Faydaları saymakla bitmeyen ceviz, her metabolizmanın ihtiyacı bir besin kaynağı. İçerisinde bulunan yağ profili ve magnezyum ile vücut fonksiyonlarını hızlandıran ve özellikle büyüme çağındaki çocukların zeka gelişimine önemli katkı sağlayan ceviz içeriğindeki antioksidan sayesinde Alzheimer başta olmak üzere, bazı kanser türleri, tansiyon, sedef ve egzama gibi birçok hastalığın önlenmesine yardımcı oluyor.
Kalp atışlarını düzenleyerek kalp hastalıklarına da iyi gelen ceviz aynı zamanda bir omega 3 deposu. Omega 3 ise özellikle çocuklar için olmazsa olmaz bir besin. Çocuklarda görülen hiperaktiflik, davranış bozuklukları ve uyku düzensizlikleri gibi problemleri önleyen Omega 3 cevizde büyük oranda mevcut. Evlerinizden eksik etmemeniz gereken bu faydaları saymakla bitmeyen besin maddesi cevizi hepsiburada.com güvencesiyle temin edebilir, gerek çocuklarınıza gerekse misafirlerinize ikram edebilirsiniz.
Hepsiburada.com araclığıyla satın alabileceğiniz bir diğer ürün kategorisi ise iç badem... En az ceviz kadar insan vücuduna faydalı bir besin kaynağı olan ve diyabet ve kolestrol hastalarına, kilo problemi yaşayanlara önemli faydalar sağlayan badem, kemik sağlığı açısından da oldukça yararlı.
30 gram bademin günlük potasyum ihtiyacımızın yaklaşık % 8’ini, fosfor ihtiyacımızın % 14’ünü ve magnezyum ihtiyacımızın ise % 20’sini karşıladığını hesaba kattığımızda, bademi de en az ceviz kadar evimizden eksik etmemiz gerekiyor. İşte bu sağlıklı besin maddelerine hepsiburada.com ile ulaşabilir, başka bir çaba sarfetmeden tek bir işlemle satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürününüzü seçmek ve sepetinize eklemek!

Ceviz Fiyatları ve Çeşitleri

42 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Dilek Kuruyemiş
  2. Aktar Diyarı
  3. AKTARZANE
  4. OTS Organik
  5. BIO STORE
  6. Efendioğlu
  7. Kardelen Kuruyemiş
  8. Orio Organik
  9. Yelken
  10. Dalından Koptu
  11. Kavanoz Kuruyemiş
  12. Kelebek
  13. Meşhur Kuruyemiş
  14. Nizip Pazarı
  15. Peyman
  16. Yöresel
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483619/28001469/28001472/28001473/60001325
BAŞA DÖN