Cem Tavalar

Tavalar, mutfakta en sık kullanılan aletler arasında yer almaktalar. Aklınıza gelen herhangi bir yemek, tencere yerine bir tava içinde de pişirilebilir. Sapları uygunsa, fırına girip tepsi görevini de görebilir. Balık kızartmak, börek yapmak, wokta hızlıca et ve sebzeleri sotelemek, patates kızartmak, sucuk veya yumurta pişirmek gibi onlarcasını sayabileceğimiz işlerin yolu hep tavalardan geçer. Pratik oluşları bu ürünlerin tercih edilmelerindeki başlıca sebeplerdendir.

Pek çok tava çeşidi bulunur. Krep yapmak için dümdüz, derinliksiz tavalardan, karnıyarık yapmak için kullanılan kapaklı ve yayvan tavalara kadar, pek çok farklı şekilde ürünler bulunabilir. Tava materyalleri de değişkenlik gösterir. Çelik tavalar bulunabileceği gibi, teflon tavalar, seramik tavalar ve son dönemin favorisi granit tavalar da bulunabilir.

Cem Tava

Cem markası 1960’lı yıllarda, ticari piyasaya çıktı. Yanmayan ve yapışmayan kaplama teknolojisinin mutfaklarda yerleşmesine öncülük etti. Bu yenilik onu sektöründeki lider firmalardan biri haline getirdi. 2005 yılında Avrupa’nın öncü üreticisi İtalyan Bialetti İndustrie ile birleşti ve Cem Bialetti adını aldı. Uzun geçmişi ve tecrübesinden aldığı güçle, yeniliklere öncü olmaya devam eden Cem, ülkemiz mutfaklarından sonra dünya mutfaklarında da geniş ürün seçenekleriyle yer almaya devam ediyor.

Cem tavalar, hem ebat, hem fiyat, hem özellik açısından kendisinden beklenenleri tam olarak yerine getirir. Herkesin aradığını bulabileceği, içine sinerek, uzun yıllar kullanabileceği bir Cem tava vardır.

Cem'in ürün skalasında yer alan ürünlerden seramik kaplama sahan ve tavalar, estetik ve emaye dış yüzeyleriyle son derece şık bir görünüme sahiptirler. Bunun yanı sıra çizilmelere karşı dayanıklı ve çevreye duyarlı nanoseramik iç kaplama, çok az yağla yemek pişirmeyi mümkün kılar. Aynı teknoloji sayesinde tavaların temizliği de çok kolay olmaktadır. Özel tasarım kalın tabanları, ısıyı hızlı ve eşit dağıtarak enerji tasarrufu sağlarlar. Aynı kalınlaştırılmış taban özelliği tavanın yan yüzeylerinde de kullanılmıştır. Bu tavalar somon, mavi, pembe gibi pastel ve romantik renklerde bulunabilir, taze tonlarıyla mutfağınıza ferahlık ve hafiflik katabilirler,

Cem Tava Fiyatları

Cem markasının dikkat çeken ürünlerinden ikisi de, balık tavaları ve stone tavalardır. Balık ızgara ve börek için kullanılan tavalar, ergonomik oluşları ve bu iki işe kattıkları pratiklikle dikkat çekerler. Altlı üstlü iki tava gibi gözükürler ve bu mekanizmaları sayesinde balık veya böreğin biçimini bozmadan, dışarı yağ damlatmadan, malzemeyi düşürmeden, pratik ve güvenli bir biçimde ters çevirebilmeyi sağlarlar. Cem balık-börek tavalarında çevre dostu yanmaz yapışmaz iç yüzey ve estetik silikon dış yüzey kullanılmıştır.

Stone tavalar ise, yenilikçi, çizilmelere karşı 10 kat daha dayanıklı Stone iç yüzey ile kaplanmıştır. Az yağda sağlıklı pişirme sağlar. Granit görüntüsü ile mutfaklarınızda hoş bir ambiyans oluşturur.

Ayrıca markanın ürün skalasında, bu ürünlerin dışında, dökme demir, granit gibi farklı materyallere sahip, derin dövme tavalar, sahanlar veya çeşitli çaplara sahip farkı renklerde tavalar da bulunabilir. Hatta bu kategoride, Stone iç yüzeyli, 26 cm ve 30 cm çaplarına sahip, yuvarlak fırın tepsileri de bulunabilmektedir.

Cem tavalar, büyüklük ve materyallerine göre değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. tüketici, kendi ihtiyacını belirledikten sonra, bütçesi dahilindeki ürünleri karşılaştırarak nihai kararını verebilir. Firma, büyük bir titizlikle ürettiği malzemelerini tüketiciye ulaştırma konusunda da aynı titizliği göstermektedir. Yüksek kaliteli ürünleri, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunan marka, satıştan sonra da müşterisinin yanında olmaya azami dikkat göstermektedir. Bu sebeple, Cem tava seçenekleri arasında her bütçe ve her ihtiyaca göre ürün bulunur.

Cem Tava Fiyatları

48 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Cem
  2. Tefal
  3. Korkmaz
  4. Fissler
  5. Schafer
  6. Kütahya Porselen
  7. Emsan
  8. Karaca
  9. Lava
  10. Papilla
  11. Keramika
  12. Hecha
  13. Nehir
  14. Hisar
  15. Tantitoni
  16. WMF
  17. Taç
  18. Tupperware
  19. Bernardo
  20. Aryıldız
  21. Neva
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Cem
DSACategoryId/2147483637/22500/22203
BAŞA DÖN