğinde beğenmedim, kocaman kabin ama içindeki tuvalet kabı küçük. Kedim hemen alıştı. Şimdi ben de temizlemeye alıştım. Kumunu az koymak gerek, yoksa gerçekten kolu çevirince çoğu gidiyordu. Az kumla kullanılan bir tuvalet kabıdır, kum tasarrufu olacak belli.. üst tablaya yani kum haznesine poşet koymadım, kedim hemen yırttı. Alt çekmecesine atıkların toplandığı bölüme koydum poşet. Çöp poşeti de olabilir. Sonuçta az kum kullanılması, kolay temizlenmesi avantaj.????????çok yer kaplıyor ama.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (03.04.2017)

  Gayet başarılı.

  GÜZELBAHÇE - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • supeerrr
  (26.03.2017)

  dusunmeden alin derim kedim bayildi

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • Dört Yıldız
  (24.02.2017)

  Tek kedili evler için mükemmel bir ürün olduğunu düşünüyorum zira kullanımı çok kolay ve pratik. 4 kedimiz var dolayısıyla yetersiz kalıyor. Haznesi çok büyük olmadığı için kapalı tuvaleti iptal edemedim, ona daha fazla yapıyorlar tuvaletlerini.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Yazımı bir okuyun derim.
  (14.02.2017)

  Öncelikle şunu söylemek isterim ki buradaki yorumları sipariş verdikten sonra okudum ve siparişimi iptal edip etmemek konusunda kararsız kaldım. Ama birkaç gündür kullanıyoruz ve gerçekten ben de kedilerim de müthiş rahat ettik. Biz önceden de Catit'in kapalı en büyük boy kedi tuvaletini kullanıyorduk,evet 3 kedime rahatlıkla yetiyordu ancak tümüyle kum değiştirmelerde çok sorun yaşıyordum ağırlık, koku vb konularında. Ayrıca dışarıya çok fazla kum çıkarıyorlardı tuvalet önü paspasımız olduğu halde. Bu tuvalette ise avantajlar dezavantajlardan fazla bence. Öncelikle tuvaletin temizleme kolunu her gün çekin hatta imkanınız varsa kediniz tuvaletini yaptıktan hemen sonra çekin. Biz 10kg.'lık kum kullanıyorduk eskiden,biraz fazla geldi temiz kumu da kirli haznesine döktüğünü farkettim ama kumdan kısmadım. Kapaklı bölmeyi açıyorum içinden tuvaletleri temizleyip kalan kumu tekrar temiz bölmeye döküyorum. Poşetleri de değiştirmiyorum ne idrar yapışması oldu ne de kedilerim poşeti yırttı. Değiştirmeyi de düşünmüyorum bir süre. Sonrasında da normal çöp poşetinden hatta kokulu çöp poşetinden uygun şekilde kesip kenarlarından bağlayarak kullanacağım çünkü bu poşetlerin pek bir esprisi yok boyutundan başka. Aynı şekilde siz de rahatlıkla kesip kullanabilirsiniz. O yüzden en fazla 3 kediye kadar çok kullanışlı buldum. Normal kapalı kedi tuvaletlerinden çok çok iyi. Dışarı kum dökme miktarları da %80 oranında azaldı. Koku yok denecek kadar az çünkü neredeyse her tuvaletten sonra sifonu çekiyorum :D Kedilerim de bayıldı bazen tuvalete girmek dışında içine girip biraz oturuyorlar çünkü kum her daim temiz. Her seferinde yerlere eğilip bağdaş kurarak tuvalet temizlemektense tek bir kol çekerek işiniz bitiyor. Ayrıca kolu çok hızlı çekmemenizi tavsiye ederim yavaşça yaptığınızda temiz kumların dökülmesi az oluyor. Kısaca her gün kürekle kendinize iş çıkaracağınıza alt kapağı çekin istediğiniz yüksekliğe çıkarın temizleyin hoop iş bitti. Teşekkür ediyoruz :) Osman-Komando-Elâ

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (0)

 • Almayın
  (22.11.2016)

  2 Kedim var onlara aldım.Tuvalet düzgün temizlenmiyor aşırı pis kokuyor.Alan çok dar kediler hiç rahat edemediler.İç haznesi çok az kum alıyor fazla koyarsanız akıp alta gidiyor.Asla tavsiye etmem.Çok yer kaplıyor aynı zamanda.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (5)

 • PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN
  (17.11.2016)

  4 KEDİM VAR TUVALET TEMİZLEMEKTEN BIKTIĞIMIZ İÇİN BU ÜRÜNE Bİ TON PARA VERİP ALMIŞTIM 2 YIL ÖNCE KENARDA DURUYOR KIYIP ÇÖPE DE ATAMADIM KEDİLER ÇIKINCA İÇİNDEKİ KAKA ÇİŞ YAPACAKLARI HAZNE YERLE BİR OLUYOR KEDİLERİN KAKALARI ÇİŞLERİ KOLU ÇEVİRİNCE ELENMİYOR YAPIŞIP KALIYOR NORMAL KAPALI KEDİ TUVALETİ KULLANIYORUM KISACASI PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • ?? düşünmek gerek
  (09.11.2016)

  Ben aynı anda iki adet aldım kalıbı büyük fakat haznesi çok büyük degil. Tek kedi için kullanılabilir. Onun haricinde sistem becerisi dört dörtlük çözülmüş degil sürekli kum eklemek gerekiyor. Birini hiç kullanmadan tek kedisi olan arkadaşıma hediye ettim kendimde klasik kapalı kabine geri döndüm.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN